WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands 2 - Ultimatum    5 - 14

23.02.2019 10:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, Grupa D]

4hands 2
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
2Adam Kadenaci112
6Piotr Polatowski202
73Michał Gołębiowski011
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek011
33Zuzanna Lachowicz011
83Michał Siennicki011
11Stanisław Glinka101
16Maja Januszko101
20Agata Chojnowska-Postek000
97Bartosz Ciulkin000
57Michał Gacek000
12Joanna Król000
13Jacek Matuszewski000
99Rafał Nguyen Viet000
 
Ultimatum
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Bartłomiej Skopiński336
21Piotr Wrzaszcz325
69Kamil Merchelski134
24Michał Gorzkowski224
28Bartłomiej Smolarek213
11Jakub Klimek022
2Bartłomiej Szostek011
19Oliwia Deorocka101
26Julia Hardy101
27Honorata Ząbek101
0Kamil Kiljan000
48Katarzyna Komorowska000
8Martyna Lis000
16Agata Żuk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Piotr Polatowski Michał Siennicki 1.301.30
Atak 0.00
1 - 1Julia Hardy Bartłomiej Skopiński 2.060.36
1 - 2Bartłomiej Smolarek Kamil Merchelski 3.461.40
Strata 3.26
2 - 2Maja Januszko Adam Kadenaci 5.331.47
Strata 4.41
Strata 5.13
2 - 3Oliwia Deorocka Bartłomiej Szostek 6.160.43
2 - 4Bartłomiej Skopiński Kamil Merchelski 7.301.14
Strata 6.59
2 - 5Piotr Wrzaszcz Kamil Merchelski 8.200.50
Strata 8.00
2 - 6Honorata Ząbek Bartłomiej Smolarek 11.433.23
Strata 10.17
Strata 10.40
Strata 11.22
2 - 7Bartłomiej Skopiński Jakub Klimek 12.420.59
Strata 12.18
3 - 7Adam Kadenaci Michał Gołębiowski 13.300.48
Strata 13.06
Strata 13.17
3 - 8Kamil Merchelski Michał Gorzkowski 15.402.10
Strata 13.49
Strata 14.08
Strata 14.41
Strata 15.12
4 - 8Stanisław Glinka Zuzanna Lachowicz 18.222.42
Timeout 15.49
4 - 9Piotr Wrzaszcz Bartłomiej Skopiński 18.440.22
4 - 10Bartłomiej Smolarek Bartłomiej Skopiński 21.352.51
Strata 19.18
Strata 19.44
Strata 20.15
Strata 20.46
Strata 21.14
4 - 11Michał Gorzkowski Jakub Klimek 24.242.49
Strata 23.07
Strata 23.30
Strata 23.50
4 - 12Piotr Wrzaszcz Michał Gorzkowski 27.182.54
Strata 25.02
Timeout 25.28
5 - 12Piotr Polatowski Krystyna Jędrzejewska-Szmek 28.181.00
5 - 13Michał Gorzkowski Piotr Wrzaszcz 30.442.26
Strata 28.55
Strata 29.31
Strata 29.49
Strata 30.22
5 - 14Bartłomiej Skopiński Piotr Wrzaszcz 31.240.40
Strata 31.10

Obsługa meczu: Kamil Truszkowski

Statystyki meczu

4hands 2Ultimatum
Punkty: 5 14
Czas w ataku: 25.07 min (80.0 %) 6.17 min (20.0 %)
Czas w obronie: 6.17 min (20.0 %) 25.07 min (80.0 %)
Czas w ataku/punkt: 5.01 min 0.26 min
Czas w obronie/punkt: 0.26 min 5.01 min
Punkty w ataku: 5/14 (35.7 %) 5/5 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/5 (0.0 %) 9/14 (64.3 %)
Straty: 19 10
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 10 (2+1+3+2+2)

Historia meczów