WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Brave Beavers - Flow    8 - 13

08.09.2018 14:10 na boisku 3 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa B]

Brave Beavers
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
30Mateusz Gibki213
64Jakub Kaczmarek213
26Joanna Jurga112
2Karolina Bochniak011
72Patryk Pawlicki011
82Katarzyna Przybysz011
43Michał Schiller011
20Witold Zaborowski011
23Kamil Filip101
48Adam Łepak101
38Adam Maciejewski101
17Gustaw Kałek000
35Adrianna Kostecka000
41Filip Kudliński000
37Weronika Maciejewska000
36Michał Maciejewski000
42Małgorzata Maćkowska000
96Anna Mączkowska000
25Julia Nowicka000
29Damian Sadalski000
14Filip Szmyt000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
13Małgorzata Czaplińska134
77Daniel Błach224
83Tomasz Zatoń314
19Bartłomiej Specjał213
14Sergii Anufriiev022
0Arkadiusz Kaczmarek112
9Dariusz Urbanik112
91Maciej Pająk202
5Maryna Dudnik011
15Wojciech Pająk011
3Geoff Schwartz101
12Marcel Byndas000
22Katarzyna Dobranowska000
85Izabela Kołodziejczyk000
48Jakub Korta000
1Monika Mikoś000
32Paweł Milanowicz000
18Natalia Nędzi000
16Gabriela Pisarczuk000
71Krzysztof Przybyś000
66Małgorzata Szagdaj000
33Weronika Szóstak000
99Aleksandra Szyrwiel000
58Jakub Wróbel000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 1.061.06
Atak 0.00
0 - 2Arkadiusz Kaczmarek Sergii Anufriiev 3.182.12
Strata 2.40
1 - 2Joanna Jurga Karolina Bochniak 4.561.38
1 - 3Małgorzata Czaplińska Daniel Błach 6.521.56
2 - 3Mateusz Gibki Jakub Kaczmarek 8.562.04
2 - 4Bartłomiej Specjał Daniel Błach 10.211.25
2 - 5Maciej Pająk Sergii Anufriiev 12.131.52
Strata 12.02
3 - 5Adam Łepak Mateusz Gibki 14.572.44
Timeout 12.36
3 - 6Bartłomiej Specjał Dariusz Urbanik 18.403.43
Strata 16.40
Strata 17.14
Strata 17.31
Strata 18.11
3 - 7Tomasz Zatoń Arkadiusz Kaczmarek 21.322.52
Strata 20.21
Strata 21.13
Strata 21.27
Przerwa
3 - 8Tomasz Zatoń Wojciech Pająk 26.194.46
Strata 24.07
Strata 24.50
Strata 25.29
4 - 8Jakub Kaczmarek Katarzyna Przybysz 29.493.30
Strata 28.29
Strata 28.52
5 - 8Adam Maciejewski Michał Schiller 35.475.58
Timeout 30.40
Strata 34.19
Strata 34.24
Strata 35.30
5 - 9Maciej Pająk Tomasz Zatoń 39.323.45
Strata 37.39
6 - 9Kamil Filip Witold Zaborowski 42.252.53
Strata 42.11
Strata 42.13
6 - 10Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 46.324.07
Strata 44.48
Strata 45.16
6 - 11Tomasz Zatoń Maryna Dudnik 50.293.57
Strata 48.01
7 - 11Jakub Kaczmarek Patryk Pawlicki 53.132.44
7 - 12Dariusz Urbanik Bartłomiej Specjał 55.121.59
8 - 12Mateusz Gibki Joanna Jurga 57.462.34
8 - 13Geoff Schwartz Małgorzata Czaplińska 59.482.02

Statystyki meczu

Brave Beavers Flow
Punkty: 8 13
Czas w ataku: 33.46 min (56.5 %) 26.01 min (43.5 %)
Czas w obronie: 26.01 min (43.5 %) 33.46 min (56.5 %)
Czas w ataku/punkt: 4.13 min 2.00 min
Czas w obronie/punkt: 2.00 min 4.13 min
Punkty w ataku: 7/12 (58.3 %) 8/9 (88.9 %)
Punkty w obronie: 1/9 (11.1 %) 5/12 (41.7 %)
Straty: 13 10
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (3+2+2+2+2)

Historia meczów