WLU* 2020/2021
English Polski
Zaloguj się

4hands - Zawierucha    15 - 22

29.02.2020 11:20 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, Grupa C]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
79Karol Pernal325
8Tomasz Romanowski224
11Stanisław Glinka123
15Marcin Goss123
3Aleksandra Zalewska022
9Kacper Podgajny202
96Agnieszka Ząbkowicz011
36Klara Goss101
69Adam Małek101
12Joanna Król000
18Olga Krycińska000
13Przemysław Kuczyński000
 
Zawierucha
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
44Piotr Kuszewski538
12Krzysztof Zając235
92Rafał Zgrzywa325
22Mariusz Narkiewicz134
13Michał Rogiński134
10Andrzej Holnicki123
4Illia Myroniuk123
34Dagny Gorostiza112
77Emanuel Kołata202
17Marta Skrzypczyk011
88Konstanty Święcicki101
42Kacper Fryszczyn000
23Agata Gryszczuk000
98Agata Jasińska000
29Natalia Makuła000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Marcin Goss Karol Pernal 0.300.30
Atak 0.00
1 - 1Illia Myroniuk Krzysztof Zając 1.270.57
1 - 2  Michał Rogiński 2.220.55
Strata 1.44
2 - 2Kacper Podgajny Aleksandra Zalewska 3.331.11
Strata 2.30
Strata 2.51
3 - 2Adam Małek Karol Pernal 5.452.12
Strata 5.11
Strata 5.27
4 - 2Karol Pernal Marcin Goss 6.380.53
Strata 6.21
4 - 3Michał Rogiński Krzysztof Zając 6.520.14
5 - 3Kacper Podgajny Stanisław Glinka 7.050.13
5 - 4Piotr Kuszewski Andrzej Holnicki 7.320.27
5 - 5Konstanty Święcicki Rafał Zgrzywa 9.311.59
Strata 9.05
6 - 5Karol Pernal Tomasz Romanowski 10.080.37
6 - 6Krzysztof Zając Mariusz Narkiewicz 10.280.20
6 - 7Emanuel Kołata Michał Rogiński 11.160.48
Strata 10.48
7 - 7Tomasz Romanowski Stanisław Glinka 11.470.31
7 - 8Piotr Kuszewski Mariusz Narkiewicz 13.411.54
Strata 12.02
Strata 13.22
7 - 9Dagny Gorostiza Piotr Kuszewski 14.400.59
Strata 13.58
7 - 10Rafał Zgrzywa Andrzej Holnicki 19.194.39
Strata 15.40
Strata 16.42
Strata 16.56
Strata 18.22
Strata 18.41
7 - 11    20.231.04
Strata 19.51
8 - 11    21.120.49
Strata 20.38
8 - 12    21.350.23
9 - 12    22.030.28
Strata 21.50
10 - 12    22.080.05
11 - 12    22.270.19
Strata 22.19
11 - 13Rafał Zgrzywa Illia Myroniuk 22.420.15
11 - 14Piotr Kuszewski Marta Skrzypczyk 24.321.50
Strata 24.00
12 - 14Stanisław Glinka Aleksandra Zalewska 25.190.47
12 - 15Rafał Zgrzywa Michał Rogiński 25.380.19
13 - 15Klara Goss Agnieszka Ząbkowicz 26.110.33
13 - 16Andrzej Holnicki Mariusz Narkiewicz 27.171.06
Strata 26.37
Strata 26.49
13 - 17Mariusz Narkiewicz Illia Myroniuk 27.410.24
Strata 27.34
14 - 17Karol Pernal Tomasz Romanowski 28.000.19
14 - 18Piotr Kuszewski Dagny Gorostiza 28.320.32
14 - 19Krzysztof Zając Piotr Kuszewski 29.351.03
Strata 28.47
14 - 20  Piotr Kuszewski 29.570.22
Strata 29.49
14 - 21Emanuel Kołata Krzysztof Zając 32.222.25
Strata 31.22
15 - 21Tomasz Romanowski Marcin Goss 32.570.35
15 - 22Piotr Kuszewski Rafał Zgrzywa 33.180.21

Obsługa meczu: Grzesica, Kubicka,

Statystyki meczu

4handsZawierucha
Punkty: 15 22
Czas w ataku: 23.01 min (69.1 %) 10.17 min (30.9 %)
Czas w obronie: 10.17 min (30.9 %) 23.01 min (69.1 %)
Czas w ataku/punkt: 1.32 min 0.28 min
Czas w obronie/punkt: 0.28 min 1.32 min
Punkty w ataku: 11/22 (50.0 %) 11/15 (73.3 %)
Punkty w obronie: 4/15 (26.7 %) 11/22 (50.0 %)
Straty: 19 8
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+2+3) 9 (2+1+2+2+2)

Historia meczów