WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

KrakUF - Grandmaster Flash    7 - 13

08.09.2018 14:10 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa C]

KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
23Chris Prosser415
4Michał Zygmunt123
9Artur Grzybowski112
57Jan Bednarski011
32Oleksandra Katrych011
91Jan Latosiński011
14Aleksandra Gajewska101
80Jakub Adamczyk000
36Magdalena Drogosz000
2Sonia Kasińska000
5Magdalena Kimla000
87Adam Krupiński000
18Aldona Krysiak000
33Jico Oracion000
13Piotr Szajna000
88Szymon Wadowski000
77Tomasz Wiszyński000
90Katarzyna Wrona000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
11Mikołaj Smogór213
13Tadeusz Pętlak022
23Zofia Zakroczymska022
34Aleksandra Dyśko112
9Cezary Szpadzik112
19Karolina Tymicka112
37Zofia Bejm202
14Mikołaj Całka202
50Mikołaj Maślanka202
3Aleksandra Gawlikowska011
33Jan Kozakoszczak011
4Katarzyna Szeniawska011
15Anna Tymicka011
25Grzegorz Nowakowski101
21Maciej Zabost101
28Łukasz Adamski000
8Ewa Bańbuła-Dyda000
18Julia Biegańska000
46Stanisław Bogusławski000
36Mateusz Dyda000
7Dagny Gorostiza000
24Filip Krynicki000
38Radosław Lenczewski000
20Artur Sieraj000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Zofia Bejm   1.591.59
Atak 0.00
Strata 0.31
Strata 0.58
Strata 1.22
Strata 1.57
1 - 1Aleksandra Gajewska Jan Latosiński 5.113.12
1 - 2Zofia Bejm Katarzyna Szeniawska 5.270.16
2 - 2Chris Prosser Jan Bednarski 9.274.00
Strata 6.45
Strata 7.11
Strata 7.35
Strata 8.00
Strata 8.43
Strata 8.55
2 - 3Mikołaj Maślanka Zofia Zakroczymska 11.402.13
Strata 10.48
Strata 11.30
2 - 4Mikołaj Całka Mikołaj Smogór 17.055.25
Strata 13.12
Strata 13.23
Strata 14.04
Strata 16.48
Strata 16.50
2 - 5Mikołaj Maślanka Tadeusz Pętlak 19.062.01
Strata 18.47
3 - 5Artur Grzybowski Chris Prosser 20.471.41
3 - 6Mikołaj Całka Jan Kozakoszczak 24.193.32
Strata 22.02
Strata 23.38
3 - 7Karolina Tymicka Tadeusz Pętlak 27.473.28
Strata 26.10
Strata 26.14
Strata 26.24
Przerwa
4 - 7Michał Zygmunt Artur Grzybowski 31.373.49
4 - 8Cezary Szpadzik Aleksandra Dyśko 33.001.23
5 - 8Chris Prosser Michał Zygmunt 35.032.03
5 - 9Grzegorz Nowakowski Karolina Tymicka 36.551.52
6 - 9Chris Prosser Oleksandra Katrych 38.541.59
Strata 38.38
Strata 38.46
6 - 10Aleksandra Dyśko Cezary Szpadzik 41.522.58
Strata 40.37
Strata 41.16
6 - 11Mikołaj Smogór Aleksandra Gawlikowska 44.563.04
Strata 44.24
Strata 44.48
7 - 11Chris Prosser Michał Zygmunt 48.103.14
Timeout 45.03
7 - 12Maciej Zabost Anna Tymicka 50.081.58
7 - 13Mikołaj Smogór Zofia Zakroczymska 55.064.58
Strata 51.44
Strata 52.37
Strata 52.52
Strata 54.22
Strata 54.29

Obsługa meczu: Maja Walkowiak

Statystyki meczu

KrakUFGrandmaster Flash
Punkty: 7 13
Czas w ataku: 38.54 min (70.6 %) 16.11 min (29.4 %)
Czas w obronie: 16.11 min (29.4 %) 38.54 min (70.6 %)
Czas w ataku/punkt: 5.33 min 1.14 min
Czas w obronie/punkt: 1.14 min 5.33 min
Punkty w ataku: 7/12 (58.3 %) 8/8 (100.0 %)
Punkty w obronie: 0/8 (0.0 %) 5/12 (41.7 %)
Straty: 19 15
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 9 (2+2+2+1+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów