WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

2obvious - Wrocław Południe    13 - 7

11.08.2018 16:30 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa B]

2obvious
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
3Maciej Kołodziejczyk516
11Bartłomiej Bizoń044
7Grzegorz Jamiński303
2Patrycja Berdys022
95Anna Zygmunt022
47Jakub Klajmon112
15Piotr Pieniążek202
21Anna Filipowska-Kot011
91Wiktor Pierlak011
84Marcelina Folek101
26Anna Balon000
69Patrycja Cholewa000
27Sebastian Dębiński000
0Kamil Klajmon000
17Wojciech Kowalski000
 
Wrocław Południe
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
43Michał Muszyński404
3Rafał Kałużny213
5Jan Pepliński022
1Zuzanna Peplińska112
4Joanna Depowska011
35Mikołaj Folaron-Pamuła011
87Maria Smolarek011
13Katarzyna Cieślik000
10Piotr Gajda000
99Aleksander Geło000
45Kacper Jordan000
52Piotr Kopeć000
17Aleksandra Kuczma000
75Ewelina Kuklińska000
96Piotr Maga000
19Aleksander Muszyński000
11Jakub Stencel000
25Katarzyna Ukleja000
6Ryan Wyeth000
77Jolanta Żochowska000
33Dominik Żochowski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Maciej Kołodziejczyk Bartłomiej Bizoń 6.066.06
Atak 0.00
Strata 1.31
Strata 2.41
Strata 3.07
Strata 4.10
2 - 0Piotr Pieniążek Anna Filipowska-Kot 7.501.44
Strata 7.24
3 - 0    10.242.34
Strata 10.03
3 - 1Michał Muszyński Mikołaj Folaron-Pamuła 15.295.05
Timeout 10.52
Strata 13.05
Strata 13.33
Strata 13.58
Strata 15.18
4 - 1Jakub Klajmon Maciej Kołodziejczyk 17.482.19
4 - 2Michał Muszyński Jan Pepliński 22.414.53
Strata 19.23
Strata 19.40
Strata 19.45
Strata 20.59
Strata 21.10
Strata 22.26
5 - 2Maciej Kołodziejczyk Bartłomiej Bizoń 25.583.17
6 - 2Maciej Kołodziejczyk Anna Zygmunt 30.394.41
Strata 28.13
Strata 28.51
Strata 29.25
Strata 29.37
Strata 30.37
6 - 3Michał Muszyński Zuzanna Peplińska 33.352.56
Strata 32.47
Strata 33.11
7 - 3Grzegorz Jamiński Jakub Klajmon 36.192.44
Strata 35.17
Strata 36.13
Przerwa
7 - 4Rafał Kałużny Jan Pepliński 40.374.17
Strata 38.23
Strata 39.05
8 - 4Grzegorz Jamiński Bartłomiej Bizoń 45.385.01
Strata 42.05
Strata 43.31
Strata 43.54
Strata 45.01
8 - 5Zuzanna Peplińska Maria Smolarek 50.154.37
Strata 47.10
Strata 47.33
Strata 48.03
Strata 48.39
Strata 48.58
Strata 49.53
9 - 5Maciej Kołodziejczyk Patrycja Berdys 53.253.10
Strata 51.52
Strata 52.48
9 - 6Rafał Kałużny Joanna Depowska 56.553.30
10 - 6Maciej Kołodziejczyk Patrycja Berdys 58.511.56
10 - 7Michał Muszyński Rafał Kałużny 62.293.38
Strata 60.07
11 - 7Grzegorz Jamiński Bartłomiej Bizoń 64.442.15
Strata 63.40
Strata 64.42
12 - 7Piotr Pieniążek Anna Zygmunt 68.444.00
Strata 66.00
Strata 66.28
Strata 67.07
13 - 7Marcelina Folek Wiktor Pierlak 73.224.38
Strata 70.16
Strata 71.58
Strata 72.34

Obsługa meczu: Marta, Mateusz

Statystyki meczu

2obviousWrocław Południe
Punkty: 13 7
Czas w ataku: 26.48 min (36.5 %) 46.33 min (63.5 %)
Czas w obronie: 46.33 min (63.5 %) 26.48 min (36.5 %)
Czas w ataku/punkt: 2.03 min 6.39 min
Czas w obronie/punkt: 6.39 min 2.03 min
Punkty w ataku: 8/8 (100.0 %) 7/12 (58.3 %)
Punkty w obronie: 5/12 (41.7 %) 0/8 (0.0 %)
Straty: 21 27
Timeouty: 0 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 9 (2+2+1+2+2)

Historia meczów