English Polski
Zaloguj się

4hands III - Wrocław PrzedPołudnie    18 - 15

29.02.2020 14:40 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, Grupa I]

4hands III
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
5Julia Wiśniewska044
57Jan Mróz134
25Antoni Nowak224
32Michał Dawidziuk033
30Antoni Olszewski033
21Anna Siennicka123
72Nena Deskur213
16Maja Januszko303
75Katarzyna Siennicka303
23Bartosz Czerwieniec202
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek202
60Bartosz Napiórkowski000
 
Wrocław PrzedPołudnie
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
90Piotr Stasiewicz415
14Łukasz Jarosz134
88Monika Kehl033
19Aleksander Muszyński213
6Ryan Wyeth213
98Dorota Juźków022
50Katarzyna Warda112
33Dominik Żochowski112
69Piotr Niciejewski011
20Kajetan Wiśniewski011
8Anna Szewczyk101
77Jolanta Żochowska101
7Julia Kłonowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Krystyna Jędrzejewska-Szmek Jan Mróz 1.231.23
Atak 0.00
Strata 1.08
1 - 1Anna Szewczyk Kajetan Wiśniewski 2.511.28
Strata 1.55
Strata 2.49
2 - 1Bartosz Czerwieniec Antoni Nowak 3.480.57
Strata 3.00
Strata 3.23
2 - 2Piotr Stasiewicz Łukasz Jarosz 5.081.20
2 - 3Dominik Żochowski Katarzyna Warda 6.131.05
Strata 5.24
3 - 3Katarzyna Siennicka Antoni Olszewski 6.430.30
3 - 4Ryan Wyeth Dorota Juźków 8.291.46
Strata 7.06
Strata 7.18
Strata 7.55
Strata 8.00
4 - 4Antoni Nowak Julia Wiśniewska 9.070.38
5 - 4Krystyna Jędrzejewska-Szmek Antoni Olszewski 10.331.26
Strata 9.58
6 - 4Nena Deskur Antoni Nowak 12.131.40
Strata 10.56
Strata 11.26
Strata 11.53
7 - 4Nena Deskur Jan Mróz 14.452.32
Strata 12.56
Strata 13.17
Strata 13.48
Strata 14.14
Strata 14.40
8 - 4Katarzyna Siennicka Anna Siennicka 17.523.07
Timeout 15.29
Strata 16.37
Strata 16.57
Strata 17.22
9 - 4Jan Mróz Antoni Olszewski 19.211.29
Strata 18.26
Strata 18.34
Strata 18.57
10 - 4Maja Januszko Jan Mróz 20.030.42
Strata 19.41
10 - 5Piotr Stasiewicz Łukasz Jarosz 21.141.11
Strata 20.28
Strata 20.49
10 - 6  Łukasz Jarosz 21.400.26
Strata 21.39
11 - 6Katarzyna Siennicka Julia Wiśniewska 21.530.13
12 - 6Maja Januszko Michał Dawidziuk 23.101.17
Strata 22.53
13 - 6Anna Siennicka Michał Dawidziuk 23.390.29
Strata 23.33
13 - 7Aleksander Muszyński Monika Kehl 24.080.29
13 - 8Piotr Stasiewicz Ryan Wyeth 25.441.36
Strata 24.47
Strata 25.13
Strata 25.40
14 - 8Bartosz Czerwieniec Julia Wiśniewska 26.210.37
15 - 8Maja Januszko Anna Siennicka 27.571.36
Strata 27.41
15 - 9Aleksander Muszyński Piotr Stasiewicz 29.031.06
Strata 28.33
Strata 28.44
16 - 9  Nena Deskur 30.000.57
Strata 29.31
Strata 29.48
16 - 10  Dominik Żochowski 30.400.40
17 - 10  Michał Dawidziuk 30.570.17
17 - 11Łukasz Jarosz Monika Kehl 33.573.00
Strata 31.59
Strata 32.23
Strata 32.54
Strata 33.22
17 - 12Katarzyna Warda Dorota Juźków 36.192.22
Strata 34.17
Strata 35.11
Strata 35.33
Strata 35.58
Strata 36.08
17 - 13Piotr Stasiewicz Aleksander Muszyński 38.151.56
Strata 36.48
Strata 37.41
Strata 38.09
17 - 14Jolanta Żochowska Monika Kehl 40.382.23
Strata 39.03
Strata 39.30
Strata 40.07
17 - 15Ryan Wyeth Piotr Niciejewski 42.542.16
Timeout 41.02
Strata 42.24
18 - 15Antoni Nowak Julia Wiśniewska 45.282.34
Strata 43.43
Strata 45.03

Obsługa meczu: Grzywacz Kubicki Mikolajczak

Statystyki meczu

4hands IIIWrocław PrzedPołudnie
Punkty: 18 15
Czas w ataku: 20.10 min (44.4 %) 25.18 min (55.6 %)
Czas w obronie: 25.18 min (55.6 %) 20.10 min (44.4 %)
Czas w ataku/punkt: 1.07 min 1.41 min
Czas w obronie/punkt: 1.41 min 1.07 min
Punkty w ataku: 9/16 (56.3 %) 8/17 (47.1 %)
Punkty w obronie: 9/17 (52.9 %) 7/16 (43.8 %)
Straty: 27 30
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 12 (2+3+2+3+2) 14 (2+2+3+4+3)

Historia meczów