WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Uprising II - Ultimatum    15 - 13

27.07.2019 18:40 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski OW 2019, Baraże 3-6]

Uprising II
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
57Jan Bednarski077
5Adam Grzegorowski112
63Jico Oracion112
24Dawid Robalewski112
55Damian Sadalski112
47Dawid Grzebyta202
17Maurycy Szpak202
99Mateusz Bąk011
88Bartosz Dworzecki011
11Kasper Kowalewski011
33Adrian Sosna011
52Maciej Dądalski101
89Jakub Froehlich101
67Adam Kłosowicz101
69Patryk Machnowski101
46Lucas Rawers101
13Jędrzej Wiśniewski101
25Jakub Królikowski000
41Filip Kudliński000
77Dawid Siuda000
51Wojciech Wątroba000
 
Ultimatum
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
11Jakub Klimek044
8Piotr Przybyła404
0Kamil Kiljan033
9Bartłomiej Skopiński123
7Mikołaj Folaron-Pamuła213
21Piotr Wrzaszcz213
31Adam Broda202
28Bartłomiej Smolarek202
69Kamil Merchelski011
66Jakub Niemczyk011
4Marek Dubrawa000
24Adam Mossakowski000
86Cezary Przybyła000
2Bartłomiej Szostek000
33Oskar Żuchliński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Dądalski Jan Bednarski 1.041.04
Atak 0.00
1 - 1Piotr Przybyła Piotr Wrzaszcz 2.261.22
2 - 1Damian Sadalski Jan Bednarski 4.041.38
2 - 2Adam Broda Jakub Niemczyk 5.431.39
3 - 2Jakub Froehlich Damian Sadalski 7.031.20
4 - 2Dawid Grzebyta Mateusz Bąk 8.591.56
Strata 8.39
4 - 3Bartłomiej Smolarek Jakub Klimek 10.341.35
4 - 4Piotr Wrzaszcz Bartłomiej Skopiński 20.009.26
Strata 12.04
Strata 12.16
Strata 12.52
Timeout 13.08
Strata 15.02
Strata 15.28
Strata 15.31
Strata 16.15
Strata 16.47
Timeout 17.17
Strata 19.48
5 - 4Adam Kłosowicz Dawid Robalewski 22.582.58
Strata 21.56
Strata 22.06
6 - 4Jędrzej Wiśniewski Jan Bednarski 25.062.08
Strata 24.23
6 - 5Mikołaj Folaron-Pamuła Jakub Klimek 27.062.00
7 - 5Dawid Robalewski Bartosz Dworzecki 28.401.34
8 - 5Lucas Rawers Jan Bednarski 30.331.53
Strata 30.31
9 - 5Maurycy Szpak Adam Grzegorowski 37.126.39
Strata 32.08
Strata 32.15
Strata 32.50
Strata 33.20
Strata 34.24
Strata 34.28
Strata 34.35
Strata 35.08
Strata 37.03
9 - 6Mikołaj Folaron-Pamuła Kamil Kiljan 41.444.32
Strata 41.16
Strata 41.19
9 - 7Piotr Wrzaszcz Jakub Klimek 44.172.33
Strata 43.27
10 - 7  Jico Oracion 47.243.07
11 - 7Dawid Grzebyta Jan Bednarski 55.137.49
Strata 50.15
Strata 52.31
Strata 53.53
Strata 54.03
Strata 54.29
11 - 8Piotr Przybyła Mikołaj Folaron-Pamuła 58.163.03
11 - 9Piotr Przybyła Kamil Kiljan 61.183.02
Strata 60.00
Strata 60.40
Strata 60.49
11 - 10Piotr Przybyła Jakub Klimek 63.562.38
Strata 63.12
11 - 11Bartłomiej Smolarek Bartłomiej Skopiński 66.322.36
Strata 65.35
11 - 12Bartłomiej Skopiński Kamil Merchelski 70.544.22
Strata 68.36
Strata 69.33
Strata 70.14
12 - 12Maurycy Szpak Jan Bednarski 72.582.04
13 - 12Patryk Machnowski Kasper Kowalewski 77.014.03
Strata 74.55
Strata 75.13
Strata 76.15
13 - 13Adam Broda Kamil Kiljan 79.172.16
14 - 13Adam Grzegorowski Jan Bednarski 81.282.11
15 - 13Jico Oracion Adrian Sosna 85.304.02
Strata 83.23
Strata 84.35
Strata 85.06

Obsługa meczu: Adam Kieryło Adam Kieryło

Statystyki meczu

Uprising IIUltimatum
Punkty: 15 13
Czas w ataku: 40.33 min (47.4 %) 44.57 min (52.6 %)
Czas w obronie: 44.57 min (52.6 %) 40.33 min (47.4 %)
Czas w ataku/punkt: 2.42 min 3.27 min
Czas w obronie/punkt: 3.27 min 2.42 min
Punkty w ataku: 8/14 (57.1 %) 7/14 (50.0 %)
Punkty w obronie: 7/14 (50.0 %) 6/14 (42.9 %)
Straty: 22 23
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 9 (1+2+2+2+2)

Historia meczów