WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 71 Wratislavia    15 - 17

24.02.2019 12:00 na boisku 2 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, O miejsca 9-12]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
20Artur Sieraj538
11Mikołaj Smogór336
13Tadeusz Pętlak055
26Piotr Kliś314
28Wiktoria Maruszczak213
12Andrzej Dyśko011
15Anna Tymicka011
3Aleksandra Gawlikowska101
21Maciej Zabost101
37Zofia Bejm000
46Stanisław Bogusławski000
7Dagny Gorostiza000
33Jan Kozakoszczak000
9Cezary Szpadzik000
19Karolina Tymicka000
 
71 Wratislavia
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7Klaudia Wrońska369
33Michał Dul729
97Sara Pietkiewicz134
26Piotr Stadnicki134
17Aleksandra Nowak303
23Jacek Czerwonka112
3Maciej Zięba112
12Paweł Dąbrowski011
5Kacper Doroba000
66Przemysław Kopera000
50Kornelia Makowska000
46Pamela Salitra000
6Natalia Wołowiec000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Michał Dul Klaudia Wrońska 0.460.46
Atak 0.00
Strata 0.36
0 - 2Aleksandra Nowak Maciej Zięba 1.380.52
Strata 1.17
1 - 2Artur Sieraj Mikołaj Smogór 1.560.18
1 - 3Piotr Stadnicki Michał Dul 2.460.50
2 - 3Artur Sieraj Tadeusz Pętlak 3.000.14
3 - 3Piotr Kliś Tadeusz Pętlak 3.450.45
Strata 3.19
3 - 4Klaudia Wrońska Jacek Czerwonka 5.411.56
Strata 4.03
Strata 4.58
4 - 4Wiktoria Maruszczak Artur Sieraj 6.060.25
4 - 5Michał Dul Piotr Stadnicki 6.520.46
5 - 5Piotr Kliś Mikołaj Smogór 7.380.46
5 - 6Michał Dul Klaudia Wrońska 7.510.13
6 - 6Mikołaj Smogór Artur Sieraj 8.470.56
Strata 8.09
Strata 8.31
6 - 7Michał Dul Klaudia Wrońska 10.321.45
Strata 9.56
Strata 10.08
7 - 7Wiktoria Maruszczak Andrzej Dyśko 11.230.51
7 - 8Michał Dul Piotr Stadnicki 12.541.31
Strata 11.34
Strata 12.07
8 - 8Artur Sieraj Mikołaj Smogór 13.490.55
9 - 8Piotr Kliś Tadeusz Pętlak 14.220.33
Strata 14.03
10 - 8Mikołaj Smogór Piotr Kliś 16.091.47
Strata 14.44
Strata 15.13
Strata 16.08
10 - 9Michał Dul Sara Pietkiewicz 19.052.56
Strata 16.39
Strata 18.09
11 - 9Mikołaj Smogór Tadeusz Pętlak 19.480.43
12 - 9Artur Sieraj Anna Tymicka 20.541.06
Strata 20.14
12 - 10Aleksandra Nowak Paweł Dąbrowski 22.041.10
13 - 10Aleksandra Gawlikowska Wiktoria Maruszczak 22.350.31
13 - 11Sara Pietkiewicz Klaudia Wrońska 22.580.23
14 - 11Maciej Zabost Artur Sieraj 23.220.24
14 - 12Aleksandra Nowak Sara Pietkiewicz 23.550.33
14 - 13Klaudia Wrońska Michał Dul 24.440.49
Strata 24.27
15 - 13Artur Sieraj Tadeusz Pętlak 27.483.04
Strata 25.37
Strata 27.14
15 - 14Jacek Czerwonka Sara Pietkiewicz 28.290.41
15 - 15Klaudia Wrońska Piotr Stadnicki 29.230.54
Strata 29.11
15 - 16Michał Dul Klaudia Wrońska 30.361.13
Strata 29.48
15 - 17Maciej Zięba Klaudia Wrońska 31.060.30
Strata 31.02

Statystyki meczu

Grandmaster Flash71 Wratislavia
Punkty: 15 17
Czas w ataku: 14.11 min (45.6 %) 16.55 min (54.4 %)
Czas w obronie: 16.55 min (54.4 %) 14.11 min (45.6 %)
Czas w ataku/punkt: 0.56 min 0.59 min
Czas w obronie/punkt: 0.59 min 0.56 min
Punkty w ataku: 11/17 (64.7 %) 11/15 (73.3 %)
Punkty w obronie: 4/15 (26.7 %) 6/17 (35.3 %)
Straty: 13 11
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 13 (2+2+3+3+3) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów