WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

krakUF - Grandmaster Flash    9 - 15

14.09.2019 10:15 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2019, Grupa C]

krakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
32Kinga Kiec033
4Michał Zygmunt303
9Artur Grzybowski022
33Jico Oracion202
23Chris Prosser202
57Jan Bednarski011
42Hieronim Dzieślewski011
16Jadwiga Pieczonka011
13Piotr Szajna011
18Aldona Krysiak101
7Hubert Kubit101
80Jakub Adamczyk000
90Aleksandra Bigosińska000
69Michał Dymiński000
2Sonia Kasińska000
5Magdalena Kimla000
25Jan Latosiński000
12Monika Szafran000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
50Mikołaj Maślanka426
3Aleksandra Gawlikowska145
33Jan Kozakoszczak033
46Stanisław Bogusławski213
13Tadeusz Pętlak213
8Ewa Bańbuła-Dyda303
36Mateusz Dyda112
24Filip Krynicki112
21Maciej Zabost011
23Zofia Zakroczymska011
15Anna Tymicka101
37Zofia Bejm000
18Julia Biegańska000
12Andrzej Dyśko000
26Piotr Kliś000
32Wiktoria Maruszczak000
11Mikołaj Smogór000
9Cezary Szpadzik000
10Karolina Tudelska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Jico Oracion Jadwiga Pieczonka 3.453.45
Atak 0.00
Strata 3.12
1 - 1Stanisław Bogusławski Aleksandra Gawlikowska 5.462.01
2 - 1Aldona Krysiak Kinga Kiec 9.343.48
Strata 7.50
Strata 8.11
2 - 2Stanisław Bogusławski Mikołaj Maślanka 10.381.04
2 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Maślanka 13.182.40
Strata 12.11
Strata 12.50
Strata 13.11
3 - 3Michał Zygmunt Jan Bednarski 16.443.26
Strata 14.56
Strata 15.35
3 - 4Tadeusz Pętlak Maciej Zabost 18.231.39
3 - 5Filip Krynicki Jan Kozakoszczak 20.121.49
Strata 20.02
3 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Mateusz Dyda 22.382.26
Strata 21.51
3 - 7Aleksandra Gawlikowska Jan Kozakoszczak 26.384.00
Timeout 23.14
Strata 25.30
Strata 26.03
Strata 26.20
3 - 8Anna Tymicka Filip Krynicki 31.294.51
Timeout 27.04
Strata 29.22
Przerwa
3 - 9Mateusz Dyda Aleksandra Gawlikowska 35.324.02
Strata 34.31
Strata 35.01
Strata 35.25
3 - 10Tadeusz Pętlak Jan Kozakoszczak 40.124.40
Strata 37.37
Strata 38.01
Strata 38.21
Strata 38.40
Strata 39.45
3 - 11Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 42.262.14
Strata 42.24
4 - 11Michał Zygmunt Kinga Kiec 45.413.15
Strata 44.24
Strata 44.52
4 - 12Ewa Bańbuła-Dyda Tadeusz Pętlak 47.432.02
5 - 12Chris Prosser Piotr Szajna 49.432.00
5 - 13Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 52.092.26
Strata 51.40
Strata 51.48
6 - 13Michał Zygmunt Artur Grzybowski 54.362.27
Strata 53.31
Strata 53.57
7 - 13Jico Oracion Hieronim Dzieślewski 59.354.59
Strata 56.05
Strata 57.19
Strata 58.31
8 - 13Chris Prosser Artur Grzybowski 65.155.40
Strata 61.09
Strata 61.46
Strata 63.01
Strata 63.34
Strata 65.07
8 - 14Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 71.426.27
Strata 66.51
Strata 67.29
Strata 67.47
Strata 68.41
Timeout 68.48
9 - 14Hubert Kubit Kinga Kiec 74.322.50
Strata 73.20
Strata 74.02
9 - 15Mikołaj Maślanka Stanisław Bogusławski 76.131.41

Statystyki meczu

krakUFGrandmaster Flash
Punkty: 9 15
Czas w ataku: 44.28 min (58.4 %) 31.44 min (41.6 %)
Czas w obronie: 31.44 min (41.6 %) 44.28 min (58.4 %)
Czas w ataku/punkt: 4.56 min 2.06 min
Czas w obronie/punkt: 2.06 min 4.56 min
Punkty w ataku: 6/14 (42.9 %) 7/10 (70.0 %)
Punkty w obronie: 3/10 (30.0 %) 8/14 (57.1 %)
Straty: 24 19
Timeouty: 2 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+3+2+2) 12 (2+2+3+2+3)

Historia meczów