WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Flow    7 - 15

15.09.2019 10:45 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2019, O miejsca 1-8 Półfinały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
8Ewa Bańbuła-Dyda134
21Maciej Zabost314
18Julia Biegańska022
36Mateusz Dyda112
46Stanisław Bogusławski101
3Aleksandra Gawlikowska101
37Zofia Bejm000
12Andrzej Dyśko000
26Piotr Kliś000
33Jan Kozakoszczak000
24Filip Krynicki000
32Wiktoria Maruszczak000
50Mikołaj Maślanka000
13Tadeusz Pętlak000
11Mikołaj Smogór000
9Cezary Szpadzik000
10Karolina Tudelska000
15Anna Tymicka000
23Zofia Zakroczymska000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
42Maciej Pająk415
13Małgorzata Czaplińska033
26Zuzanna Brzezińska123
12Dariusz Urbanik123
77Daniel Błach213
32Paweł Milanowicz213
18Natalia Nędzi022
50Marcel Byndas202
1Monika Mikoś202
22Katarzyna Dobranowska011
27Wojciech Pająk011
23Barbara Raba011
9Michał Krotliński101
17Jakub Golec000
33Izabela Kołodziejczyk000
99Aleksandra Milanowicz000
11Gabriela Pisarczuk000
6Martyna Pochodyła000
7Krzysztof Przybyś000
19Bartłomiej Specjał000
20Piotr Szauderna000
15Jakub Wróbel000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Daniel Błach Maciej Pająk 3.383.38
Atak 0.00
Strata 2.00
Strata 2.27
Strata 2.53
Strata 2.59
Strata 3.23
1 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Mateusz Dyda 7.143.36
Strata 5.19
Strata 6.24
Strata 6.31
Strata 7.10
1 - 2Marcel Byndas Barbara Raba 9.212.07
1 - 3Maciej Pająk Małgorzata Czaplińska 12.293.08
Strata 11.17
1 - 4Monika Mikoś Zuzanna Brzezińska 17.305.01
Strata 15.51
Strata 16.15
Strata 17.06
2 - 4Maciej Zabost Ewa Bańbuła-Dyda 19.412.11
2 - 5Monika Mikoś Dariusz Urbanik 22.192.38
Strata 21.22
Strata 22.11
3 - 5Maciej Zabost Ewa Bańbuła-Dyda 24.452.26
3 - 6Dariusz Urbanik Natalia Nędzi 26.201.35
4 - 6Aleksandra Gawlikowska Maciej Zabost 27.521.32
5 - 6Mateusz Dyda Julia Biegańska 30.242.32
Strata 29.38
5 - 7Paweł Milanowicz Zuzanna Brzezińska 35.295.05
Strata 32.38
Strata 34.05
Strata 34.16
Strata 34.50
5 - 8Maciej Pająk Katarzyna Dobranowska 39.263.57
Strata 37.14
Strata 37.20
Strata 38.16
Strata 38.23
Strata 38.50
Przerwa
5 - 9Paweł Milanowicz Dariusz Urbanik 43.494.22
Strata 42.35
Strata 42.46
6 - 9Maciej Zabost Julia Biegańska 52.128.23
Strata 46.04
Strata 46.23
Strata 47.17
Strata 47.58
Strata 48.46
Strata 49.30
6 - 10Michał Krotliński Natalia Nędzi 55.473.35
Strata 54.07
Strata 55.00
6 - 11Maciej Pająk Małgorzata Czaplińska 58.032.16
Strata 57.38
6 - 12Zuzanna Brzezińska Paweł Milanowicz 60.592.56
Strata 59.53
Strata 60.26
Strata 60.42
6 - 13Maciej Pająk Wojciech Pająk 65.284.29
Strata 64.44
6 - 14Marcel Byndas Daniel Błach 69.203.52
Timeout 65.48
Strata 68.55
7 - 14Stanisław Bogusławski Ewa Bańbuła-Dyda 80.4411.24
Strata 72.40
Timeout 73.05
Strata 75.37
Strata 79.19
Strata 79.48
7 - 15Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 82.261.42
Strata 81.59
Strata 82.19

Statystyki meczu

Grandmaster FlashFlow
Punkty: 7 15
Czas w ataku: 58.49 min (71.4 %) 23.36 min (28.6 %)
Czas w obronie: 23.36 min (28.6 %) 58.49 min (71.4 %)
Czas w ataku/punkt: 8.24 min 1.34 min
Czas w obronie/punkt: 1.34 min 8.24 min
Punkty w ataku: 6/14 (42.9 %) 7/8 (87.5 %)
Punkty w obronie: 1/8 (12.5 %) 8/14 (57.1 %)
Straty: 27 20
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 12 (2+2+3+3+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów