WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP - Flow    14 - 17

23.02.2019 14:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 1-8]

RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
21Adam Tomczyk325
88Tomasz Kublin224
33Adrian Sosna224
60Monika Zaczkowska224
81Anna Sawicka033
77Maciej Sznapka303
57Hanna Kacorzyk011
9Wojciech Kalbarczyk011
96Karolina Sołtyk-Sołtycka011
5Patrycja Paczyńska-Jasińska101
6Piotr Świerkot101
45Radosław Maksymiuk000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
99Aleksandra Szyrwiel055
19Bartłomiej Specjał145
13Małgorzata Czaplińska044
32Paweł Milanowicz404
12Dariusz Urbanik123
77Daniel Błach213
42Maciej Pająk303
15Jakub Wróbel303
7Krzysztof Przybyś112
20Piotr Szauderna202
97Jakub Korta000
1Monika Mikoś000
18Natalia Nędzi000
8Weronika Szóstak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 0.290.29
Atak 0.00
Strata 0.17
0 - 2Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 0.560.27
Strata 0.49
0 - 3Dariusz Urbanik Bartłomiej Specjał 2.311.35
Strata 1.22
Strata 2.01
Strata 2.26
1 - 3Monika Zaczkowska Adam Tomczyk 4.382.07
1 - 4Piotr Szauderna Aleksandra Szyrwiel 5.070.29
1 - 5Krzysztof Przybyś Aleksandra Szyrwiel 6.551.48
Strata 5.35
Strata 6.02
Strata 6.53
2 - 5Maciej Sznapka Monika Zaczkowska 7.130.18
3 - 5Monika Zaczkowska Tomasz Kublin 8.000.47
Strata 7.58
3 - 6Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 10.142.14
4 - 6Patrycja Paczyńska-Jasińska Adrian Sosna 10.480.34
5 - 6Maciej Sznapka Anna Sawicka 11.380.50
Strata 11.12
5 - 7Jakub Wróbel Dariusz Urbanik 12.020.24
6 - 7Adam Tomczyk Wojciech Kalbarczyk 12.540.52
6 - 8Jakub Wróbel Bartłomiej Specjał 13.220.28
6 - 9Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 15.522.30
Strata 13.54
Strata 15.00
Strata 15.24
6 - 10Jakub Wróbel Dariusz Urbanik 16.460.54
Strata 16.26
7 - 10Piotr Świerkot Hanna Kacorzyk 17.160.30
8 - 10Adrian Sosna Anna Sawicka 18.110.55
Strata 17.45
9 - 10Adam Tomczyk Tomasz Kublin 19.131.02
Strata 18.44
10 - 10Tomasz Kublin Adrian Sosna 20.561.43
Strata 19.30
10 - 11Maciej Pająk Daniel Błach 21.350.39
10 - 12Maciej Pająk Krzysztof Przybyś 22.160.41
Strata 22.00
10 - 13Bartłomiej Specjał Małgorzata Czaplińska 24.372.21
Strata 23.08
Strata 23.39
Strata 24.00
10 - 14Daniel Błach Aleksandra Szyrwiel 25.581.21
Strata 25.57
10 - 15Piotr Szauderna Małgorzata Czaplińska 26.470.49
Strata 26.18
11 - 15Tomasz Kublin Karolina Sołtyk-Sołtycka 27.280.41
12 - 15Adrian Sosna Anna Sawicka 28.240.56
Strata 27.50
13 - 15Maciej Sznapka Adam Tomczyk 29.230.59
Strata 28.50
13 - 16Daniel Błach Bartłomiej Specjał 29.570.34
14 - 16Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 30.250.28
14 - 17Maciej Pająk Bartłomiej Specjał 30.500.25

Statystyki meczu

RJPFlow
Punkty: 14 17
Czas w ataku: 18.25 min (59.7 %) 12.25 min (40.3 %)
Czas w obronie: 12.25 min (40.3 %) 18.25 min (59.7 %)
Czas w ataku/punkt: 1.18 min 0.43 min
Czas w obronie/punkt: 0.43 min 1.18 min
Punkty w ataku: 7/17 (41.2 %) 7/14 (50.0 %)
Punkty w obronie: 7/14 (50.0 %) 10/17 (58.8 %)
Straty: 14 11
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 11 (2+2+2+2+3)

Historia meczów