WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - 2obvious    8 - 9

22.06.2019 11:50 na boisku 4 [V Plażowe Mistrzostwa Polski, Grupa A]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
9Kacper Podgajny325
57Michał Gacek022
17Rafał Meysztowicz112
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek202
22Aleksandra Demianiuk011
6Piotr Polatowski011
8Tomasz Romanowski011
99Rafał Nguyen Viet101
24Jakub Sidor101
97Bartosz Ciulkin000
39Katarzyna Kamionka000
12Joanna Król000
93Zuzanna Lachowicz000
25Antoni Moroz000
 
2obvious
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7Grzegorz Jamiński415
31Aleksandra Piankowska033
3Maciej Kołodziejczyk213
10Bartłomiej Skowronek112
15Piotr Pieniążek202
26Anna Balon011
27Sebastian Dębiński011
20Anna Zygmunt011
11Bartłomiej Bizoń000
21Anna Filipowska-Kot000
96Aleksandra Greń000
47Jakub Klajmon000
0Kamil Klajmon000
1Sandra Lisiewska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Krystyna Jędrzejewska-Szmek Michał Gacek 2.152.15
Atak 0.00
1 - 1Grzegorz Jamiński Anna Balon 6.554.40
Strata 3.57
Strata 4.42
Strata 5.26
Strata 6.32
2 - 1Rafał Nguyen Viet Kacper Podgajny 8.331.38
2 - 2Grzegorz Jamiński Aleksandra Piankowska 10.231.50
3 - 2Krystyna Jędrzejewska-Szmek Aleksandra Demianiuk 16.215.58
Strata 12.11
Strata 13.00
Strata 13.17
Strata 13.48
Strata 14.38
Strata 15.04
Strata 16.00
Strata 16.03
3 - 3Piotr Pieniążek Sebastian Dębiński 18.212.00
4 - 3Rafał Meysztowicz Michał Gacek 20.272.06
4 - 4Piotr Pieniążek Grzegorz Jamiński 22.352.08
Strata 22.08
Strata 22.32
5 - 4Kacper Podgajny Rafał Meysztowicz 26.013.26
Strata 24.39
Strata 25.22
Strata 25.44
Strata 25.52
6 - 4Kacper Podgajny Piotr Polatowski 27.561.55
Strata 27.32
6 - 5Maciej Kołodziejczyk Aleksandra Piankowska 35.507.54
Strata 30.01
Strata 30.49
Strata 31.46
Timeout 32.29
Strata 34.38
Strata 34.52
Strata 35.36
7 - 5Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 41.135.23
Strata 37.08
Strata 37.53
Strata 38.13
Timeout 38.34
Strata 41.05
Przerwa
7 - 6Grzegorz Jamiński Bartłomiej Skowronek 43.342.20
8 - 6Jakub Sidor Kacper Podgajny 46.212.47
Strata 45.13
Strata 45.29
8 - 7Bartłomiej Skowronek Maciej Kołodziejczyk 58.1411.53
Strata 49.06
Strata 50.10
Timeout 50.19
Strata 52.35
Strata 52.52
Strata 53.39
Timeout 54.14
Strata 58.01
8 - 8Grzegorz Jamiński Anna Zygmunt 63.064.52
Strata 59.47
Strata 60.00
Strata 60.53
Strata 61.18
Strata 61.32
Strata 61.49
Strata 62.31
8 - 9Maciej Kołodziejczyk Aleksandra Piankowska 67.334.27
Strata 65.20
Strata 66.11
Strata 66.55

Obsługa meczu: Alevtyna Nenadyshchuk

Statystyki meczu

4hands2obvious
Punkty: 8 9
Czas w ataku: 32.52 min (48.7 %) 34.40 min (51.3 %)
Czas w obronie: 34.40 min (51.3 %) 32.52 min (48.7 %)
Czas w ataku/punkt: 4.06 min 3.51 min
Czas w obronie/punkt: 3.51 min 4.06 min
Punkty w ataku: 7/9 (77.8 %) 7/8 (87.5 %)
Punkty w obronie: 1/8 (12.5 %) 2/9 (22.2 %)
Straty: 24 23
Timeouty: 2 2
Punkty SOTG: 12 (3+2+2+3+2) 9 (2+1+2+2+2)

Historia meczów