WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - KWR Knury    8 - 10

22.06.2019 13:40 na boisku 3 [V Plażowe Mistrzostwa Polski, Grupa B]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
36Mateusz Dyda303
50Mikołaj Maślanka022
24Filip Krynicki112
3Karolina Tudelska112
15Anna Tymicka202
8Kamila Bąk011
38Radosław Lenczewski011
18Zuzanna Peplińska011
23Zofia Zakroczymska011
33Ewa Bańbuła-Dyda000
7Magdalena Dudzińska000
12Andrzej Dyśko000
42Adam Grzelak000
13Tadeusz Pętlak000
9Konrad Szwej000
21Maciej Zabost000
 
KWR Knury
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
12Łukasz Dobranowski505
91Filip Dobranowski224
10Mateusz Kosmalski033
18David Bwire Ekonjo213
28Tomasz Jarząbek011
15Maciej Kruczkowski011
0Marek Roszczak011
99Magdalena Szwed101
90Magdalena Bergel000
25Anna Bogusz000
9Daniel Ceroń000
27Tomasz Czubocha000
17Jan Dąbrowski000
77Dominik Krzysiak000
6Wiktor Lis000
94Miłosz Marek000
85Elwira Piekart000
14Szymon Pyzik000
21Paweł Rak000
79Karolina Senicka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mateusz Dyda Kamila Bąk 2.492.49
Atak 0.00
Strata 1.26
Strata 1.49
Strata 2.27
1 - 1David Bwire Ekonjo Maciej Kruczkowski 4.301.41
2 - 1  Filip Krynicki 7.022.32
Strata 5.45
Strata 6.51
2 - 2Łukasz Dobranowski Tomasz Jarząbek 8.541.52
2 - 3David Bwire Ekonjo Mateusz Kosmalski 11.462.52
Strata 11.02
3 - 3Mateusz Dyda Karolina Tudelska 14.382.52
Strata 13.03
Strata 13.46
3 - 4Magdalena Szwed Mateusz Kosmalski 17.152.37
4 - 4Anna Tymicka Mikołaj Maślanka 25.278.12
Strata 19.57
Timeout 20.41
Strata 23.06
Strata 23.42
4 - 5Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 27.031.36
5 - 5Filip Krynicki Radosław Lenczewski 30.553.52
Strata 28.58
Strata 29.51
5 - 6Łukasz Dobranowski Marek Roszczak 34.073.12
Strata 32.00
Strata 32.39
Strata 33.05
Strata 33.25
5 - 7Filip Dobranowski Mateusz Kosmalski 36.021.55
Strata 35.52
Przerwa
5 - 8Łukasz Dobranowski David Bwire Ekonjo 39.083.05
Strata 38.06
Strata 38.56
5 - 9Filip Dobranowski   43.464.38
Strata 41.44
Timeout 42.02
Strata 42.24
Strata 43.14
6 - 9Anna Tymicka Mikołaj Maślanka 46.422.56
Strata 45.15
Strata 45.18
Strata 45.28
Strata 45.38
7 - 9Karolina Tudelska Zofia Zakroczymska 50.083.26
Strata 48.36
Strata 48.50
Strata 49.18
8 - 9Mateusz Dyda Zuzanna Peplińska 52.462.38
Strata 52.07
8 - 10Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 55.012.15

Statystyki meczu

Grandmaster FlashKWR Knury
Punkty: 8 10
Czas w ataku: 32.54 min (59.8 %) 22.06 min (40.2 %)
Czas w obronie: 22.06 min (40.2 %) 32.54 min (59.8 %)
Czas w ataku/punkt: 4.06 min 2.12 min
Czas w obronie/punkt: 2.12 min 4.06 min
Punkty w ataku: 5/9 (55.6 %) 6/9 (66.7 %)
Punkty w obronie: 3/9 (33.3 %) 4/9 (44.4 %)
Straty: 17 14
Timeouty: 0 2
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+3+2+2)

Historia meczów