WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - mJAH    9 - 13

09.09.2018 14:40 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, O miejsca 1-8 Finały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór213
28Łukasz Adamski112
46Stanisław Bogusławski202
50Mikołaj Maślanka202
18Julia Biegańska011
3Aleksandra Gawlikowska011
38Radosław Lenczewski011
25Grzegorz Nowakowski011
20Artur Sieraj011
9Cezary Szpadzik011
21Maciej Zabost011
36Mateusz Dyda101
34Aleksandra Dyśko101
8Ewa Bańbuła-Dyda000
37Zofia Bejm000
14Mikołaj Całka000
7Dagny Gorostiza000
33Jan Kozakoszczak000
24Filip Krynicki000
13Tadeusz Pętlak000
4Katarzyna Szeniawska000
15Anna Tymicka000
19Karolina Tymicka000
23Zofia Zakroczymska000
 
mJAH
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
88Stanisław Grzywalski224
5Joanna Wojciechowska404
29Jakub Kur213
22Maciej Grabowski303
73Albert Nowakowski022
8Aleksander Redwan022
24Magdalena Meller112
3Anna Bronowska-Kur011
35Paulina Dul011
0Michał Orkan-Łęcki011
6Małgorzata Rożek011
11Piotr Wojciechowski011
92Filip Stępniak101
33Maciej Antoniak000
13Piotr Latoszewski000
17Julian Liwszic000
12Katarzyna Podpora000
30Natalia Popek000
27Stanisław Rządzki000
10Anna Wiśniewska000
4Paweł Zarzycki000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mikołaj Smogór Artur Sieraj 2.032.03
Atak 0.00
Strata 1.39
Strata 1.54
1 - 1Joanna Wojciechowska Anna Bronowska-Kur 5.223.19
2 - 1Aleksandra Dyśko Maciej Zabost 13.378.15
Strata 6.36
Strata 6.47
Strata 7.33
Strata 9.05
Strata 10.30
Timeout 10.35
Strata 13.01
2 - 2Joanna Wojciechowska Stanisław Grzywalski 17.043.27
Strata 16.04
Strata 16.54
2 - 3Jakub Kur Piotr Wojciechowski 20.553.51
Strata 20.08
Strata 20.08
Strata 20.12
Strata 20.17
Strata 20.44
2 - 4Maciej Grabowski Albert Nowakowski 23.022.07
Strata 22.25
3 - 4Mikołaj Maślanka Julia Biegańska 25.452.43
Strata 24.43
Strata 25.15
3 - 5Maciej Grabowski Magdalena Meller 27.031.18
4 - 5Mikołaj Maślanka Grzegorz Nowakowski 28.531.50
5 - 5Mikołaj Smogór Cezary Szpadzik 30.431.50
Strata 30.08
5 - 6Joanna Wojciechowska Stanisław Grzywalski 32.592.16
6 - 6Stanisław Bogusławski Łukasz Adamski 34.431.44
7 - 6Mateusz Dyda Mikołaj Smogór 37.212.38
Strata 36.51
Przerwa
7 - 7Stanisław Grzywalski Aleksander Redwan 40.102.48
8 - 7Łukasz Adamski Radosław Lenczewski 41.331.23
8 - 8Maciej Grabowski Paulina Dul 43.031.30
8 - 9Joanna Wojciechowska Michał Orkan-Łęcki 45.482.45
Strata 44.24
9 - 9Stanisław Bogusławski Aleksandra Gawlikowska 48.392.51
9 - 10Stanisław Grzywalski Aleksander Redwan 51.382.59
Strata 50.41
Strata 51.21
9 - 11Jakub Kur Albert Nowakowski 60.519.13
Strata 53.05
Strata 56.17
Strata 58.00
Strata 58.01
Strata 58.25
Strata 59.04
Strata 59.55
9 - 12Magdalena Meller Małgorzata Rożek 64.253.34
Strata 62.30
Strata 62.33
Strata 62.58
Strata 63.14
Strata 64.07
9 - 13Filip Stępniak Jakub Kur 69.084.43
Strata 65.53
Strata 66.19
Strata 66.36
Timeout 66.57

Obsługa meczu: Bartek Dworzecki

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmJAH
Punkty: 9 13
Czas w ataku: 47.02 min (68.0 %) 22.05 min (32.0 %)
Czas w obronie: 22.05 min (32.0 %) 47.02 min (68.0 %)
Czas w ataku/punkt: 5.13 min 1.41 min
Czas w obronie/punkt: 1.41 min 5.13 min
Punkty w ataku: 7/13 (53.8 %) 7/9 (77.8 %)
Punkty w obronie: 2/9 (22.2 %) 6/13 (46.2 %)
Straty: 21 17
Timeouty: 0 2
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 13 (2+3+2+3+3)

Historia meczów