WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - RJP    15 - 9

14.09.2019 12:00 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2019, Grupa B]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
99Aleksandra Milanowicz066
77Daniel Błach213
19Bartłomiej Specjał303
18Natalia Nędzi022
27Wojciech Pająk022
9Michał Krotliński112
50Marcel Byndas202
1Monika Mikoś202
12Dariusz Urbanik202
26Zuzanna Brzezińska011
17Jakub Golec011
6Martyna Pochodyła011
32Paweł Milanowicz101
11Gabriela Pisarczuk101
15Jakub Wróbel101
13Małgorzata Czaplińska000
22Katarzyna Dobranowska000
33Izabela Kołodziejczyk000
42Maciej Pająk000
7Krzysztof Przybyś000
23Barbara Raba000
20Piotr Szauderna000
 
RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
72Maria Stryukova235
21Adam Tomczyk415
33Adrian Sosna112
5Patrycja Paczyńska-Jasińska011
73Grzegorz Tomczyk011
66Piotr Wąsik011
60Monika Zaczkowska011
57Hanna Kacorzyk101
51Szymon Poznański101
48Grzegorz Bubak000
9Wojciech Kalbarczyk000
24Julia Król000
88Tomasz Kublin000
45Radosław Maksymiuk000
81Anna Sawicka000
96Karolina Sołtyk-Sołtycka000
77Maciej Sznapka000
6Piotr Świerkot000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Daniel Błach Martyna Pochodyła 2.272.27
Atak 0.00
Strata 1.45
2 - 0Marcel Byndas Daniel Błach 9.347.07
Strata 4.38
Strata 4.47
Strata 5.43
Strata 6.14
Strata 6.34
Strata 6.59
Strata 7.53
Strata 8.47
Strata 9.20
3 - 0Paweł Milanowicz Aleksandra Milanowicz 14.254.51
Strata 11.19
Strata 11.54
Strata 12.57
4 - 0Marcel Byndas Wojciech Pająk 19.024.37
Strata 16.42
Strata 16.59
Strata 17.53
4 - 1Maria Stryukova Adrian Sosna 24.545.52
Timeout 19.28
Strata 22.49
Strata 23.29
5 - 1Michał Krotliński Aleksandra Milanowicz 27.192.25
5 - 2Maria Stryukova Adam Tomczyk 29.041.45
6 - 2Monika Mikoś Natalia Nędzi 31.021.58
6 - 3Adam Tomczyk Maria Stryukova 33.022.00
7 - 3Monika Mikoś Natalia Nędzi 37.534.51
Strata 34.47
Strata 35.47
Strata 36.27
7 - 4Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 38.260.33
Strata 37.53
Strata 37.53
Strata 37.53
8 - 4Bartłomiej Specjał Aleksandra Milanowicz 41.453.19
Strata 39.45
Strata 40.58
Przerwa
9 - 4Jakub Wróbel Zuzanna Brzezińska 46.274.41
Strata 45.10
Strata 46.13
10 - 4Daniel Błach Wojciech Pająk 48.302.03
Strata 48.08
10 - 5Hanna Kacorzyk Maria Stryukova 53.365.06
Strata 50.46
Strata 51.19
Strata 51.41
Strata 52.47
11 - 5Bartłomiej Specjał Aleksandra Milanowicz 56.052.29
11 - 6Szymon Poznański Grzegorz Tomczyk 60.504.45
Strata 57.58
Strata 59.55
11 - 7Adrian Sosna Patrycja Paczyńska-Jasińska 63.222.32
Strata 63.07
12 - 7Dariusz Urbanik Aleksandra Milanowicz 65.201.58
12 - 8Adam Tomczyk Piotr Wąsik 69.133.53
Strata 66.58
Strata 67.19
Strata 67.46
Strata 68.48
13 - 8Bartłomiej Specjał Aleksandra Milanowicz 71.282.15
14 - 8Gabriela Pisarczuk Jakub Golec 73.422.14
Strata 73.09
14 - 9Adam Tomczyk Maria Stryukova 75.401.58
15 - 9Dariusz Urbanik Michał Krotliński 81.085.28
Strata 77.15
Strata 78.05
Strata 78.07
Strata 80.31

Statystyki meczu

FlowRJP
Punkty: 15 9
Czas w ataku: 31.56 min (39.4 %) 49.11 min (60.6 %)
Czas w obronie: 49.11 min (60.6 %) 31.56 min (39.4 %)
Czas w ataku/punkt: 2.07 min 5.27 min
Czas w obronie/punkt: 5.27 min 2.07 min
Punkty w ataku: 9/10 (90.0 %) 8/14 (57.1 %)
Punkty w obronie: 6/14 (42.9 %) 1/10 (10.0 %)
Straty: 19 23
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 13 (2+3+3+2+3) 12 (2+2+3+2+3)

Historia meczów