WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - 4hands    16 - 11

23.02.2019 11:20 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, Grupa B]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
99Aleksandra Szyrwiel257
77Daniel Błach314
19Bartłomiej Specjał314
42Maciej Pająk123
32Paweł Milanowicz303
13Małgorzata Czaplińska022
1Monika Mikoś112
12Dariusz Urbanik112
15Jakub Wróbel202
97Jakub Korta011
18Natalia Nędzi011
20Piotr Szauderna011
7Krzysztof Przybyś000
8Weronika Szóstak000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
69Adam Małek314
1Piotr Wiśniewski033
79Karol Pernal213
9Kacper Podgajny213
8Tomasz Romanowski213
3Aleksandra Zalewska022
15Marcin Goss202
75Katarzyna Siennicka011
96Agnieszka Ząbkowicz011
4Grażyna Chlebicka000
35Andrzej Chlebicki000
39Katarzyna Kamionka000
66Piotr Trzaskowski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Aleksandra Szyrwiel Maciej Pająk 2.332.33
Atak 0.00
Strata 1.58
Strata 2.13
1 - 1Karol Pernal Tomasz Romanowski 7.044.31
Strata 2.48
Strata 3.28
Strata 4.23
Strata 5.27
Strata 6.05
Strata 6.47
2 - 1Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 8.171.13
Strata 7.21
Strata 8.13
2 - 2Adam Małek Kacper Podgajny 8.480.31
3 - 2Bartłomiej Specjał Maciej Pająk 9.260.38
3 - 3Tomasz Romanowski Katarzyna Siennicka 12.172.51
Strata 11.14
Strata 11.50
4 - 3Paweł Milanowicz Dariusz Urbanik 13.451.28
4 - 4Adam Małek Aleksandra Zalewska 14.140.29
5 - 4Bartłomiej Specjał Aleksandra Szyrwiel 14.570.43
5 - 5Marcin Goss Piotr Wiśniewski 15.210.24
6 - 5Maciej Pająk Monika Mikoś 15.570.36
7 - 5Aleksandra Szyrwiel Natalia Nędzi 17.271.30
Strata 16.26
7 - 6Tomasz Romanowski Adam Małek 17.500.23
7 - 7Kacper Podgajny Karol Pernal 19.111.21
Strata 18.17
8 - 7Jakub Wróbel Bartłomiej Specjał 20.541.43
Strata 20.06
Strata 20.24
8 - 8Adam Małek Agnieszka Ząbkowicz 21.240.30
9 - 8Dariusz Urbanik Daniel Błach 21.490.25
10 - 8Monika Mikoś Aleksandra Szyrwiel 22.551.06
Strata 22.25
11 - 8Paweł Milanowicz Piotr Szauderna 24.371.42
Strata 23.46
12 - 8Jakub Wróbel Aleksandra Szyrwiel 25.230.46
Strata 24.57
12 - 9Marcin Goss Piotr Wiśniewski 26.481.25
Strata 25.59
Strata 26.11
13 - 9Daniel Błach Aleksandra Szyrwiel 27.320.44
14 - 9Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 28.591.27
Strata 27.56
14 - 10Kacper Podgajny Piotr Wiśniewski 29.250.26
15 - 10Bartłomiej Specjał Aleksandra Szyrwiel 30.431.18
Strata 30.05
Strata 30.38
15 - 11Karol Pernal Aleksandra Zalewska 31.250.42
16 - 11Daniel Błach Jakub Korta 32.070.42

Statystyki meczu

Flow4hands
Punkty: 16 11
Czas w ataku: 13.24 min (41.7 %) 18.43 min (58.3 %)
Czas w obronie: 18.43 min (58.3 %) 13.24 min (41.7 %)
Czas w ataku/punkt: 0.50 min 1.42 min
Czas w obronie/punkt: 1.42 min 0.50 min
Punkty w ataku: 11/12 (91.7 %) 10/15 (66.7 %)
Punkty w obronie: 5/15 (33.3 %) 1/12 (8.3 %)
Straty: 10 14
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+1+3+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów