WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - RJP II    15 - 16

27.01.2019 11:30 na boisku 1 [WLU* 2018/19, Liga]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór5510
46Stanisław Bogusławski505
3Aleksandra Gawlikowska033
50Mikołaj Maślanka123
21Maciej Zabost123
20Artur Sieraj112
33Jan Kozakoszczak011
24Filip Krynicki101
32Wiktoria Maruszczak101
37Zofia Bejm000
7Dagny Gorostiza000
42Adam Grzelak000
26Piotr Kliś000
13Tadeusz Pętlak000
30Sasza Rychlica000
4Katarzyna Szeniawska000
15Anna Tymicka000
19Karolina Tymicka000
89Karol Wójcik000
23Zofia Zakroczymska000
 
RJP II
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
60Monika Zaczkowska549
5Patrycja Paczyńska-Jasińska145
21Adam Tomczyk415
57Hanna Kacorzyk123
6Piotr Świerkot123
81Anna Sawicka022
9Wojciech Kalbarczyk202
24Julia Król011
45Radosław Maksymiuk101
77Maciej Sznapka101
88Tomasz Kublin000
51Szymon Poznański000
96Karolina Sołtyk-Sołtycka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 0.430.43
Atak 0.00
2 - 0Maciej Zabost Mikołaj Smogór 1.340.51
Strata 1.26
2 - 1Piotr Świerkot Anna Sawicka 2.010.27
2 - 2Monika Zaczkowska Anna Sawicka 2.480.47
Strata 2.41
2 - 3Wojciech Kalbarczyk Patrycja Paczyńska-Jasińska 4.001.12
Strata 3.30
2 - 4Adam Tomczyk Julia Król 5.431.43
Strata 4.43
Strata 4.56
Strata 5.24
2 - 5Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 6.471.04
Strata 6.12
3 - 5Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 7.110.24
4 - 5Stanisław Bogusławski Maciej Zabost 7.530.42
Strata 7.42
5 - 5Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 8.380.45
Strata 8.29
5 - 6Monika Zaczkowska Patrycja Paczyńska-Jasińska 9.100.32
5 - 7Adam Tomczyk Hanna Kacorzyk 10.111.01
Strata 9.56
6 - 7Stanisław Bogusławski Jan Kozakoszczak 10.520.41
6 - 8Monika Zaczkowska Patrycja Paczyńska-Jasińska 12.271.35
Strata 11.27
Strata 12.03
7 - 8Stanisław Bogusławski Mikołaj Smogór 13.100.43
7 - 9Adam Tomczyk Piotr Świerkot 14.451.35
Strata 14.04
Strata 14.25
7 - 10Patrycja Paczyńska-Jasińska Monika Zaczkowska 15.531.08
Strata 15.27
8 - 10Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 17.281.35
Strata 16.27
Strata 16.50
9 - 10Mikołaj Maślanka Mikołaj Smogór 17.540.26
Strata 17.35
9 - 11Radosław Maksymiuk Monika Zaczkowska 18.230.29
10 - 11Artur Sieraj Mikołaj Smogór 18.560.33
10 - 12Maciej Sznapka Hanna Kacorzyk 19.270.31
11 - 12Mikołaj Smogór Mikołaj Maślanka 19.520.25
11 - 13Wojciech Kalbarczyk Adam Tomczyk 20.260.34
12 - 13Mikołaj Smogór   20.560.30
12 - 14Monika Zaczkowska Patrycja Paczyńska-Jasińska 21.410.45
13 - 14Wiktoria Maruszczak Maciej Zabost 22.521.11
13 - 15Hanna Kacorzyk Monika Zaczkowska 23.210.29
14 - 15Filip Krynicki Mikołaj Maślanka 23.380.17
15 - 15Stanisław Bogusławski Artur Sieraj 25.141.36
Strata 23.59
Strata 24.26
Strata 25.10
15 - 16Monika Zaczkowska Piotr Świerkot 25.520.38

Statystyki meczu

Grandmaster FlashRJP II
Punkty: 15 16
Czas w ataku: 13.57 min (53.9 %) 11.55 min (46.1 %)
Czas w obronie: 11.55 min (46.1 %) 13.57 min (53.9 %)
Czas w ataku/punkt: 0.55 min 0.44 min
Czas w obronie/punkt: 0.44 min 0.55 min
Punkty w ataku: 10/16 (62.5 %) 10/15 (66.7 %)
Punkty w obronie: 5/15 (33.3 %) 6/16 (37.5 %)
Straty: 11 10
Timeouty: 0 0

Historia meczów