WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Brave Beavers     13 - 11

08.09.2018 17:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Baraże]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór224
34Aleksandra Dyśko022
25Grzegorz Nowakowski022
15Anna Tymicka022
33Jan Kozakoszczak112
38Radosław Lenczewski112
20Artur Sieraj112
8Ewa Bańbuła-Dyda202
24Filip Krynicki011
4Katarzyna Szeniawska011
46Stanisław Bogusławski101
36Mateusz Dyda101
3Aleksandra Gawlikowska101
50Mikołaj Maślanka101
28Łukasz Adamski000
37Zofia Bejm000
18Julia Biegańska000
14Mikołaj Całka000
7Dagny Gorostiza000
13Tadeusz Pętlak000
9Cezary Szpadzik000
19Karolina Tymicka000
21Maciej Zabost000
23Zofia Zakroczymska000
 
Brave Beavers
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
26Joanna Jurga055
23Kamil Filip235
30Mateusz Gibki505
42Małgorzata Maćkowska022
29Damian Sadalski112
48Adam Łepak202
2Karolina Bochniak101
64Jakub Kaczmarek000
17Gustaw Kałek000
35Adrianna Kostecka000
41Filip Kudliński000
37Weronika Maciejewska000
38Adam Maciejewski000
36Michał Maciejewski000
96Anna Mączkowska000
25Julia Nowicka000
72Patryk Pawlicki000
82Katarzyna Przybysz000
43Michał Schiller000
14Filip Szmyt000
20Witold Zaborowski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Adam Łepak Joanna Jurga 1.201.20
Atak 0.00
Strata 0.35
0 - 2Mateusz Gibki Kamil Filip 5.013.41
Strata 3.37
Strata 3.39
Strata 3.41
1 - 2Callahan Grzegorz Nowakowski 8.273.26
1 - 3Mateusz Gibki Joanna Jurga 10.221.55
1 - 4Karolina Bochniak Joanna Jurga 14.484.26
Strata 11.55
1 - 5Mateusz Gibki Joanna Jurga 18.053.17
Strata 17.50
1 - 6Kamil Filip Małgorzata Maćkowska 21.143.09
Strata 20.56
2 - 6Mikołaj Maślanka Mikołaj Smogór 26.175.03
Strata 23.12
Strata 23.25
Strata 24.46
Strata 24.56
2 - 7Adam Łepak Kamil Filip 33.467.29
Strata 31.35
Strata 31.57
Strata 32.05
Strata 32.48
Strata 33.22
Przerwa
3 - 7Mikołaj Smogór Grzegorz Nowakowski 36.242.37
Strata 35.51
3 - 8Mateusz Gibki Damian Sadalski 37.471.23
4 - 8Stanisław Bogusławski Aleksandra Dyśko 39.331.46
5 - 8Aleksandra Gawlikowska Katarzyna Szeniawska 41.101.37
Strata 40.50
5 - 9Mateusz Gibki Kamil Filip 43.242.14
6 - 9Ewa Bańbuła-Dyda Artur Sieraj 48.054.41
7 - 9Jan Kozakoszczak Mikołaj Smogór 51.153.10
Strata 50.51
7 - 10Kamil Filip Małgorzata Maćkowska 53.061.51
8 - 10Ewa Bańbuła-Dyda Jan Kozakoszczak 54.271.21
8 - 11Damian Sadalski Joanna Jurga 56.011.34
9 - 11Artur Sieraj Radosław Lenczewski 60.244.23
Timeout 58.26
Strata 60.17
10 - 11Mikołaj Smogór Anna Tymicka 63.463.22
Strata 62.51
11 - 11Radosław Lenczewski Anna Tymicka 66.192.33
Strata 65.35
12 - 11Mateusz Dyda Aleksandra Dyśko 71.195.00
Strata 67.46
Strata 68.11
Timeout 69.59
13 - 11  Filip Krynicki 71.190.00
     
Strata 71.19
Strata 71.19
Strata 71.19

Statystyki meczu

Grandmaster FlashBrave Beavers
Punkty: 13 11
Czas w ataku: 36.33 min (51.3 %) 34.45 min (48.7 %)
Czas w obronie: 34.45 min (48.7 %) 36.33 min (51.3 %)
Czas w ataku/punkt: 2.48 min 3.09 min
Czas w obronie/punkt: 3.09 min 2.48 min
Punkty w ataku: 6/11 (54.5 %) 6/13 (46.2 %)
Punkty w obronie: 7/13 (53.8 %) 5/11 (45.5 %)
Straty: 11 13
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+2+3+2+2) 12 (2+2+2+4+2)

Historia meczów