WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Wrocław Południe - 4hands 2    9 - 13

24.02.2019 13:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 9-12]

Wrocław Południe
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
5Jan Pepliński235
45Kacper Jordan123
87Maria Smolarek213
14Łukasz Jarosz022
43Michał Muszyński202
1Zuzanna Peplińska011
96Piotr Maga101
27Sylwia Muszyńska101
88Joanna Depowska000
98Dorota Juźków000
52Piotr Kopeć000
19Aleksander Muszyński000
66Łukasz Szewczyk000
25Katarzyna Ukleja000
 
4hands 2
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
57Michał Gacek134
6Piotr Polatowski404
97Bartosz Ciulkin123
2Adam Kadenaci303
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek022
12Joanna Król022
20Agata Chojnowska-Postek112
73Michał Gołębiowski202
33Zuzanna Lachowicz011
99Rafał Nguyen Viet011
83Michał Siennicki011
16Maja Januszko101
11Stanisław Glinka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Michał Muszyński Jan Pepliński 0.510.51
Atak 0.00
1 - 1Adam Kadenaci Bartosz Ciulkin 3.162.25
Strata 1.15
Strata 1.43
Strata 2.07
Strata 2.46
1 - 2Piotr Polatowski Rafał Nguyen Viet 6.032.47
Strata 4.28
Strata 5.10
Strata 5.50
1 - 3Agata Chojnowska-Postek Zuzanna Lachowicz 7.091.06
Strata 6.47
1 - 4Piotr Polatowski Michał Gacek 7.410.32
Strata 7.37
2 - 4Jan Pepliński Maria Smolarek 12.575.16
Timeout 7.55
Strata 10.16
Strata 10.38
Strata 11.14
Strata 12.55
3 - 4Piotr Maga Zuzanna Peplińska 14.381.41
Strata 13.25
Strata 13.30
Strata 14.06
3 - 5Piotr Polatowski Agata Chojnowska-Postek 15.220.44
3 - 6Adam Kadenaci Krystyna Jędrzejewska-Szmek 16.481.26
Strata 16.29
4 - 6Sylwia Muszyńska Kacper Jordan 19.372.49
Strata 17.21
Strata 17.46
4 - 7Michał Gacek Joanna Król 21.231.46
Strata 19.51
Strata 20.49
4 - 8Michał Gołębiowski Joanna Król 22.100.47
Strata 21.51
5 - 8Jan Pepliński Kacper Jordan 22.500.40
5 - 9Adam Kadenaci Krystyna Jędrzejewska-Szmek 23.430.53
6 - 9Maria Smolarek Łukasz Jarosz 24.531.10
7 - 9Maria Smolarek Łukasz Jarosz 25.250.32
Strata 25.15
7 - 10Maja Januszko Michał Siennicki 25.560.31
7 - 11Michał Gołębiowski Bartosz Ciulkin 28.442.48
Strata 26.59
Strata 27.09
Strata 27.43
7 - 12Bartosz Ciulkin Michał Gacek 29.521.08
Strata 28.56
8 - 12Kacper Jordan Jan Pepliński 31.361.44
Strata 30.23
Strata 30.40
Strata 30.49
Strata 31.04
9 - 12Michał Muszyński Jan Pepliński 33.522.16
Strata 32.07
9 - 13Piotr Polatowski Michał Gacek 37.163.24
Timeout 34.11
Strata 35.52
Strata 36.52

Obsługa meczu: Kamil Truszkowski

Statystyki meczu

Wrocław Południe4hands 2
Punkty: 9 13
Czas w ataku: 23.04 min (61.9 %) 14.12 min (38.1 %)
Czas w obronie: 14.12 min (38.1 %) 23.04 min (61.9 %)
Czas w ataku/punkt: 2.33 min 1.05 min
Czas w obronie/punkt: 1.05 min 2.33 min
Punkty w ataku: 6/13 (46.2 %) 6/9 (66.7 %)
Punkty w obronie: 3/9 (33.3 %) 7/13 (53.8 %)
Straty: 19 15
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 12 (2+3+2+3+2) 9 (2+2+1+2+2)

Historia meczów