WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers - Grandmaster Flash    10 - 12

27.01.2019 13:30 na boisku 2 [WLU* 2018/19, Liga]

Brave Beavers
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
30Mateusz Gibki617
38Adam Maciejewski415
26Joanna Jurga033
23Dawid Robalewski022
44Karolina Senicka022
2Karolina Bochniak011
37Weronika Maciejewska000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
3Aleksandra Gawlikowska325
46Stanisław Bogusławski314
50Mikołaj Maślanka123
13Tadeusz Pętlak123
11Mikołaj Smogór123
21Maciej Zabost202
7Dagny Gorostiza011
33Jan Kozakoszczak011
89Karol Wójcik011
20Artur Sieraj101
37Zofia Bejm000
42Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
24Filip Krynicki000
32Wiktoria Maruszczak000
30Sasza Rychlica000
4Katarzyna Szeniawska000
15Anna Tymicka000
19Karolina Tymicka000
23Zofia Zakroczymska000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Aleksandra Gawlikowska Jan Kozakoszczak 0.580.58
Atak 0.00
1 - 1Mateusz Gibki Karolina Senicka 1.230.25
2 - 1Adam Maciejewski Mateusz Gibki 3.342.11
Strata 2.27
Strata 2.56
Strata 3.11
2 - 2Tadeusz Pętlak Dagny Gorostiza 3.580.24
3 - 2Adam Maciejewski Karolina Bochniak 4.220.24
3 - 3Aleksandra Gawlikowska Karol Wójcik 4.420.20
4 - 3Mateusz Gibki Joanna Jurga 6.381.56
Strata 5.01
Strata 6.20
5 - 3Adam Maciejewski Joanna Jurga 7.270.49
Strata 7.21
5 - 4Maciej Zabost Mikołaj Maślanka 8.180.51
6 - 4Mateusz Gibki Adam Maciejewski 8.410.23
6 - 5Mikołaj Maślanka Aleksandra Gawlikowska 9.190.38
7 - 5Mateusz Gibki Joanna Jurga 10.000.41
7 - 6Stanisław Bogusławski Tadeusz Pętlak 10.390.39
7 - 7Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 12.131.34
Strata 10.58
Strata 11.14
Strata 11.26
8 - 7Adam Maciejewski Karolina Senicka 14.212.08
Strata 12.43
Strata 13.29
8 - 8Maciej Zabost Aleksandra Gawlikowska 14.540.33
8 - 9Aleksandra Gawlikowska Tadeusz Pętlak 16.291.35
Strata 15.18
Strata 15.40
Strata 16.12
8 - 10Mikołaj Smogór Stanisław Bogusławski 18.181.49
Strata 17.43
9 - 10Mateusz Gibki Dawid Robalewski 19.261.08
9 - 11Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 19.570.31
10 - 11Mateusz Gibki Dawid Robalewski 22.532.56
Timeout 20.22
Strata 21.31
Strata 22.33
10 - 12Artur Sieraj Mikołaj Maślanka 23.240.31
     
Strata 23.48
Timeout 24.07

Obsługa meczu: Rzaba

Statystyki meczu

Brave BeaversGrandmaster Flash
Punkty: 10 12
Czas w ataku: 14.59 min (64.0 %) 8.25 min (36.0 %)
Czas w obronie: 8.25 min (36.0 %) 14.59 min (64.0 %)
Czas w ataku/punkt: 1.29 min 0.42 min
Czas w obronie/punkt: 0.42 min 1.29 min
Punkty w ataku: 8/11 (72.7 %) 9/11 (81.8 %)
Punkty w obronie: 2/11 (18.2 %) 3/11 (27.3 %)
Straty: 9 8
Timeouty: 1 1

Historia meczów