WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - 71 Wratislavia    13 - 7

08.09.2018 08:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa C]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
37Zofia Bejm134
15Anna Tymicka224
11Mikołaj Smogór314
28Łukasz Adamski404
8Ewa Bańbuła-Dyda123
4Katarzyna Szeniawska022
19Karolina Tymicka022
38Radosław Lenczewski202
33Jan Kozakoszczak011
18Julia Biegańska000
46Stanisław Bogusławski000
14Mikołaj Całka000
36Mateusz Dyda000
34Aleksandra Dyśko000
3Aleksandra Gawlikowska000
7Dagny Gorostiza000
24Filip Krynicki000
50Mikołaj Maślanka000
25Grzegorz Nowakowski000
13Tadeusz Pętlak000
20Artur Sieraj000
9Cezary Szpadzik000
21Maciej Zabost000
23Zofia Zakroczymska000
 
71 Wratislavia
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
7Klaudia Wrońska055
33Michał Dul303
97Sara Pietkiewicz303
3Maciej Zięba112
4Adrian Nowicki011
23Jacek Czerwonka000
12Paweł Dąbrowski000
5Kacper Doroba000
66Przemysław Kopera000
50Kornelia Makowska000
17Aleksandra Nowak000
21Kamil Ratajczyk000
46Pamela Salitra000
26Piotr Stadnicki000
6Natalia Wołowiec000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Łukasz Adamski Anna Tymicka 2.042.04
1 - 1Maciej Zięba Klaudia Wrońska 5.032.59
Strata 3.58
Strata 4.18
2 - 1Anna Tymicka Karolina Tymicka 6.461.43
2 - 2Michał Dul Maciej Zięba 8.091.23
3 - 2Łukasz Adamski Karolina Tymicka 10.142.05
4 - 2Anna Tymicka Ewa Bańbuła-Dyda 14.214.07
Strata 13.21
4 - 3Sara Pietkiewicz Adrian Nowicki 17.122.51
Strata 16.01
Strata 16.25
5 - 3Zofia Bejm Jan Kozakoszczak 18.361.24
6 - 3Łukasz Adamski Mikołaj Smogór 20.512.15
Strata 20.05
6 - 4Michał Dul Klaudia Wrońska 22.501.59
6 - 5Sara Pietkiewicz Klaudia Wrońska 24.281.38
Strata 24.10
7 - 5Mikołaj Smogór Ewa Bańbuła-Dyda 29.405.12
Strata 25.52
Timeout 26.21
Strata 28.39
Przerwa
7 - 6Sara Pietkiewicz Klaudia Wrońska 34.465.05
Strata 32.25
Strata 32.42
Strata 33.08
Strata 33.54
8 - 6Ewa Bańbuła-Dyda Zofia Bejm 36.421.56
8 - 7Michał Dul Klaudia Wrońska 39.533.11
Strata 38.40
Strata 38.56
9 - 7Radosław Lenczewski Zofia Bejm 42.092.16
10 - 7Łukasz Adamski Katarzyna Szeniawska 45.423.33
Strata 44.00
Strata 44.52
Strata 45.07
11 - 7Mikołaj Smogór Zofia Bejm 48.042.22
Strata 47.26
12 - 7Radosław Lenczewski Katarzyna Szeniawska 50.582.54
Strata 49.34
Strata 49.43
Strata 50.06
13 - 7Mikołaj Smogór Anna Tymicka 56.065.08
Timeout 51.54
Strata 54.41
Strata 55.21
Strata 55.54

Statystyki meczu

Grandmaster Flash71 Wratislavia
Punkty: 13 7
Czas w ataku: 18.18 min (32.6 %) 37.47 min (67.4 %)
Czas w obronie: 37.47 min (67.4 %) 18.18 min (32.6 %)
Czas w ataku/punkt: 1.24 min 5.23 min
Czas w obronie/punkt: 5.23 min 1.24 min
Punkty w ataku: 7/8 (87.5 %) 6/12 (50.0 %)
Punkty w obronie: 6/12 (50.0 %) 1/8 (12.5 %)
Straty: 10 15
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 12 (2+2+2+3+3) 12 (2+3+2+3+2)

Historia meczów