WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Brave Beavers    15 - 13

14.09.2019 17:15 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2019, O miejsca 1-8]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
36Mateusz Dyda123
33Jan Kozakoszczak022
50Mikołaj Maślanka112
13Tadeusz Pętlak112
8Ewa Bańbuła-Dyda202
18Julia Biegańska011
15Anna Tymicka011
23Zofia Zakroczymska011
12Andrzej Dyśko101
3Aleksandra Gawlikowska101
26Piotr Kliś101
21Maciej Zabost101
37Zofia Bejm000
46Stanisław Bogusławski000
24Filip Krynicki000
32Wiktoria Maruszczak000
11Mikołaj Smogór000
9Cezary Szpadzik000
10Karolina Tudelska000
 
Brave Beavers
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
38Adam Maciejewski314
30Mateusz Gibki303
35Małgorzata Maćkowska022
26Joanna Jurga011
43Michał Schiller011
20Witold Zaborowski011
2Karolina Bochniak101
40Adam Łepak101
86Adam Biegała000
73Agnieszka Bolt000
23Kamil Filip000
18Daniel Górecki000
7Agnieszka Lamparska000
37Weronika Maciejewska000
36Michał Maciejewski000
51Sebastian Mańczak000
91Jędrzej Nowak000
72Patryk Pawlicki000
82Katarzyna Przybysz000
47Sławomir Stefański000
16Michał Wachowiak000
75Maria Wolanczyk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0    28.4528.45
Atak 0.00
1 - 1    28.510.06
2 - 1    28.540.03
2 - 2    28.560.02
3 - 2    29.040.08
3 - 3    29.090.05
4 - 3    29.130.04
4 - 4    29.170.04
5 - 4    29.200.03
5 - 5    29.230.03
6 - 5    29.290.06
6 - 6Adam Maciejewski   33.564.27
Timeout 29.37
Strata 31.42
Strata 32.11
7 - 6Maciej Zabost Mikołaj Maślanka 39.045.08
Strata 35.32
Timeout 36.12
Strata 38.24
8 - 6Andrzej Dyśko Jan Kozakoszczak 40.521.48
Strata 40.35
Przerwa
9 - 6Mateusz Dyda Julia Biegańska 44.123.19
Strata 43.53
9 - 7Karolina Bochniak   48.294.17
Timeout 44.22
10 - 7Mikołaj Maślanka Anna Tymicka 49.551.26
11 - 7Piotr Kliś Zofia Zakroczymska 52.542.59
Strata 51.45
Strata 52.05
Strata 52.27
11 - 8Adam Łepak Witold Zaborowski 57.434.49
Timeout 53.38
11 - 9Adam Maciejewski Małgorzata Maćkowska 60.402.57
Strata 59.28
Strata 60.03
Strata 60.21
12 - 9Ewa Bańbuła-Dyda Tadeusz Pętlak 62.291.49
13 - 9Aleksandra Gawlikowska Jan Kozakoszczak 64.542.25
Strata 64.47
13 - 10Mateusz Gibki Adam Maciejewski 70.335.39
Timeout 65.05
Strata 67.50
Strata 68.05
Strata 69.52
Strata 70.16
13 - 11Mateusz Gibki Michał Schiller 73.423.09
Strata 72.36
Strata 72.49
Strata 73.22
14 - 11Tadeusz Pętlak Mateusz Dyda 75.391.57
14 - 12Mateusz Gibki Małgorzata Maćkowska 78.332.54
14 - 13Adam Maciejewski Joanna Jurga 82.424.09
Strata 81.52
15 - 13Ewa Bańbuła-Dyda Mateusz Dyda 86.103.28
Strata 84.32
Strata 85.25

Statystyki meczu

Grandmaster FlashBrave Beavers
Punkty: 15 13
Czas w ataku: 53.12 min (61.8 %) 32.57 min (38.2 %)
Czas w obronie: 32.57 min (38.2 %) 53.12 min (61.8 %)
Czas w ataku/punkt: 3.32 min 2.32 min
Czas w obronie/punkt: 2.32 min 3.32 min
Punkty w ataku: 11/14 (78.6 %) 10/14 (71.4 %)
Punkty w obronie: 4/14 (28.6 %) 3/14 (21.4 %)
Straty: 11 12
Timeouty: 2 3
Punkty SOTG: 9 (2+1+2+2+2) 9 (2+3+2+1+1)

Historia meczów