WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KWR Knury - Flow    5 - 13

09.09.2018 16:00 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, O miejsca 1-8 Finały]

KWR Knury
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
12Łukasz Dobranowski303
10Mateusz Kosmalski022
30Marc Michael Huber112
91Filip Dobranowski011
78Magdalena Faliszewska011
15Maciej Kruczkowski101
90Magdalena Bergel000
23Kacper Krasucki000
89Katarzyna Marek000
85Elwira Piekart000
0Marek Roszczak000
79Karolina Senicka000
2Piotr Szauderna000
99Magdalena Szwed000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
12Marcel Byndas314
13Małgorzata Czaplińska022
99Aleksandra Szyrwiel022
83Tomasz Zatoń022
0Arkadiusz Kaczmarek112
9Dariusz Urbanik112
77Daniel Błach202
32Paweł Milanowicz202
91Maciej Pająk202
22Katarzyna Dobranowska011
15Wojciech Pająk011
19Bartłomiej Specjał011
33Weronika Szóstak011
14Sergii Anufriiev101
1Monika Mikoś101
5Maryna Dudnik000
85Izabela Kołodziejczyk000
48Jakub Korta000
18Natalia Nędzi000
16Gabriela Pisarczuk000
71Krzysztof Przybyś000
3Geoff Schwartz000
66Małgorzata Szagdaj000
58Jakub Wróbel000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Monika Mikoś Aleksandra Szyrwiel 1.301.30
Atak 0.00
0 - 2Maciej Pająk Tomasz Zatoń 6.144.44
Strata 5.02
0 - 3Sergii Anufriiev Dariusz Urbanik 11.495.35
Strata 8.25
Strata 9.21
Timeout 9.37
Strata 11.34
0 - 4Marcel Byndas Arkadiusz Kaczmarek 15.223.33
Strata 14.34
1 - 4Łukasz Dobranowski Mateusz Kosmalski 18.122.50
Strata 17.05
Strata 18.03
1 - 5Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 24.256.13
Strata 20.31
Strata 21.51
Strata 22.36
Strata 23.04
1 - 6Maciej Pająk Marcel Byndas 26.512.26
Strata 26.21
2 - 6Maciej Kruczkowski Mateusz Kosmalski 29.172.26
Strata 28.42
Strata 28.55
3 - 6Marc Michael Huber Magdalena Faliszewska 31.342.17
Strata 31.07
3 - 7Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 35.333.59
Strata 33.37
Strata 34.34
Przerwa
4 - 7Łukasz Dobranowski Marc Michael Huber 40.425.08
Strata 37.55
Strata 38.14
Strata 38.42
Strata 39.17
Strata 39.29
Strata 40.10
4 - 8Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 43.062.24
Strata 42.20
Strata 42.32
4 - 9Marcel Byndas Katarzyna Dobranowska 44.511.45
Strata 44.39
5 - 9Łukasz Dobranowski Filip Dobranowski 46.592.08
5 - 10Paweł Milanowicz Bartłomiej Specjał 48.491.50
5 - 11Marcel Byndas Wojciech Pająk 51.232.34
Strata 50.39
5 - 12Arkadiusz Kaczmarek Tomasz Zatoń 55.063.43
Timeout 51.40
Strata 54.08
5 - 13Dariusz Urbanik Weronika Szóstak 58.012.55
Strata 56.41

Obsługa meczu: Teemon

Statystyki meczu

KWR KnuryFlow
Punkty: 5 13
Czas w ataku: 39.47 min (68.6 %) 18.13 min (31.4 %)
Czas w obronie: 18.13 min (31.4 %) 39.47 min (68.6 %)
Czas w ataku/punkt: 7.57 min 1.24 min
Czas w obronie/punkt: 1.24 min 7.57 min
Punkty w ataku: 4/12 (33.3 %) 5/6 (83.3 %)
Punkty w obronie: 1/6 (16.7 %) 8/12 (66.7 %)
Straty: 18 11
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 12 (2+3+2+2+3) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów