WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

042 - Grandmaster Flash    8 - 20

06.01.2019 18:00 na boisku 3 [WLU* 2018/19, Liga]

042
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
22Wojtek Bartosik033
21Filip Piekarski033
17Rafał Witczak112
88Małgorzata Jagielska202
64Michał Ostruszka202
85Przemysław Wnęk202
91Tomasz Oczadły011
13Paweł Sośnierz101
18Wiktoria Mikołajczyk000
66Karol Sakosik000
11Jakub Stawiszyński000
98Klaudia Świerk000
20Katarzyna Wolf000
25Patrycja Zarzycka000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
50Mikołaj Maślanka437
4Katarzyna Szeniawska145
7Dagny Gorostiza325
23Zofia Zakroczymska044
13Tadeusz Pętlak314
11Mikołaj Smogór123
21Maciej Zabost303
15Anna Tymicka022
3Aleksandra Gawlikowska112
20Artur Sieraj112
42Adam Grzelak101
26Piotr Kliś101
24Filip Krynicki101
46Stanisław Bogusławski000
32Wiktoria Maruszczak000
30Sasza Rychlica000
89Karol Wójcik000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Maciej Zabost Aleksandra Gawlikowska 2.122.12
Atak 0.00
Strata 1.27
Strata 1.32
Strata 1.43
Strata 2.05
1 - 1Michał Ostruszka Wojtek Bartosik 3.341.22
Strata 2.41
Strata 2.52
Strata 3.00
Strata 3.20
1 - 2Mikołaj Maślanka Artur Sieraj 4.100.36
2 - 2Rafał Witczak Filip Piekarski 6.372.27
Strata 5.02
Strata 5.29
Strata 6.10
Strata 6.28
2 - 3Mikołaj Smogór Dagny Gorostiza 6.570.20
2 - 4Piotr Kliś Dagny Gorostiza 7.380.41
Strata 7.30
2 - 5Adam Grzelak Zofia Zakroczymska 8.431.05
Strata 8.29
3 - 5Paweł Sośnierz Wojtek Bartosik 10.341.51
Strata 9.43
Strata 10.01
3 - 6Maciej Zabost Mikołaj Maślanka 10.560.22
3 - 7Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 11.290.33
Strata 11.28
4 - 7Małgorzata Jagielska Rafał Witczak 12.471.18
Strata 11.58
Strata 12.11
5 - 7Michał Ostruszka Filip Piekarski 13.170.30
Strata 13.06
5 - 8Tadeusz Pętlak Mikołaj Smogór 14.080.51
Strata 13.43
Strata 14.00
5 - 9Dagny Gorostiza Katarzyna Szeniawska 15.050.57
Strata 14.53
5 - 10Dagny Gorostiza Zofia Zakroczymska 15.490.44
Strata 15.30
6 - 10Przemysław Wnęk Wojtek Bartosik 16.310.42
6 - 11Filip Krynicki Katarzyna Szeniawska 16.470.16
6 - 12Katarzyna Szeniawska Anna Tymicka 17.240.37
Strata 17.09
7 - 12Przemysław Wnęk Filip Piekarski 18.010.37
7 - 13Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 18.310.30
7 - 14Artur Sieraj Mikołaj Smogór 19.521.21
Strata 19.16
Strata 19.26
Strata 19.31
7 - 15Dagny Gorostiza Katarzyna Szeniawska 20.460.54
Strata 20.31
7 - 16Maciej Zabost Tadeusz Pętlak 22.091.23
Strata 21.45
8 - 16Małgorzata Jagielska Tomasz Oczadły 23.010.52
Strata 22.32
Strata 22.42
8 - 17Tadeusz Pętlak Anna Tymicka 23.220.21
8 - 18Mikołaj Maślanka Katarzyna Szeniawska 24.160.54
Strata 23.53
8 - 19Tadeusz Pętlak Mikołaj Maślanka 24.430.27
Strata 24.42
8 - 20Aleksandra Gawlikowska Mikołaj Maślanka 25.000.17
Strata 24.55

Obsługa meczu: M n M

Statystyki meczu

042Grandmaster Flash
Punkty: 8 20
Czas w ataku: 19.02 min (76.1 %) 5.58 min (23.9 %)
Czas w obronie: 5.58 min (23.9 %) 19.02 min (76.1 %)
Czas w ataku/punkt: 2.22 min 0.17 min
Czas w obronie/punkt: 0.17 min 2.22 min
Punkty w ataku: 7/19 (36.8 %) 8/9 (88.9 %)
Punkty w obronie: 1/9 (11.1 %) 12/19 (63.2 %)
Straty: 23 12
Timeouty: 0 0

Historia meczów