WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - KWR Knury    9 - 12

09.09.2018 12:00 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, O miejsca 1-8 Półfinały]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
25Grzegorz Nowakowski213
24Filip Krynicki112
38Radosław Lenczewski112
11Mikołaj Smogór112
18Julia Biegańska011
14Mikołaj Całka011
34Aleksandra Dyśko011
33Jan Kozakoszczak011
4Katarzyna Szeniawska011
8Ewa Bańbuła-Dyda101
46Stanisław Bogusławski101
7Dagny Gorostiza101
23Zofia Zakroczymska101
28Łukasz Adamski000
37Zofia Bejm000
36Mateusz Dyda000
3Aleksandra Gawlikowska000
50Mikołaj Maślanka000
13Tadeusz Pętlak000
20Artur Sieraj000
9Cezary Szpadzik000
15Anna Tymicka000
19Karolina Tymicka000
21Maciej Zabost000
 
KWR Knury
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
91Filip Dobranowski819
10Mateusz Kosmalski044
12Łukasz Dobranowski022
78Magdalena Faliszewska022
0Marek Roszczak022
28Marc Michael Huber202
15Maciej Kruczkowski011
2Piotr Szauderna101
90Magdalena Bergel000
23Kacper Krasucki000
89Katarzyna Marek000
85Elwira Piekart000
71Wojciech Pietrzyk000
79Karolina Senicka000
99Magdalena Szwed000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Grzegorz Nowakowski Aleksandra Dyśko 3.493.49
Atak 0.00
Strata 2.18
Strata 2.45
Strata 3.36
1 - 1Marc Michael Huber Filip Dobranowski 5.091.20
2 - 1Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Całka 6.391.30
2 - 2Filip Dobranowski Magdalena Faliszewska 9.142.35
3 - 2Dagny Gorostiza Julia Biegańska 13.374.23
Strata 11.48
Strata 12.49
3 - 3Filip Dobranowski Marek Roszczak 16.553.18
Strata 15.51
3 - 4Marc Michael Huber Mateusz Kosmalski 18.301.35
Strata 16.55
Strata 18.10
3 - 5Piotr Szauderna Mateusz Kosmalski 20.472.17
Strata 20.13
3 - 6Filip Dobranowski Łukasz Dobranowski 25.424.55
Strata 22.33
Timeout 23.25
4 - 6Grzegorz Nowakowski Radosław Lenczewski 27.231.41
4 - 7Filip Dobranowski Mateusz Kosmalski 32.194.56
Strata 29.13
Strata 29.42
Przerwa
4 - 8Filip Dobranowski Łukasz Dobranowski 38.416.21
Timeout 36.18
5 - 8Stanisław Bogusławski Grzegorz Nowakowski 41.433.02
Strata 40.01
Strata 41.13
6 - 8Zofia Zakroczymska Jan Kozakoszczak 43.391.56
7 - 8Mikołaj Smogór Filip Krynicki 49.355.56
Timeout 46.42
7 - 9Filip Dobranowski Maciej Kruczkowski 52.072.32
7 - 10  Mateusz Kosmalski 58.276.20
Strata 53.49
Strata 54.34
Strata 55.03
Strata 56.07
Strata 57.45
7 - 11Filip Dobranowski Marek Roszczak 62.093.42
Strata 60.03
Strata 60.44
Strata 61.29
8 - 11Radosław Lenczewski Katarzyna Szeniawska 70.458.36
Strata 63.40
Strata 64.56
Strata 65.15
Strata 69.38
9 - 11Filip Krynicki Mikołaj Smogór 74.143.29
Strata 73.03
Strata 73.33
Strata 73.57
9 - 12Filip Dobranowski Magdalena Faliszewska 76.422.28

Obsługa meczu: Bartek Dworzecki

Statystyki meczu

Grandmaster FlashKWR Knury
Punkty: 9 12
Czas w ataku: 44.22 min (57.9 %) 32.19 min (42.1 %)
Czas w obronie: 32.19 min (42.1 %) 44.22 min (57.9 %)
Czas w ataku/punkt: 4.55 min 2.41 min
Czas w obronie/punkt: 2.41 min 4.55 min
Punkty w ataku: 5/11 (45.5 %) 6/10 (60.0 %)
Punkty w obronie: 4/10 (40.0 %) 6/11 (54.5 %)
Straty: 15 13
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 11 (1+2+2+3+3) 9 (1+2+2+2+2)

Historia meczów