WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - mJAH    9 - 13

08.09.2018 11:10 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa C]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
38Radosław Lenczewski213
28Łukasz Adamski303
15Anna Tymicka022
8Ewa Bańbuła-Dyda112
11Mikołaj Smogór112
36Mateusz Dyda202
34Aleksandra Dyśko011
50Mikołaj Maślanka011
20Artur Sieraj011
4Katarzyna Szeniawska011
37Zofia Bejm000
46Stanisław Bogusławski000
14Mikołaj Całka000
3Aleksandra Gawlikowska000
7Dagny Gorostiza000
33Jan Kozakoszczak000
24Filip Krynicki000
13Tadeusz Pętlak000
9Cezary Szpadzik000
19Karolina Tymicka000
21Maciej Zabost000
23Zofia Zakroczymska000
 
mJAH
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
88Stanisław Grzywalski246
13Piotr Latoszewski314
5Joanna Wojciechowska314
30Natalia Popek123
92Filip Stępniak022
3Anna Bronowska-Kur011
73Albert Nowakowski011
8Aleksander Redwan011
35Paulina Dul101
22Maciej Grabowski101
29Jakub Kur101
0Michał Orkan-Łęcki101
33Maciej Antoniak000
17Julian Liwszic000
24Magdalena Meller000
12Katarzyna Podpora000
6Małgorzata Rożek000
27Stanisław Rządzki000
10Anna Wiśniewska000
11Piotr Wojciechowski000
4Paweł Zarzycki000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Mateusz Dyda Aleksandra Dyśko 1.511.51
Atak 0.00
1 - 1Natalia Popek Anna Bronowska-Kur 5.574.06
Strata 3.25
Strata 4.39
2 - 1Łukasz Adamski Anna Tymicka 7.401.43
Strata 7.15
Strata 7.30
2 - 2Stanisław Grzywalski Aleksander Redwan 9.412.01
3 - 2Mikołaj Smogór Katarzyna Szeniawska 12.292.48
Strata 11.58
Strata 12.19
3 - 3Piotr Latoszewski Stanisław Grzywalski 13.541.25
3 - 4Jakub Kur Joanna Wojciechowska 15.481.54
Strata 15.33
4 - 4Mateusz Dyda Radosław Lenczewski 18.162.28
Strata 18.07
Strata 18.09
4 - 5Paulina Dul Stanisław Grzywalski 20.061.50
4 - 6Maciej Grabowski Albert Nowakowski 21.491.43
Strata 21.20
4 - 7Joanna Wojciechowska Filip Stępniak 26.104.21
Strata 23.11
Timeout 23.51
Przerwa
4 - 8Stanisław Grzywalski Natalia Popek 28.582.47
5 - 8Łukasz Adamski Artur Sieraj 30.141.16
5 - 9Piotr Latoszewski Stanisław Grzywalski 35.275.13
Strata 32.26
Strata 33.44
Strata 34.10
Strata 34.59
6 - 9Ewa Bańbuła-Dyda Mikołaj Smogór 38.072.40
Strata 37.38
Strata 37.56
6 - 10Piotr Latoszewski Stanisław Grzywalski 39.351.28
6 - 11Michał Orkan-Łęcki Natalia Popek 41.472.12
Strata 41.20
7 - 11Radosław Lenczewski Ewa Bańbuła-Dyda 43.542.07
Strata 43.07
Strata 43.14
8 - 11Łukasz Adamski Anna Tymicka 46.332.39
Strata 45.38
8 - 12Joanna Wojciechowska Filip Stępniak 51.194.46
Strata 48.05
Strata 48.47
Strata 49.38
Strata 49.45
9 - 12Radosław Lenczewski Mikołaj Maślanka 55.274.08
Strata 52.38
Strata 54.39
Strata 54.48
Strata 55.00
9 - 13Joanna Wojciechowska Piotr Latoszewski 60.415.14
Strata 57.32
Strata 58.06
Timeout 58.24

Statystyki meczu

Grandmaster FlashmJAH
Punkty: 9 13
Czas w ataku: 30.07 min (49.6 %) 30.33 min (50.4 %)
Czas w obronie: 30.33 min (50.4 %) 30.07 min (49.6 %)
Czas w ataku/punkt: 3.20 min 2.21 min
Czas w obronie/punkt: 2.21 min 3.20 min
Punkty w ataku: 7/12 (58.3 %) 8/10 (80.0 %)
Punkty w obronie: 2/10 (20.0 %) 5/12 (41.7 %)
Straty: 17 14
Timeouty: 0 2
Punkty SOTG: 11 (2+2+2+3+2) 12 (2+2+3+3+2)

Historia meczów