WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Frisbnik - Flow    5 - 15

14.09.2019 16:45 na boisku 4 [Mistrzostwa Polski Mixed 2019, O miejsca 1-8]

Frisbnik
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
35Jan Gliwa314
22Krzysztof Wątroba123
23Grzegorz Ciszewski011
55Jakub Froehlich011
28Julia Bujar000
15Adrian Gucwa000
95Jan Kopiczko000
19Dawid Michalski000
21Bartosz Mikołajec000
44Jakub Paszek000
11Magdalena Stępień000
5Remigiusz Szymura000
9Martyna Widawska000
2Mateusz Widawski000
20Aleksandra Wieczorek000
74Justyna Wiercioch000
3Natalia Wolas000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
42Maciej Pająk314
26Zuzanna Brzezińska123
27Wojciech Pająk123
17Jakub Golec022
13Małgorzata Czaplińska112
22Katarzyna Dobranowska112
99Aleksandra Milanowicz112
19Bartłomiej Specjał112
12Dariusz Urbanik112
77Daniel Błach011
33Izabela Kołodziejczyk011
7Krzysztof Przybyś011
9Michał Krotliński101
32Paweł Milanowicz101
11Gabriela Pisarczuk101
23Barbara Raba101
20Piotr Szauderna101
50Marcel Byndas000
1Monika Mikoś000
18Natalia Nędzi000
6Martyna Pochodyła000
15Jakub Wróbel000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0  Jakub Froehlich 2.342.34
Atak 0.00
1 - 1Maciej Pająk Wojciech Pająk 4.291.55
1 - 2Barbara Raba Małgorzata Czaplińska 6.201.51
1 - 3Maciej Pająk Katarzyna Dobranowska 8.402.20
2 - 3Jan Gliwa Grzegorz Ciszewski 10.522.12
2 - 4Paweł Milanowicz Dariusz Urbanik 12.351.43
3 - 4Jan Gliwa Krzysztof Wątroba 14.011.26
3 - 5Michał Krotliński Zuzanna Brzezińska 15.361.35
3 - 6Gabriela Pisarczuk Maciej Pająk 20.064.30
4 - 6Krzysztof Wątroba Jan Gliwa 22.192.13
4 - 7Dariusz Urbanik Wojciech Pająk 24.071.48
4 - 8Wojciech Pająk Izabela Kołodziejczyk 32.498.42
Timeout 27.42
Przerwa
4 - 9Aleksandra Milanowicz Zuzanna Brzezińska 36.303.40
4 - 10Maciej Pająk Daniel Błach 39.202.50
4 - 11Małgorzata Czaplińska Jakub Golec 41.512.31
5 - 11Jan Gliwa Krzysztof Wątroba 43.512.00
5 - 12Zuzanna Brzezińska Bartłomiej Specjał 45.562.05
5 - 13Katarzyna Dobranowska Jakub Golec 60.2414.28
Timeout 52.11
5 - 14Bartłomiej Specjał Aleksandra Milanowicz 65.134.49
5 - 15Piotr Szauderna Krzysztof Przybyś 69.123.59

Statystyki meczu

FrisbnikFlow
Punkty: 5 15
Czas w ataku: 57.31 min (83.1 %) 11.40 min (16.9 %)
Czas w obronie: 11.40 min (16.9 %) 57.31 min (83.1 %)
Czas w ataku/punkt: 11.30 min 0.46 min
Czas w obronie/punkt: 0.46 min 11.30 min
Punkty w ataku: 4/14 (28.6 %) 5/6 (83.3 %)
Punkty w obronie: 1/6 (16.7 %) 10/14 (71.4 %)
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów