WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Wrocław Południe - KrakUF    8 - 13

11.08.2018 13:50 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa B]

Wrocław Południe
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
43Michał Muszyński415
5Jan Pepliński044
35Mikołaj Folaron-Pamuła011
45Kacper Jordan011
25Katarzyna Ukleja011
96Piotr Maga101
1Zuzanna Peplińska101
11Jakub Stencel101
6Ryan Wyeth101
13Katarzyna Cieślik000
4Joanna Depowska000
10Piotr Gajda000
99Aleksander Geło000
3Rafał Kałużny000
52Piotr Kopeć000
17Aleksandra Kuczma000
75Ewelina Kuklińska000
19Aleksander Muszyński000
87Maria Smolarek000
77Jolanta Żochowska000
33Dominik Żochowski000
 
KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
57Jan Bednarski224
9Artur Grzybowski224
11Artur Faltyn022
87Adam Krupiński022
7Hubert Kubit112
33Jico Oracion112
14Aleksandra Gajewska202
23Chris Prosser202
4Michał Zygmunt202
80Jakub Adamczyk011
32Oleksandra Katrych011
99Filip Mościcki011
18Aldona Krysiak101
36Magdalena Drogosz000
5Magdalena Kimla000
13Piotr Szajna000
17Barbara Wiszyńska-Kubit000
77Tomasz Wiszyński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Ryan Wyeth Kacper Jordan 3.183.18
Atak 0.00
Strata 2.24
1 - 1Artur Grzybowski Jan Bednarski 5.332.15
Strata 4.45
Strata 5.07
2 - 1Michał Muszyński Jan Pepliński 8.272.54
Strata 7.22
Strata 7.59
2 - 2Hubert Kubit Artur Grzybowski 10.332.06
3 - 2Michał Muszyński Mikołaj Folaron-Pamuła 12.151.42
3 - 3Artur Grzybowski Jan Bednarski 15.433.28
Strata 14.18
Strata 15.10
3 - 4Michał Zygmunt Adam Krupiński 17.532.10
Strata 17.17
3 - 5Chris Prosser Jico Oracion 20.392.46
Strata 20.16
3 - 6Michał Zygmunt Adam Krupiński 24.193.40
Timeout 21.05
Strata 23.45
4 - 6Piotr Maga Michał Muszyński 28.033.44
Timeout 25.08
4 - 7Aldona Krysiak Artur Faltyn 31.313.28
Strata 30.30
Strata 31.07
Przerwa
5 - 7Michał Muszyński Jan Pepliński 35.293.57
Strata 33.36
Strata 34.17
Strata 34.26
Strata 34.49
5 - 8Jan Bednarski Artur Grzybowski 38.453.16
Strata 37.03
Strata 37.29
5 - 9Jico Oracion Jakub Adamczyk 42.213.36
Strata 40.12
Strata 40.31
Strata 41.21
6 - 9Jakub Stencel Katarzyna Ukleja 53.4411.23
Strata 45.04
Strata 45.42
Strata 47.25
Strata 48.02
Strata 50.50
Timeout 51.20
Strata 53.33
6 - 10Aleksandra Gajewska Oleksandra Katrych 56.152.31
Strata 55.09
Strata 55.17
6 - 11Chris Prosser Filip Mościcki 58.382.23
Strata 58.18
7 - 11Michał Muszyński Jan Pepliński 62.263.48
Strata 60.53
Strata 61.20
Strata 61.41
Strata 62.13
7 - 12Jan Bednarski Hubert Kubit 64.091.43
8 - 12Zuzanna Peplińska Jan Pepliński 66.051.56
8 - 13Aleksandra Gajewska Artur Faltyn 68.072.02

Obsługa meczu: Ola, Mateusz

Statystyki meczu

Wrocław PołudnieKrakUF
Punkty: 8 13
Czas w ataku: 43.20 min (63.6 %) 24.46 min (36.4 %)
Czas w obronie: 24.46 min (36.4 %) 43.20 min (63.6 %)
Czas w ataku/punkt: 5.25 min 1.54 min
Czas w obronie/punkt: 1.54 min 5.25 min
Punkty w ataku: 7/12 (58.3 %) 8/9 (88.9 %)
Punkty w obronie: 1/9 (11.1 %) 5/12 (41.7 %)
Straty: 19 15
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 9 (2+1+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów