WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow Junior Blue - Dysko Polot    6 - 13

23.02.2019 16:10 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, Grupa B]

Flow Junior Blue
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
13Maya Kiernicka-Allavena123
66Igor Szafrański022
10Kacper Kuszaj112
42Tomasz Zatoń112
18Katarzyna Widźgowska202
31Stanisław Krysiak101
51Paweł Cholewa000
17Katarzyna Kiełbińska000
40Dominik Lewicki000
9Kacper Mazurek000
7Agata Zawistowska000
 
Dysko Polot
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
3Maciej Księżak415
0Emanuel Kruk033
11Radosław Lindner033
7Grzegorz Litwiński213
4Marcin Kozera303
8Paweł Sołodko112
68Małgorzata Wołosiewicz112
22Maciej Litwiński202
13Patryk Baranowski011
1Wojciech Litwiński011
2Monika Rusek011
17Maria Brzezińska000
19Zofia Brzezińska000
21Wiktoria Piotrowska000
93Katarzyna Wołosiewicz000
6Beata Zwierzyńska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Maciej Księżak Paweł Sołodko 0.410.41
Atak 0.00
0 - 2Paweł Sołodko Wojciech Litwiński 1.300.49
Strata 1.03
0 - 3Grzegorz Litwiński Emanuel Kruk 3.592.29
Strata 2.42
Strata 3.04
Strata 3.29
0 - 4Marcin Kozera Patryk Baranowski 5.321.33
Strata 4.26
Strata 4.41
Strata 5.24
0 - 5Marcin Kozera Małgorzata Wołosiewicz 7.251.53
Strata 6.06
Strata 6.43
Strata 7.06
0 - 6Małgorzata Wołosiewicz Radosław Lindner 8.080.43
Strata 7.51
0 - 7Maciej Księżak Radosław Lindner 10.142.06
Strata 9.16
Strata 9.31
Strata 9.49
1 - 7Katarzyna Widźgowska Maya Kiernicka-Allavena 10.370.23
2 - 7Tomasz Zatoń Maya Kiernicka-Allavena 14.193.42
Strata 11.01
2 - 8Grzegorz Litwiński Maciej Księżak 15.000.41
2 - 9Maciej Litwiński Grzegorz Litwiński 16.501.50
Strata 15.30
Strata 15.56
Strata 16.28
2 - 10Maciej Litwiński Emanuel Kruk 17.330.43
Strata 17.20
3 - 10Stanisław Krysiak Tomasz Zatoń 20.132.40
Strata 18.17
Strata 20.02
4 - 10Maya Kiernicka-Allavena Igor Szafrański 22.572.44
Strata 20.43
Strata 21.17
Strata 21.42
4 - 11Marcin Kozera Emanuel Kruk 23.190.22
5 - 11Kacper Kuszaj Igor Szafrański 26.483.29
Strata 23.57
Strata 24.21
Strata 24.32
Strata 24.53
Strata 25.43
Strata 25.43
Strata 25.58
Strata 26.13
5 - 12Maciej Księżak Monika Rusek 28.001.12
Strata 27.07
Strata 27.40
6 - 12Katarzyna Widźgowska Kacper Kuszaj 28.570.57
Strata 28.26
Strata 28.34
6 - 13Maciej Księżak Radosław Lindner 29.490.52

Statystyki meczu

Flow Junior BlueDysko Polot
Punkty: 6 13
Czas w ataku: 19.35 min (65.7 %) 10.14 min (34.3 %)
Czas w obronie: 10.14 min (34.3 %) 19.35 min (65.7 %)
Czas w ataku/punkt: 3.15 min 0.47 min
Czas w obronie/punkt: 0.47 min 3.15 min
Punkty w ataku: 4/12 (33.3 %) 5/7 (71.4 %)
Punkty w obronie: 2/7 (28.6 %) 8/12 (66.7 %)
Straty: 21 15
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+2+3) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów