WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands 2 - Mad Hatters    12 - 15

23.02.2019 17:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 9-12]

4hands 2
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
57Michał Gacek347
97Bartosz Ciulkin404
20Agata Chojnowska-Postek022
13Jacek Matuszewski022
99Rafał Nguyen Viet112
6Piotr Polatowski112
12Joanna Król011
83Michał Siennicki011
11Stanisław Glinka101
16Maja Januszko101
33Zuzanna Lachowicz101
73Michał Gołębiowski000
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek000
2Adam Kadenaci000
 
Mad Hatters
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
5Mateusz Wieszczyński426
2Luiza Zalewska055
88Kamil Wawrzyńcak505
22Przemysław Pawłowski134
77Kacper Rękawiecki213
16Andrzej Daleszczyk303
3Dorota Popławska022
9Marta Chrobocińska011
7Jakub Rakowski011
13Dorota Bednarska000
17Maciej Dłuziński000
81Monika Rola000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Kamil Wawrzyńcak Dorota Popławska 2.012.01
Atak 0.00
Strata 0.14
Strata 0.32
Strata 1.18
Strata 1.41
1 - 1Rafał Nguyen Viet Michał Gacek 2.590.58
1 - 2Andrzej Daleszczyk Luiza Zalewska 3.210.22
1 - 3Kamil Wawrzyńcak Marta Chrobocińska 4.060.45
Strata 3.54
1 - 4Kacper Rękawiecki Luiza Zalewska 5.561.50
Strata 4.28
Strata 4.52
Strata 5.32
2 - 4Bartosz Ciulkin Michał Gacek 7.081.12
Strata 6.10
Strata 7.06
2 - 5Andrzej Daleszczyk Mateusz Wieszczyński 7.220.14
3 - 5Michał Gacek Agata Chojnowska-Postek 8.241.02
Strata 7.54
Strata 8.14
3 - 6Kamil Wawrzyńcak Przemysław Pawłowski 10.051.41
Strata 8.58
Strata 9.13
Strata 9.33
Strata 9.52
4 - 6Bartosz Ciulkin Jacek Matuszewski 13.283.23
Strata 10.30
Timeout 10.37
Strata 12.24
4 - 7Przemysław Pawłowski Luiza Zalewska 14.030.35
4 - 8Mateusz Wieszczyński Dorota Popławska 15.111.08
Strata 14.47
5 - 8Michał Gacek Rafał Nguyen Viet 15.380.27
5 - 9Andrzej Daleszczyk Przemysław Pawłowski 16.070.29
5 - 10Mateusz Wieszczyński Przemysław Pawłowski 18.122.05
Strata 18.11
5 - 11Mateusz Wieszczyński Luiza Zalewska 19.171.05
Strata 18.59
6 - 11Bartosz Ciulkin Agata Chojnowska-Postek 22.152.58
Timeout 19.33
7 - 11Maja Januszko Michał Siennicki 24.172.02
Strata 23.38
8 - 11Michał Gacek Joanna Król 25.181.01
Strata 24.29
8 - 12Kamil Wawrzyńcak Mateusz Wieszczyński 25.580.40
Strata 25.30
Strata 25.48
9 - 12Stanisław Glinka Jacek Matuszewski 26.380.40
9 - 13Kamil Wawrzyńcak Luiza Zalewska 27.080.30
10 - 13Bartosz Ciulkin Michał Gacek 28.491.41
Strata 27.34
Strata 28.13
10 - 14Kacper Rękawiecki Jakub Rakowski 29.170.28
11 - 14Zuzanna Lachowicz Piotr Polatowski 30.351.18
Strata 30.21
Strata 30.23
12 - 14Piotr Polatowski Michał Gacek 32.121.37
Strata 31.28
12 - 15Mateusz Wieszczyński Kacper Rękawiecki 33.010.49

Obsługa meczu: Dawid Krawczyk

Statystyki meczu

4hands 2Mad Hatters
Punkty: 12 15
Czas w ataku: 20.32 min (62.2 %) 12.29 min (37.8 %)
Czas w obronie: 12.29 min (37.8 %) 20.32 min (62.2 %)
Czas w ataku/punkt: 1.42 min 0.49 min
Czas w obronie/punkt: 0.49 min 1.42 min
Punkty w ataku: 9/14 (64.3 %) 10/13 (76.9 %)
Punkty w obronie: 3/13 (23.1 %) 5/14 (35.7 %)
Straty: 16 14
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 9 (2+2+2+2+1) 10 (2+1+3+2+2)

Historia meczów