WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - KrakUF    12 - 13

23.02.2019 13:20 na boisku 1 [Halowe Mistrzostwa Polski 2019, Grupa A]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
7Dagny Gorostiza404
20Artur Sieraj123
12Andrzej Dyśko213
11Mikołaj Smogór213
3Aleksandra Gawlikowska022
26Piotr Kliś022
15Anna Tymicka112
21Maciej Zabost112
37Zofia Bejm011
13Tadeusz Pętlak011
28Wiktoria Maruszczak101
46Stanisław Bogusławski000
33Jan Kozakoszczak000
9Cezary Szpadzik000
19Karolina Tymicka000
 
KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
9Artur Grzybowski336
4Michał Zygmunt415
7Hubert Kubit314
57Jan Bednarski033
6Katarzyna Wrona033
46Mateusz Frowal011
80Jakub Adamczyk101
23Chris Prosser101
90Aleksandra Bigosińska000
91Magdalena Drogosz000
14Aleksandra Gajewska000
2Sonia Kasińska000
5Magdalena Kimla000
18Aldona Krysiak000
25Jan Latosiński000
86Krzysztof Marszałek000
33Jico Oracion000
50Justyna Szwajcowska000
77Tomasz Wiszyński000
19Anna Zachara000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Michał Zygmunt Artur Grzybowski 0.330.33
Atak 0.00
0 - 2Artur Grzybowski Katarzyna Wrona 1.190.46
Strata 0.49
1 - 2Dagny Gorostiza Artur Sieraj 3.051.46
2 - 2Maciej Zabost Andrzej Dyśko 4.121.07
Strata 4.08
3 - 2Dagny Gorostiza Zofia Bejm 6.212.09
Strata 4.50
Strata 5.24
Strata 6.06
3 - 3Chris Prosser Michał Zygmunt 6.580.37
4 - 3Artur Sieraj Piotr Kliś 9.092.11
Strata 7.20
Strata 7.56
4 - 4Artur Grzybowski Katarzyna Wrona 10.030.54
5 - 4Dagny Gorostiza Mikołaj Smogór 11.521.49
Strata 10.32
Strata 10.59
5 - 5Hubert Kubit Jan Bednarski 12.250.33
Strata 12.12
Strata 12.14
5 - 6Michał Zygmunt Artur Grzybowski 13.571.32
Strata 13.56
6 - 6Andrzej Dyśko Aleksandra Gawlikowska 16.232.26
Strata 14.43
Strata 15.31
7 - 6Mikołaj Smogór Maciej Zabost 17.241.01
Strata 17.06
7 - 7Artur Grzybowski Jan Bednarski 17.450.21
7 - 8Hubert Kubit Artur Grzybowski 18.430.58
Strata 18.19
7 - 9Michał Zygmunt Mateusz Frowal 21.352.52
Timeout 19.12
Strata 20.40
8 - 9Dagny Gorostiza Anna Tymicka 24.222.47
Strata 23.44
Strata 24.21
9 - 9Anna Tymicka Tadeusz Pętlak 25.140.52
Strata 25.13
9 - 10Hubert Kubit Jan Bednarski 26.311.17
10 - 10Andrzej Dyśko Aleksandra Gawlikowska 27.040.33
10 - 11Michał Zygmunt Hubert Kubit 28.091.05
11 - 11Wiktoria Maruszczak Artur Sieraj 29.191.10
11 - 12    30.100.51
12 - 12Mikołaj Smogór Piotr Kliś 30.470.37
12 - 13Jakub Adamczyk Katarzyna Wrona 31.170.30

Statystyki meczu

Grandmaster FlashKrakUF
Punkty: 12 13
Czas w ataku: 19.27 min (62.2 %) 11.50 min (37.8 %)
Czas w obronie: 11.50 min (37.8 %) 19.27 min (62.2 %)
Czas w ataku/punkt: 1.37 min 0.54 min
Czas w obronie/punkt: 0.54 min 1.37 min
Punkty w ataku: 8/12 (66.7 %) 9/13 (69.2 %)
Punkty w obronie: 4/13 (30.8 %) 4/12 (33.3 %)
Straty: 10 10
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 9 (2+1+2+2+2) 8 (1+2+1+2+2)

Historia meczów