English Polski
Zaloguj się

Uwaga Pies - Flow    8 - 22

29.02.2020 18:00 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, O miejsca 1-8]

Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
14Jan Staniewicz235
15Weronika Sawczak022
9Mateusz Bąk202
73Kuba Piasecki202
21Tamara Jackowiak011
58Paweł Szymański011
81Zuzanna Zelmańska011
47Dawid Grzebyta101
60Marcin Skorupski101
5Adam Grzegorowski000
38Anna Paszkowska000
93Adrianna Siuda000
23Dawid Siuda000
44Sławomir Stankowski000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
32Paweł Milanowicz6410
77Daniel Błach235
26Zuzanna Brzezińska235
14Sergii Anufriiev224
19Bartłomiej Specjał314
13Małgorzata Czaplińska033
12Dariusz Urbanik123
42Maciej Pająk303
18Natalia Nędzi112
50Marcel Byndas011
6Martyna Pochodyła011
16Gabriela Pisarczuk101
2Arkadiusz Kaczmarek000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 0.070.07
Atak 0.00
0 - 2Daniel Błach Martyna Pochodyła 0.370.30
Strata 0.16
0 - 3Bartłomiej Specjał Paweł Milanowicz 1.561.19
Strata 0.53
Strata 1.10
Strata 1.31
0 - 4Daniel Błach Zuzanna Brzezińska 7.065.10
Strata 2.18
Strata 2.36
Strata 3.08
Strata 4.28
Timeout 4.38
Strata 5.57
Strata 6.28
Strata 6.39
0 - 5Sergii Anufriiev Marcel Byndas 7.550.49
Strata 7.30
1 - 5Kuba Piasecki Weronika Sawczak 8.190.24
1 - 6Callahan Paweł Milanowicz 10.232.04
Strata 8.42
Strata 9.54
1 - 7Sergii Anufriiev Małgorzata Czaplińska 12.061.43
Strata 10.34
Strata 10.39
Strata 10.50
Strata 11.17
Strata 11.38
1 - 8Gabriela Pisarczuk Paweł Milanowicz 13.081.02
Strata 12.31
1 - 9Dariusz Urbanik Daniel Błach 14.321.24
Strata 13.27
Strata 13.45
Strata 14.14
1 - 10Paweł Milanowicz Sergii Anufriiev 15.351.03
Strata 15.01
2 - 10Marcin Skorupski Jan Staniewicz 16.040.29
2 - 11Maciej Pająk Zuzanna Brzezińska 16.250.21
2 - 12Bartłomiej Specjał Natalia Nędzi 17.391.14
Strata 16.48
Strata 17.08
Strata 17.37
3 - 12Jan Staniewicz Weronika Sawczak 18.090.30
3 - 13Paweł Milanowicz   20.031.54
Strata 18.45
Strata 18.56
4 - 13Dawid Grzebyta Paweł Szymański 20.400.37
4 - 14Maciej Pająk Zuzanna Brzezińska 21.060.26
4 - 15Zuzanna Brzezińska Paweł Milanowicz 21.460.40
Strata 21.21
5 - 15Mateusz Bąk Jan Staniewicz 22.140.28
5 - 16Bartłomiej Specjał Sergii Anufriiev 22.470.33
6 - 16Jan Staniewicz Tamara Jackowiak 23.310.44
6 - 17Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 23.540.23
6 - 18Paweł Milanowicz Daniel Błach 24.571.03
Strata 24.25
6 - 19Natalia Nędzi Dariusz Urbanik 26.211.24
Strata 25.18
7 - 19Mateusz Bąk Jan Staniewicz 27.311.10
Strata 26.59
Strata 27.17
7 - 20Paweł Milanowicz Daniel Błach 28.521.21
7 - 21Maciej Pająk Dariusz Urbanik 32.173.25
Strata 30.56
Strata 31.12
Strata 31.16
Strata 31.58
8 - 21Kuba Piasecki Zuzanna Zelmańska 32.440.27
8 - 22Zuzanna Brzezińska Bartłomiej Specjał 33.180.34

Obsługa meczu: Grzywacz Kubicki Mikolajczak

Statystyki meczu

Uwaga PiesFlow
Punkty: 8 22
Czas w ataku: 25.35 min (76.8 %) 7.43 min (23.2 %)
Czas w obronie: 7.43 min (23.2 %) 25.35 min (76.8 %)
Czas w ataku/punkt: 3.11 min 0.21 min
Czas w obronie/punkt: 0.21 min 3.11 min
Punkty w ataku: 8/21 (38.1 %) 9/9 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/9 (0.0 %) 13/21 (61.9 %)
Straty: 24 14
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów