WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Frisbnik - Grandmaster Flash    6 - 13

09.09.2018 09:20 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, O miejsca 1-8]

Frisbnik
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
5Remigiusz Szymura314
8Marcin Sosna112
22Krzysztof Wątroba112
28Julia Bujar011
45Hanna Kacorzyk011
99Jan Kopiczko011
23Grzegorz Ciszewski101
25Anna Froehlich000
55Jakub Froehlich000
60Anna Hyrnik000
24Paweł Mańka000
19Dawid Michalski000
21Bartosz Mikołajec000
29Jagoda Steczeń000
9Martyna Widawska000
2Mateusz Widawski000
20Aleksandra Wieczorek000
3Natalia Wolas000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
11Mikołaj Smogór134
28Łukasz Adamski224
4Katarzyna Szeniawska022
24Filip Krynicki112
13Tadeusz Pętlak112
37Zofia Bejm202
14Mikołaj Całka011
50Mikołaj Maślanka011
19Karolina Tymicka011
23Zofia Zakroczymska011
8Ewa Bańbuła-Dyda101
46Stanisław Bogusławski101
36Mateusz Dyda101
25Grzegorz Nowakowski101
20Artur Sieraj101
21Maciej Zabost101
18Julia Biegańska000
34Aleksandra Dyśko000
3Aleksandra Gawlikowska000
7Dagny Gorostiza000
38Radosław Lenczewski000
9Cezary Szpadzik000
15Anna Tymicka000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Łukasz Adamski Zofia Zakroczymska 2.352.35
Atak 0.00
Strata 1.19
Strata 1.49
0 - 2Zofia Bejm Katarzyna Szeniawska 6.263.51
Strata 4.31
Strata 5.13
Strata 5.25
0 - 3Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 8.322.06
Strata 8.00
0 - 4Filip Krynicki Mikołaj Całka 10.542.22
Strata 9.49
1 - 4Remigiusz Szymura Krzysztof Wątroba 14.213.27
Timeout 11.12
Strata 13.52
Strata 13.59
1 - 5Grzegorz Nowakowski Łukasz Adamski 16.151.54
1 - 6Mikołaj Smogór Katarzyna Szeniawska 17.431.28
Strata 17.34
2 - 6Krzysztof Wątroba Jan Kopiczko 19.291.46
2 - 7Stanisław Bogusławski Mikołaj Maślanka 22.433.14
Strata 21.05
Strata 22.23
Przerwa
2 - 8Maciej Zabost Filip Krynicki 24.341.50
Strata 24.27
3 - 8Remigiusz Szymura Julia Bujar 31.507.16
Strata 26.09
Timeout 26.56
Strata 29.49
Strata 30.13
Strata 30.25
3 - 9Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 34.332.43
4 - 9Marcin Sosna Hanna Kacorzyk 37.473.14
Strata 36.19
Strata 37.03
5 - 9Grzegorz Ciszewski Remigiusz Szymura 39.371.50
Strata 39.13
5 - 10Artur Sieraj Łukasz Adamski 41.442.07
5 - 11Tadeusz Pętlak Karolina Tymicka 43.221.38
Strata 43.05
6 - 11Remigiusz Szymura Marcin Sosna 47.374.15
Strata 45.35
Strata 46.15
6 - 12Zofia Bejm Mikołaj Smogór 49.071.30
6 - 13Mateusz Dyda Tadeusz Pętlak 51.312.24
Strata 50.35

Obsługa meczu: Teemon

Statystyki meczu

FrisbnikGrandmaster Flash
Punkty: 6 13
Czas w ataku: 35.37 min (69.2 %) 15.53 min (30.8 %)
Czas w obronie: 15.53 min (30.8 %) 35.37 min (69.2 %)
Czas w ataku/punkt: 5.56 min 1.13 min
Czas w obronie/punkt: 1.13 min 5.56 min
Punkty w ataku: 5/12 (41.7 %) 6/7 (85.7 %)
Punkty w obronie: 1/7 (14.3 %) 7/12 (58.3 %)
Straty: 15 9
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 11 (2+1+3+2+3) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów