WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

2obvious - RJP II    20 - 7

24.02.2019 12:15 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 5-8]

2obvious
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
7Grzegorz Jamiński729
15Piotr Pieniążek718
11Bartłomiej Bizoń437
31Aleksandra Piankowska044
47Jakub Klajmon134
21Anna Filipowska-Kot033
69Patrycja Cholewa123
0Kamil Klajmon011
20Anna Zygmunt011
27Sebastian Dębiński000
 
RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
1Anna Buchert123
18Szymon Szczepankowski303
16Anna Mechowska022
66Piotr Wąsik022
69Marcin Czech112
11Andrei Kananovich202
48Grzegorz Bubak000
86Paulina Dębicka000
28Mikołaj Fiedorczuk000
79Małgorzata Kublin000
97Jakub Puścion000
15Karolina Tomczyk000
70Iryna Vidoniak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Piotr Pieniążek Grzegorz Jamiński 1.391.39
Atak 0.00
2 - 0Bartłomiej Bizoń Patrycja Cholewa 5.093.30
Strata 2.23
Strata 3.23
Strata 3.57
3 - 0Bartłomiej Bizoń Patrycja Cholewa 5.500.41
Strata 5.49
4 - 0Piotr Pieniążek Aleksandra Piankowska 6.390.49
Strata 6.38
5 - 0Piotr Pieniążek Grzegorz Jamiński 8.191.40
Strata 6.58
6 - 0Grzegorz Jamiński Aleksandra Piankowska 10.342.15
Strata 8.54
Strata 9.37
Strata 10.05
7 - 0Bartłomiej Bizoń Anna Filipowska-Kot 11.280.54
Strata 11.03
8 - 0Bartłomiej Bizoń Anna Zygmunt 12.311.03
Strata 12.10
8 - 1Marcin Czech Anna Buchert 15.002.29
Timeout 12.51
9 - 1Piotr Pieniążek Anna Filipowska-Kot 15.430.43
9 - 2Szymon Szczepankowski Piotr Wąsik 16.070.24
10 - 2Grzegorz Jamiński Aleksandra Piankowska 16.380.31
10 - 3Andrei Kananovich Anna Mechowska 17.140.36
11 - 3Grzegorz Jamiński Jakub Klajmon 19.282.14
Strata 18.15
Strata 18.37
11 - 4Szymon Szczepankowski Piotr Wąsik 20.050.37
12 - 4Piotr Pieniążek Bartłomiej Bizoń 21.121.07
Strata 20.17
Strata 20.41
13 - 4Jakub Klajmon Piotr Pieniążek 22.040.52
Strata 21.39
13 - 5Szymon Szczepankowski Anna Buchert 22.340.30
14 - 5Grzegorz Jamiński Anna Filipowska-Kot 23.130.39
15 - 5Grzegorz Jamiński Aleksandra Piankowska 24.451.32
Strata 23.54
16 - 5Patrycja Cholewa Kamil Klajmon 25.090.24
Strata 25.08
16 - 6Andrei Kananovich Anna Mechowska 26.391.30
Strata 25.58
Strata 26.34
17 - 6Piotr Pieniążek Bartłomiej Bizoń 27.501.11
Strata 27.08
Strata 27.29
18 - 6Piotr Pieniążek Bartłomiej Bizoń 29.011.11
Strata 28.34
Strata 28.44
Strata 28.49
19 - 6Grzegorz Jamiński Jakub Klajmon 30.181.17
Strata 30.16
19 - 7Anna Buchert Marcin Czech 31.150.57
20 - 7Grzegorz Jamiński Jakub Klajmon 33.332.18
Strata 31.38
Strata 32.17

Obsługa meczu: Kamil Truszkowski

Statystyki meczu

2obviousRJP II
Punkty: 20 7
Czas w ataku: 10.22 min (30.9 %) 23.11 min (69.1 %)
Czas w obronie: 23.11 min (69.1 %) 10.22 min (30.9 %)
Czas w ataku/punkt: 0.31 min 3.18 min
Czas w obronie/punkt: 3.18 min 0.31 min
Punkty w ataku: 8/8 (100.0 %) 7/19 (36.8 %)
Punkty w obronie: 12/19 (63.2 %) 0/8 (0.0 %)
Straty: 8 20
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 13 (2+3+2+3+3) 11 (1+2+3+3+2)

Historia meczów