WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - ZWR Kocięta    16 - 19

02.12.2018 11:30 na boisku 1 [WLU* 2018/19, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
20Artur Sieraj415
89Karol Wójcik033
7Dagny Gorostiza213
11Mikołaj Smogór213
13Tadeusz Pętlak022
50Mikołaj Maślanka112
26Piotr Kliś202
15Anna Tymicka202
30Sasza Rychlica011
4Katarzyna Szeniawska011
19Karolina Tymicka011
37Zofia Bejm101
21Maciej Zabost101
46Stanisław Bogusławski000
42Adam Grzelak000
23Zofia Zakroczymska000
 
ZWR Kocięta
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Michał Rogiński9312
14Lucyna Podgórska044
77Emanuel Kołata134
21Adam Świderski213
36Kacper Zając202
84Rafał Kącki101
33Tomasz Bąk000
64Krzysztof Gil000
23Agata Gryszczuk000
71Joanna Kapkowska000
1Kacper Reszke000
6Olga Wojdak000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Anna Tymicka Tadeusz Pętlak 0.180.18
Atak 0.00
1 - 1  Michał Rogiński 0.450.27
2 - 1Artur Sieraj Karol Wójcik 1.260.41
3 - 1Mikołaj Smogór   2.200.54
Strata 2.03
3 - 2    3.040.44
3 - 3Michał Rogiński Lucyna Podgórska 4.241.20
Strata 3.51
Strata 3.51
Strata 4.22
4 - 3Maciej Zabost Tadeusz Pętlak 5.140.50
4 - 4Michał Rogiński Lucyna Podgórska 5.440.30
5 - 4Piotr Kliś Karol Wójcik 6.080.24
5 - 5Kacper Zając   6.400.32
6 - 5Piotr Kliś Mikołaj Maślanka 6.550.15
6 - 6Adam Świderski Michał Rogiński 7.240.29
6 - 7Michał Rogiński Lucyna Podgórska 8.030.39
Strata 8.01
7 - 7Zofia Bejm   8.250.22
7 - 8  Lucyna Podgórska 9.030.38
8 - 8Dagny Gorostiza Katarzyna Szeniawska 9.340.31
8 - 9Michał Rogiński Emanuel Kołata 10.040.30
8 - 10Michał Rogiński Adam Świderski 11.030.59
Strata 10.37
Strata 10.42
Strata 10.53
8 - 11Kacper Zając   12.020.59
Strata 11.28
9 - 11Anna Tymicka Dagny Gorostiza 14.042.02
Timeout 12.19
10 - 11Artur Sieraj Sasza Rychlica 15.081.04
Strata 14.41
10 - 12Michał Rogiński Emanuel Kołata 15.390.31
11 - 12Artur Sieraj   16.391.00
12 - 12Mikołaj Smogór   19.022.23
Timeout 16.55
Strata 18.34
12 - 13Michał Rogiński   19.510.49
12 - 14    20.340.43
Strata 20.26
12 - 15Michał Rogiński Emanuel Kołata 21.170.43
Strata 20.53
13 - 15Dagny Gorostiza Karol Wójcik 21.360.19
13 - 16Emanuel Kołata   22.230.47
14 - 16Mikołaj Maślanka Mikołaj Smogór 22.450.22
14 - 17Rafał Kącki Michał Rogiński 23.190.34
15 - 17Artur Sieraj Karolina Tymicka 23.330.14
15 - 18Michał Rogiński   24.150.42
16 - 18  Artur Sieraj 24.440.29
16 - 19Adam Świderski   25.020.18

Statystyki meczu

Grandmaster FlashZWR Kocięta
Punkty: 16 19
Czas w ataku: 13.10 min (52.6 %) 11.52 min (47.4 %)
Czas w obronie: 11.52 min (47.4 %) 13.10 min (52.6 %)
Czas w ataku/punkt: 0.49 min 0.37 min
Czas w obronie/punkt: 0.37 min 0.49 min
Punkty w ataku: 13/19 (68.4 %) 13/16 (81.3 %)
Punkty w obronie: 3/16 (18.8 %) 6/19 (31.6 %)
Straty: 8 5
Timeouty: 1 1

Historia meczów