WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - Frisbnik    13 - 7

12.08.2018 11:50 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, O miejsca 1-4]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
99Aleksandra Szyrwiel055
83Tomasz Zatoń224
19Bartłomiej Specjał404
12Marcel Byndas112
32Paweł Milanowicz112
3Geoff Schwartz202
13Małgorzata Czaplińska011
22Katarzyna Dobranowska011
16Gabriela Pisarczuk011
66Małgorzata Szagdaj011
77Daniel Błach101
91Maciej Pająk101
9Dariusz Urbanik101
14Sergii Anufriiev000
5Izabela Kołodziejczyk000
15Wojciech Pająk000
71Krzysztof Przybyś000
0Jakub Tomczuk000
58Jakub Wróbel000
 
Frisbnik
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
2Mateusz Widawski123
8Marcin Sosna303
22Krzysztof Wątroba112
60Anna Hyrnik011
99Jan Kopiczko011
24Paweł Mańka011
9Martyna Widawska011
23Grzegorz Ciszewski101
5Remigiusz Szymura101
55Jakub Froehlich000
35Jan Gliwa000
19Dawid Michalski000
44Jakub Paszek000
74Olga Sowińska000
29Jagoda Steczeń000
3Natalia Wolas000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Bartłomiej Specjał Aleksandra Szyrwiel 12.5012.50
Atak 0.00
Strata 0.35
Strata 0.37
Strata 1.11
Strata 2.12
Strata 3.00
Strata 3.07
Strata 3.28
Strata 3.29
Strata 4.06
Strata 4.55
Strata 5.28
Timeout 7.13
Strata 9.40
Strata 10.19
Strata 10.54
2 - 0Dariusz Urbanik Gabriela Pisarczuk 15.052.15
Strata 14.37
2 - 1Mateusz Widawski Martyna Widawska 16.391.34
3 - 1Daniel Błach Aleksandra Szyrwiel 18.101.31
3 - 2Krzysztof Wątroba Anna Hyrnik 20.071.57
4 - 2Geoff Schwartz Aleksandra Szyrwiel 23.243.17
Strata 22.38
Strata 23.22
5 - 2Tomasz Zatoń Katarzyna Dobranowska 26.162.52
Strata 25.40
6 - 2Marcel Byndas Tomasz Zatoń 30.164.00
Strata 29.53
7 - 2Maciej Pająk Małgorzata Szagdaj 35.265.10
Strata 32.50
Strata 33.17
Strata 33.42
Strata 34.17
Strata 34.59
Przerwa
8 - 2Paweł Milanowicz Małgorzata Czaplińska 38.323.05
Strata 37.36
Strata 37.57
Strata 38.19
9 - 2Geoff Schwartz Marcel Byndas 41.262.54
Strata 40.41
10 - 2Tomasz Zatoń Aleksandra Szyrwiel 44.443.18
Strata 43.14
Strata 43.51
Strata 44.32
10 - 3Marcin Sosna Mateusz Widawski 47.422.58
10 - 4Grzegorz Ciszewski Jan Kopiczko 49.472.05
Strata 49.33
10 - 5Remigiusz Szymura Paweł Mańka 52.392.52
Strata 51.56
11 - 5Bartłomiej Specjał Paweł Milanowicz 56.283.49
Timeout 52.59
11 - 6Marcin Sosna Mateusz Widawski 58.261.58
12 - 6Bartłomiej Specjał Aleksandra Szyrwiel 60.512.25
12 - 7Marcin Sosna Krzysztof Wątroba 64.473.56
Strata 62.55
Strata 64.45
13 - 7Bartłomiej Specjał Tomasz Zatoń 67.262.39

Obsługa meczu: Zaród i Kiełbińska

Statystyki meczu

FlowFrisbnik
Punkty: 13 7
Czas w ataku: 31.28 min (46.7 %) 35.57 min (53.3 %)
Czas w obronie: 35.57 min (53.3 %) 31.28 min (46.7 %)
Czas w ataku/punkt: 2.25 min 5.08 min
Czas w obronie/punkt: 5.08 min 2.25 min
Punkty w ataku: 6/8 (75.0 %) 5/12 (41.7 %)
Punkty w obronie: 7/12 (58.3 %) 2/8 (25.0 %)
Straty: 15 20
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+1+2+2+3) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów