WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Uwaga Pies - Flow    11 - 19

23.02.2019 10:00 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, Grupa B]

Uwaga Pies
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
81Zuzanna Jakubowska022
82Damian Sadalski022
5Adam Grzegorowski112
44Sławomir Stankowski112
66Maciej Płaczek202
36Bartłomiej Daniłowski011
94Paweł Szwed011
52Aleksandra Grzebyta101
47Dawid Grzebyta101
14Jan Staniewicz101
21Tamara Jackowiak000
87Barbara Raba000
99Krzysztof Zelmański000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
77Daniel Błach156
13Małgorzata Czaplińska235
15Jakub Wróbel415
32Paweł Milanowicz314
12Dariusz Urbanik123
99Aleksandra Szyrwiel022
20Piotr Szauderna112
19Bartłomiej Specjał202
18Natalia Nędzi011
8Weronika Szóstak011
1Monika Mikoś101
42Maciej Pająk101
7Krzysztof Przybyś101
97Jakub Korta000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Małgorzata Czaplińska Daniel Błach 1.441.44
Atak 0.00
0 - 2Monika Mikoś Dariusz Urbanik 2.130.29
Strata 2.06
0 - 3Bartłomiej Specjał Natalia Nędzi 4.031.50
0 - 4Maciej Pająk Piotr Szauderna 4.290.26
Strata 4.21
1 - 4Maciej Płaczek Adam Grzegorowski 4.580.29
1 - 5Jakub Wróbel Daniel Błach 5.250.27
2 - 5Adam Grzegorowski Damian Sadalski 6.070.42
2 - 6Jakub Wróbel Paweł Milanowicz 6.160.09
3 - 6Jan Staniewicz Sławomir Stankowski 6.500.34
4 - 6Sławomir Stankowski Zuzanna Jakubowska 8.051.15
Strata 7.12
4 - 7Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 9.581.53
Strata 8.58
Strata 9.26
4 - 8Jakub Wróbel Daniel Błach 10.270.29
Strata 10.21
5 - 8Aleksandra Grzebyta Zuzanna Jakubowska 11.140.47
5 - 9Dariusz Urbanik Aleksandra Szyrwiel 12.351.21
Strata 11.44
Strata 12.05
5 - 10Paweł Milanowicz Jakub Wróbel 14.472.12
Strata 13.25
Strata 13.58
Strata 14.27
5 - 11Paweł Milanowicz Daniel Błach 16.081.21
Strata 15.08
5 - 12Bartłomiej Specjał Aleksandra Szyrwiel 17.491.41
Strata 16.30
5 - 13Jakub Wróbel Małgorzata Czaplińska 18.491.00
Strata 18.18
5 - 14Krzysztof Przybyś Daniel Błach 19.551.06
Strata 19.18
5 - 15Piotr Szauderna Weronika Szóstak 21.291.34
Strata 20.34
6 - 15Dawid Grzebyta Bartłomiej Daniłowski 21.590.30
6 - 16    28.156.16
6 - 17Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 29.371.22
7 - 17    30.170.40
7 - 18    30.250.08
8 - 18Maciej Płaczek Damian Sadalski 30.450.20
9 - 18Callahan Paweł Szwed 31.090.24
Strata 31.05
10 - 18    31.310.22
Strata 31.27
11 - 18    31.350.04
Strata 31.33
11 - 19Małgorzata Czaplińska Dariusz Urbanik 33.051.30
Strata 31.42
Strata 31.57

Statystyki meczu

Uwaga PiesFlow
Punkty: 11 19
Czas w ataku: 17.32 min (53.0 %) 15.33 min (47.0 %)
Czas w obronie: 15.33 min (47.0 %) 17.32 min (53.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.35 min 0.49 min
Czas w obronie/punkt: 0.49 min 1.35 min
Punkty w ataku: 7/18 (38.9 %) 8/12 (66.7 %)
Punkty w obronie: 4/12 (33.3 %) 11/18 (61.1 %)
Straty: 13 8
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów