English Polski
Zaloguj się

Albatros - Flow    6 - 21

29.02.2020 10:40 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, Grupa B]

Albatros
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
44Jakub Juszczak213
97Piotr Kubiak022
13Hanna Woroniuk022
89Adrian Pich202
24Sylwia Ziętala011
22Edgar Junda101
88Klaudia Kubowicz101
17Aleksandra Domagalska000
71Bartosz Krauze000
19Grzegorz Wójcik000
28Agata Zakrzewska000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
19Bartłomiej Specjał819
14Sergii Anufriiev145
77Daniel Błach235
13Małgorzata Czaplińska033
2Arkadiusz Kaczmarek123
32Paweł Milanowicz213
18Natalia Nędzi022
26Zuzanna Brzezińska112
50Marcel Byndas112
6Martyna Pochodyła112
12Dariusz Urbanik112
42Maciej Pająk202
16Gabriela Pisarczuk101
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartłomiej Specjał   1.021.02
Atak 0.00
Strata 0.29
0 - 2Martyna Pochodyła Arkadiusz Kaczmarek 2.061.04
Strata 1.38
0 - 3Bartłomiej Specjał Sergii Anufriiev 4.272.21
Strata 2.28
Strata 2.56
Strata 3.13
Strata 3.42
Strata 4.00
1 - 3Klaudia Kubowicz Piotr Kubiak 7.483.21
Strata 4.49
Strata 5.20
Timeout 5.31
1 - 4Paweł Milanowicz Natalia Nędzi 8.100.22
1 - 5Daniel Błach Sergii Anufriiev 9.341.24
Strata 9.00
1 - 6Bartłomiej Specjał Arkadiusz Kaczmarek 11.372.03
Strata 10.31
2 - 6Jakub Juszczak Piotr Kubiak 12.010.24
2 - 7Dariusz Urbanik Małgorzata Czaplińska 13.181.17
Strata 12.19
Strata 12.53
2 - 8Gabriela Pisarczuk Daniel Błach 15.472.29
Strata 13.43
Strata 13.49
Strata 14.26
Strata 14.41
Strata 15.05
2 - 9Marcel Byndas Paweł Milanowicz 17.101.23
Strata 16.10
2 - 10Sergii Anufriiev Natalia Nędzi 18.060.56
Strata 17.22
Strata 17.33
Strata 17.41
2 - 11Bartłomiej Specjał Daniel Błach 18.510.45
Strata 18.28
2 - 12Zuzanna Brzezińska Marcel Byndas 20.121.21
Strata 19.32
2 - 13Bartłomiej Specjał Dariusz Urbanik 21.261.14
Strata 21.00
2 - 14Maciej Pająk Bartłomiej Specjał 21.590.33
Strata 21.55
2 - 15Daniel Błach Zuzanna Brzezińska 22.360.37
Strata 22.19
3 - 15Adrian Pich Hanna Woroniuk 22.520.16
3 - 16Arkadiusz Kaczmarek Daniel Błach 23.270.35
4 - 16Adrian Pich Jakub Juszczak 23.350.08
5 - 16Jakub Juszczak Sylwia Ziętala 25.362.01
Strata 24.07
Strata 24.23
Strata 24.39
Strata 24.46
Strata 25.06
5 - 17Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 26.040.28
5 - 18Maciej Pająk Sergii Anufriiev 27.161.12
Strata 26.33
Strata 26.42
Strata 27.12
5 - 19Bartłomiej Specjał Sergii Anufriiev 28.080.52
Strata 27.35
6 - 19Edgar Junda Hanna Woroniuk 28.400.32
6 - 20Bartłomiej Specjał Martyna Pochodyła 29.140.34
Strata 28.50
Strata 29.09
6 - 21Bartłomiej Specjał Małgorzata Czaplińska 30.491.35
Strata 29.44
Strata 30.08
Strata 30.28

Obsługa meczu: Kaliciak Szczepanik Mendel

Statystyki meczu

AlbatrosFlow
Punkty: 6 21
Czas w ataku: 25.32 min (82.9 %) 5.17 min (17.1 %)
Czas w obronie: 5.17 min (17.1 %) 25.32 min (82.9 %)
Czas w ataku/punkt: 4.15 min 0.15 min
Czas w obronie/punkt: 0.15 min 4.15 min
Punkty w ataku: 5/21 (23.8 %) 5/6 (83.3 %)
Punkty w obronie: 1/6 (16.7 %) 16/21 (76.2 %)
Straty: 28 13
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+2+2+3)

Historia meczów