WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Dysko Polot - Flow Junior White    11 - 10

24.02.2019 09:10 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 5-10]

Dysko Polot
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Radosław Lindner134
3Maciej Księżak123
68Małgorzata Wołosiewicz123
1Wojciech Litwiński213
0Emanuel Kruk022
13Patryk Baranowski202
4Marcin Kozera202
19Zofia Brzezińska011
7Grzegorz Litwiński101
93Katarzyna Wołosiewicz101
17Maria Brzezińska000
22Maciej Litwiński000
21Wiktoria Piotrowska000
2Monika Rusek000
8Paweł Sołodko000
6Beata Zwierzyńska000
 
Flow Junior White
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
96Mateusz Niedziela246
74Rybałt Kaczorowski123
14Andrzej Zaród123
12Michał Krotliński303
89Jakub Bołba112
23Szymon Magiera011
5Aleksandra Czerwonko101
54Zofia Knapik101
81Maja Kozak000
3Joanna Oremczuk000
24Ewa Repelowska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Wojciech Litwiński Maciej Księżak 2.202.20
Atak 0.00
Strata 1.41
Strata 1.43
Strata 2.10
2 - 0Katarzyna Wołosiewicz Zofia Brzezińska 5.283.08
Strata 3.19
Strata 3.35
3 - 0Marcin Kozera Radosław Lindner 8.313.03
Strata 5.55
Strata 6.56
Strata 7.19
Strata 8.16
Strata 8.18
4 - 0Marcin Kozera Radosław Lindner 9.050.34
Strata 8.47
5 - 0Patryk Baranowski Małgorzata Wołosiewicz 9.590.54
Strata 9.50
5 - 1Zofia Knapik Mateusz Niedziela 12.022.03
5 - 2Mateusz Niedziela Andrzej Zaród 13.561.54
Strata 12.32
5 - 3Rybałt Kaczorowski Szymon Magiera 15.311.35
Strata 14.30
6 - 3Radosław Lindner Małgorzata Wołosiewicz 16.100.39
7 - 3Wojciech Litwiński Emanuel Kruk 17.541.44
Strata 17.11
7 - 4Aleksandra Czerwonko Jakub Bołba 18.280.34
8 - 4Grzegorz Litwiński Radosław Lindner 19.551.27
8 - 5Michał Krotliński Mateusz Niedziela 20.270.32
8 - 6Michał Krotliński Rybałt Kaczorowski 21.220.55
Strata 20.56
9 - 6Patryk Baranowski Maciej Księżak 25.123.50
Strata 21.40
Strata 21.56
Strata 24.20
Strata 24.54
9 - 7Michał Krotliński Rybałt Kaczorowski 26.591.47
Strata 26.08
Strata 26.31
9 - 8Andrzej Zaród Mateusz Niedziela 27.430.44
Strata 27.37
10 - 8Małgorzata Wołosiewicz Wojciech Litwiński 32.044.21
Strata 29.17
Strata 30.17
Strata 30.25
Strata 31.22
10 - 9Mateusz Niedziela Andrzej Zaród 33.271.23
10 - 10Jakub Bołba Mateusz Niedziela 35.432.16
Strata 35.42
11 - 10Maciej Księżak Emanuel Kruk 36.190.36

Statystyki meczu

Dysko PolotFlow Junior White
Punkty: 11 10
Czas w ataku: 20.37 min (56.8 %) 15.42 min (43.2 %)
Czas w obronie: 15.42 min (43.2 %) 20.37 min (56.8 %)
Czas w ataku/punkt: 1.52 min 1.34 min
Czas w obronie/punkt: 1.34 min 1.52 min
Punkty w ataku: 6/11 (54.5 %) 5/10 (50.0 %)
Punkty w obronie: 5/10 (50.0 %) 5/11 (45.5 %)
Straty: 14 14
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 8 (1+1+2+2+2) 8 (2+1+1+2+2)

Historia meczów