WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - BC Kosmodysk    15 - 8

14.09.2019 12:30 na boisku 6 [Mistrzostwa Polski Mixed 2019, Grupa C]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
8Ewa Bańbuła-Dyda336
46Stanisław Bogusławski325
36Mateusz Dyda213
21Maciej Zabost213
33Jan Kozakoszczak022
3Aleksandra Gawlikowska112
50Mikołaj Maślanka112
13Tadeusz Pętlak112
23Zofia Zakroczymska112
10Karolina Tudelska011
15Anna Tymicka011
24Filip Krynicki101
37Zofia Bejm000
18Julia Biegańska000
12Andrzej Dyśko000
26Piotr Kliś000
9Cezary Szpadzik000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
31Michał Rudy516
15Olga Jaksch123
9Jan Ciepielewski022
44Maciej May-Maciejewski022
11Jan Madej202
93Adam Makowski011
51Weronika Baka000
2Jan Chołoniewski000
33Ewa Chudzyńska000
23Julianna Czapska000
56Robert Januszewicz000
4Marcin Kruk000
89Aleksandra Księżak000
12Anna Stachowiak000
42Andrzej Stobiecki000
49Agata Strzałkowska000
96Paweł Wiejski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Tadeusz Pętlak Stanisław Bogusławski 2.162.16
Atak 0.00
1 - 1Michał Rudy Olga Jaksch 4.342.18
Strata 3.50
Strata 4.06
2 - 1Stanisław Bogusławski Ewa Bańbuła-Dyda 7.002.26
Strata 6.07
Strata 6.49
2 - 2Michał Rudy Adam Makowski 8.421.42
3 - 2Ewa Bańbuła-Dyda Tadeusz Pętlak 10.191.37
3 - 3Michał Rudy Jan Ciepielewski 11.521.33
4 - 3Maciej Zabost Stanisław Bogusławski 13.582.06
4 - 4Michał Rudy Maciej May-Maciejewski 15.221.24
5 - 4Stanisław Bogusławski Ewa Bańbuła-Dyda 18.102.48
Strata 16.47
Strata 17.44
6 - 4Mateusz Dyda Jan Kozakoszczak 20.522.42
Strata 20.51
7 - 4Mikołaj Maślanka Karolina Tudelska 24.433.51
Timeout 21.42
Strata 23.59
7 - 5Jan Madej Michał Rudy 27.422.59
Timeout 25.10
8 - 5Stanisław Bogusławski Ewa Bańbuła-Dyda 30.292.47
Przerwa
8 - 6Jan Madej Olga Jaksch 32.372.07
9 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 34.281.51
9 - 7Olga Jaksch Maciej May-Maciejewski 36.422.14
10 - 7Maciej Zabost Aleksandra Gawlikowska 38.351.53
10 - 8Michał Rudy Jan Ciepielewski 46.538.18
Strata 40.22
Strata 41.05
Strata 41.41
Strata 43.14
Strata 43.22
Timeout 43.50
Strata 45.55
11 - 8Ewa Bańbuła-Dyda Anna Tymicka 48.341.41
12 - 8Filip Krynicki Mateusz Dyda 50.452.11
Strata 50.05
13 - 8Aleksandra Gawlikowska Jan Kozakoszczak 53.493.04
Strata 53.32
14 - 8Zofia Zakroczymska Maciej Zabost 59.135.24
Strata 55.37
Strata 56.22
Timeout 56.44
Strata 58.51
15 - 8Mateusz Dyda Zofia Zakroczymska 63.444.31
Timeout 59.27
Strata 61.57
Strata 62.46
Strata 63.16

Obsługa meczu: Michał Dworzecki

Statystyki meczu

Grandmaster FlashBC Kosmodysk
Punkty: 15 8
Czas w ataku: 19.25 min (30.5 %) 44.18 min (69.5 %)
Czas w obronie: 44.18 min (69.5 %) 19.25 min (30.5 %)
Czas w ataku/punkt: 1.17 min 5.32 min
Czas w obronie/punkt: 5.32 min 1.17 min
Punkty w ataku: 9/9 (100.0 %) 8/14 (57.1 %)
Punkty w obronie: 6/14 (42.9 %) 0/9 (0.0 %)
Straty: 8 14
Timeouty: 4 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+2+3) 11 (2+2+2+2+3)

Historia meczów