English Polski
Zaloguj się

CB Ksydomsok - 4hands II    7 - 20

29.02.2020 14:00 na boisku 3 [Halowe Mistrzostwa Polski 2020, Grupa F]

CB Ksydomsok
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Jan Ciepielewski505
45Zuzanna Ciepielewska022
36Stanisław Orzechowski112
10Jakub Ciemięga011
89Aleksandra Księżak011
93Adam Makowski011
13Józef Wierzbowski011
59Agata Wodzińska101
51Weronika Baka000
40Darya Novik000
33Dina Novik000
47Maciej Ołdakowski000
56Jan Woźniak000
 
4hands II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
24Jakub Sidor617
22Aleksandra Demianiuk246
93Zuzanna Lachowicz134
97Bartosz Ciulkin314
39Katarzyna Kamionka314
2Adam Kadenaci033
83Michał Siennicki123
51Delphine Wartelle123
6Piotr Polatowski022
66Piotr Trzaskowski202
29Krystyna Stępniewska011
99Rafał Nguyen Viet101
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Bartosz Ciulkin Michał Siennicki 0.270.27
Atak 0.00
0 - 2Zuzanna Lachowicz Jakub Sidor 1.421.15
Strata 1.31
1 - 2Jan Ciepielewski Zuzanna Ciepielewska 3.351.53
Strata 2.39
Strata 2.57
2 - 2Jan Ciepielewski Adam Makowski 4.551.20
Strata 4.01
2 - 3Delphine Wartelle Aleksandra Demianiuk 6.061.11
Strata 5.12
Strata 5.46
2 - 4Aleksandra Demianiuk Delphine Wartelle 6.350.29
Strata 6.24
2 - 5Katarzyna Kamionka Aleksandra Demianiuk 8.251.50
Strata 6.58
Strata 7.33
Strata 8.03
2 - 6Piotr Trzaskowski Piotr Polatowski 8.580.33
Strata 8.51
2 - 7Jakub Sidor Adam Kadenaci 12.393.41
Timeout 9.12
Strata 10.58
Strata 11.12
Strata 11.32
Strata 11.56
Strata 12.14
2 - 8Jakub Sidor Michał Siennicki 13.310.52
Strata 13.12
2 - 9Piotr Trzaskowski Katarzyna Kamionka 14.501.19
Strata 14.09
2 - 10Michał Siennicki Piotr Polatowski 15.350.45
Strata 15.20
3 - 10Jan Ciepielewski Aleksandra Księżak 15.540.19
3 - 11Bartosz Ciulkin Zuzanna Lachowicz 16.300.36
4 - 11Stanisław Orzechowski Jakub Ciemięga 17.130.43
5 - 11Jan Ciepielewski Stanisław Orzechowski 21.083.55
Strata 17.55
Strata 18.19
Strata 18.38
Strata 18.51
Strata 19.03
Strata 19.23
Strata 19.39
Strata 20.07
Strata 20.40
5 - 12Jakub Sidor Zuzanna Lachowicz 23.001.52
Timeout 21.23
5 - 13Jakub Sidor Delphine Wartelle 23.530.53
Strata 23.32
5 - 14Katarzyna Kamionka Zuzanna Lachowicz 24.380.45
Strata 24.04
6 - 14Jan Ciepielewski Józef Wierzbowski 24.580.20
6 - 15Aleksandra Demianiuk Bartosz Ciulkin 25.280.30
6 - 16Rafał Nguyen Viet Adam Kadenaci 26.130.45
Strata 25.39
6 - 17Jakub Sidor Aleksandra Demianiuk 27.120.59
Strata 26.35
6 - 18Katarzyna Kamionka Aleksandra Demianiuk 27.540.42
Strata 27.28
7 - 18Agata Wodzińska Zuzanna Ciepielewska 29.031.09
Strata 28.20
Strata 28.58
7 - 19Bartosz Ciulkin Krystyna Stępniewska 31.162.13
Strata 29.27
Strata 29.39
Strata 29.53
Strata 30.32
Strata 30.54
Strata 31.12
7 - 20Jakub Sidor Adam Kadenaci 31.410.25
Strata 31.37

Obsługa meczu: Mikolajczak Grzywacz Kubicki

Statystyki meczu

CB Ksydomsok4hands II
Punkty: 7 20
Czas w ataku: 19.37 min (61.9 %) 12.04 min (38.1 %)
Czas w obronie: 12.04 min (38.1 %) 19.37 min (61.9 %)
Czas w ataku/punkt: 2.48 min 0.36 min
Czas w obronie/punkt: 0.36 min 2.48 min
Punkty w ataku: 5/19 (26.3 %) 6/8 (75.0 %)
Punkty w obronie: 2/8 (25.0 %) 14/19 (73.7 %)
Straty: 27 15
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów