WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

4hands - BC Kosmodysk    15 - 16

24.02.2019 12:00 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 9-12]

4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
8Tomasz Romanowski235
15Marcin Goss134
79Karol Pernal224
9Kacper Podgajny314
3Aleksandra Zalewska123
4Grażyna Chlebicka303
69Adam Małek112
75Katarzyna Siennicka011
66Piotr Trzaskowski101
35Andrzej Chlebicki000
39Katarzyna Kamionka000
17Rafał Meysztowicz000
1Piotr Wiśniewski000
96Agnieszka Ząbkowicz000
 
BC Kosmodysk
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
31Michał Rudy549
21Stanisław Stupkiewicz527
49Agata Strzałkowska044
32Krzysztof Nowak033
96Paweł Wiejski123
11Jan Madej303
25Julia Wrzosińska202
44Maciej May-Maciejewski011
33Ewa Chudzyńska000
23Julianna Czapska000
4Marcin Kruk000
12Anna Stachowiak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Piotr Trzaskowski Marcin Goss 0.460.46
Atak 0.00
Strata 0.32
1 - 1Stanisław Stupkiewicz Maciej May-Maciejewski 1.521.06
2 - 1Grażyna Chlebicka Kacper Podgajny 2.100.18
3 - 1Karol Pernal Adam Małek 4.362.26
Strata 3.09
Strata 3.38
Strata 4.19
3 - 2Michał Rudy Krzysztof Nowak 6.211.45
Timeout 4.52
4 - 2Grażyna Chlebicka   6.470.26
5 - 2Kacper Podgajny Aleksandra Zalewska 7.220.35
Strata 7.21
6 - 2Aleksandra Zalewska Katarzyna Siennicka 8.190.57
Strata 7.41
7 - 2Adam Małek Karol Pernal 8.470.28
Strata 8.40
7 - 3Jan Madej Stanisław Stupkiewicz 9.180.31
7 - 4Stanisław Stupkiewicz Krzysztof Nowak 10.411.23
Strata 9.38
7 - 5Michał Rudy Agata Strzałkowska 12.121.31
Strata 10.58
Strata 11.04
Strata 11.43
7 - 6Jan Madej Michał Rudy 13.161.04
Strata 12.35
8 - 6Grażyna Chlebicka Marcin Goss 13.390.23
9 - 6Kacper Podgajny Marcin Goss 14.000.21
Strata 13.51
10 - 6Karol Pernal Tomasz Romanowski 16.082.08
Strata 14.16
Strata 14.46
Strata 15.54
10 - 7Stanisław Stupkiewicz Paweł Wiejski 16.400.32
10 - 8Stanisław Stupkiewicz Michał Rudy 17.591.19
Strata 17.00
Strata 17.07
Strata 17.22
10 - 9Michał Rudy Krzysztof Nowak 19.381.39
Strata 18.15
Strata 18.40
Strata 18.58
10 - 10Michał Rudy Agata Strzałkowska 20.090.31
Strata 19.53
11 - 10Tomasz Romanowski Aleksandra Zalewska 20.410.32
12 - 10Marcin Goss Tomasz Romanowski 23.372.56
Strata 21.13
Timeout 21.23
12 - 11Stanisław Stupkiewicz Paweł Wiejski 25.001.23
Strata 24.06
Strata 24.18
13 - 11Tomasz Romanowski Karol Pernal 25.300.30
13 - 12Paweł Wiejski Agata Strzałkowska 26.190.49
14 - 12Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 26.570.38
14 - 13Jan Madej Michał Rudy 27.300.33
14 - 14Julia Wrzosińska Agata Strzałkowska 28.190.49
Strata 27.55
14 - 15Michał Rudy Stanisław Stupkiewicz 30.232.04
Strata 28.39
Strata 29.15
Strata 29.49
15 - 15    32.131.50
Strata 30.59
Strata 32.01
15 - 16Julia Wrzosińska Michał Rudy 33.120.59
Strata 32.26
Strata 33.02

Statystyki meczu

4handsBC Kosmodysk
Punkty: 15 16
Czas w ataku: 14.57 min (45.0 %) 18.15 min (55.0 %)
Czas w obronie: 18.15 min (55.0 %) 14.57 min (45.0 %)
Czas w ataku/punkt: 0.59 min 1.08 min
Czas w obronie/punkt: 1.08 min 0.59 min
Punkty w ataku: 7/15 (46.7 %) 8/16 (50.0 %)
Punkty w obronie: 8/16 (50.0 %) 8/15 (53.3 %)
Straty: 17 17
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów