WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 4hands    14 - 18

24.02.2019 10:40 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 9-12]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
13Tadeusz Pętlak055
11Mikołaj Smogór224
20Artur Sieraj213
21Maciej Zabost213
37Zofia Bejm022
15Anna Tymicka022
3Aleksandra Gawlikowska112
12Andrzej Dyśko202
26Piotr Kliś202
28Wiktoria Maruszczak202
7Dagny Gorostiza101
46Stanisław Bogusławski000
33Jan Kozakoszczak000
9Cezary Szpadzik000
19Karolina Tymicka000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Kacper Podgajny909
15Marcin Goss358
79Karol Pernal044
8Tomasz Romanowski314
4Grażyna Chlebicka022
96Agnieszka Ząbkowicz022
69Adam Małek112
66Piotr Trzaskowski202
17Rafał Meysztowicz011
75Katarzyna Siennicka011
3Aleksandra Zalewska011
35Andrzej Chlebicki000
39Katarzyna Kamionka000
1Piotr Wiśniewski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Zabost Artur Sieraj 1.021.02
Atak 0.00
1 - 1Kacper Podgajny Katarzyna Siennicka 1.370.35
2 - 1Artur Sieraj Tadeusz Pętlak 1.510.14
2 - 2Marcin Goss Grażyna Chlebicka 2.280.37
2 - 3Kacper Podgajny Marcin Goss 3.180.50
Strata 3.04
3 - 3Wiktoria Maruszczak Mikołaj Smogór 5.592.41
Strata 4.54
Strata 5.31
3 - 4Kacper Podgajny Grażyna Chlebicka 7.511.52
Strata 7.05
Strata 7.07
4 - 4Wiktoria Maruszczak Tadeusz Pętlak 8.190.28
5 - 4Piotr Kliś Tadeusz Pętlak 8.590.40
Strata 8.52
6 - 4Piotr Kliś Aleksandra Gawlikowska 9.310.32
Strata 9.16
6 - 5Piotr Trzaskowski Agnieszka Ząbkowicz 9.470.16
6 - 6Marcin Goss Tomasz Romanowski 10.110.24
Strata 10.00
7 - 6Mikołaj Smogór Anna Tymicka 11.060.55
Strata 10.35
Strata 10.45
8 - 6Maciej Zabost Zofia Bejm 11.590.53
Strata 11.32
8 - 7Tomasz Romanowski Adam Małek 12.360.37
8 - 8Marcin Goss Karol Pernal 14.191.43
Strata 13.32
8 - 9Kacper Podgajny Marcin Goss 15.030.44
Strata 14.45
9 - 9Andrzej Dyśko Tadeusz Pętlak 16.141.11
9 - 10Adam Małek Agnieszka Ząbkowicz 16.530.39
Strata 16.38
Strata 16.39
9 - 11Tomasz Romanowski Karol Pernal 17.490.56
Strata 17.34
10 - 11Artur Sieraj Zofia Bejm 18.290.40
10 - 12Kacper Podgajny Marcin Goss 19.240.55
Strata 19.00
Strata 19.13
10 - 13Piotr Trzaskowski Marcin Goss 22.172.53
Strata 20.11
10 - 14Kacper Podgajny Karol Pernal 23.060.49
Strata 22.50
11 - 14Dagny Gorostiza Tadeusz Pętlak 24.040.58
11 - 15Tomasz Romanowski Marcin Goss 24.290.25
12 - 15Aleksandra Gawlikowska Maciej Zabost 25.140.45
13 - 15Mikołaj Smogór Anna Tymicka 26.541.40
Strata 25.47
Strata 26.02
Strata 26.20
14 - 15Andrzej Dyśko Mikołaj Smogór 28.301.36
Strata 27.19
Strata 27.39
Strata 27.59
14 - 16Kacper Podgajny Aleksandra Zalewska 29.270.57
Strata 28.44
Strata 29.02
14 - 17Kacper Podgajny Karol Pernal 30.140.47
Strata 29.48
14 - 18Kacper Podgajny Rafał Meysztowicz 30.490.35
Strata 30.34

Statystyki meczu

Grandmaster Flash4hands
Punkty: 14 18
Czas w ataku: 18.35 min (60.3 %) 12.14 min (39.7 %)
Czas w obronie: 12.14 min (39.7 %) 18.35 min (60.3 %)
Czas w ataku/punkt: 1.19 min 0.40 min
Czas w obronie/punkt: 0.40 min 1.19 min
Punkty w ataku: 9/18 (50.0 %) 9/14 (64.3 %)
Punkty w obronie: 5/14 (35.7 %) 9/18 (50.0 %)
Straty: 17 13
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 12 (2+3+3+2+2) 8 (2+1+1+2+2)

Historia meczów