WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - 4hands    13 - 9

08.09.2018 11:10 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa B]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
99Aleksandra Szyrwiel055
32Paweł Milanowicz224
3Geoff Schwartz303
19Bartłomiej Specjał303
91Maciej Pająk112
83Tomasz Zatoń112
12Marcel Byndas202
13Małgorzata Czaplińska011
22Katarzyna Dobranowska011
15Wojciech Pająk011
33Weronika Szóstak011
9Dariusz Urbanik101
5Maryna Dudnik000
85Izabela Kołodziejczyk000
48Jakub Korta000
1Monika Mikoś000
71Krzysztof Przybyś000
66Małgorzata Szagdaj000
 
4hands
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
4Grażyna Chlebicka123
9Kacper Podgajny123
8Tomasz Romanowski213
27Tomasz Sęk022
15Marcin Goss202
36Klara Goss011
3Aleksandra Zalewska011
77Rafał Grudny101
69Adam Małek101
6Piotr Polatowski101
35Andrzej Chlebicki000
97Bartosz Ciulkin000
55Krystyna Jędrzejewska-Szmek000
39Katarzyna Kamionka000
18Olga Krycińska000
10Michał Kryciński000
13Przemysław Kuczyński000
17Rafał Meysztowicz000
99Rafał Nguyen Viet000
75Katarzyna Siennicka000
66Piotr Trzaskowski000
96Agnieszka Ząbkowicz000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Marcel Byndas Katarzyna Dobranowska 2.422.42
Atak 0.00
Strata 1.42
1 - 1Piotr Polatowski Tomasz Sęk 5.242.42
2 - 1Dariusz Urbanik Aleksandra Szyrwiel 7.302.06
3 - 1Maciej Pająk Wojciech Pająk 9.552.25
Strata 9.38
4 - 1Bartłomiej Specjał Aleksandra Szyrwiel 12.062.11
Strata 11.42
4 - 2Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 14.362.30
5 - 2Bartłomiej Specjał Weronika Szóstak 17.172.41
5 - 3Grażyna Chlebicka Klara Goss 19.542.37
6 - 3Geoff Schwartz Małgorzata Czaplińska 27.247.30
Strata 22.32
Strata 22.59
Strata 23.12
Strata 24.08
Timeout 24.47
6 - 4Rafał Grudny Tomasz Sęk 30.493.25
Strata 29.06
Strata 29.52
7 - 4Bartłomiej Specjał Paweł Milanowicz 33.583.09
Przerwa
8 - 4Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 37.093.10
8 - 5Marcin Goss Grażyna Chlebicka 39.031.54
8 - 6Tomasz Romanowski Kacper Podgajny 42.313.28
Strata 40.43
Strata 41.10
Strata 41.40
8 - 7Kacper Podgajny Tomasz Romanowski 45.583.27
Strata 45.36
9 - 7Marcel Byndas Tomasz Zatoń 48.132.15
9 - 8Marcin Goss Aleksandra Zalewska 51.203.07
10 - 8Geoff Schwartz Paweł Milanowicz 54.022.42
11 - 8Tomasz Zatoń Maciej Pająk 58.274.25
Strata 55.29
Strata 56.23
Strata 56.33
12 - 8Geoff Schwartz Aleksandra Szyrwiel 61.273.00
Strata 61.23
12 - 9Adam Małek Grażyna Chlebicka 64.012.34
13 - 9Paweł Milanowicz Aleksandra Szyrwiel 66.412.40

Obsługa meczu: Maja Walkowiak

Statystyki meczu

Flow4hands
Punkty: 13 9
Czas w ataku: 33.08 min (49.7 %) 33.32 min (50.3 %)
Czas w obronie: 33.32 min (50.3 %) 33.08 min (49.7 %)
Czas w ataku/punkt: 2.32 min 3.43 min
Czas w obronie/punkt: 3.43 min 2.32 min
Punkty w ataku: 8/10 (80.0 %) 7/12 (58.3 %)
Punkty w obronie: 5/12 (41.7 %) 2/10 (20.0 %)
Straty: 7 10
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 11 (2+2+3+2+2) 12 (2+2+3+2+3)

Historia meczów