WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - KrakUF    13 - 4

11.08.2018 16:30 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa B]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
13Małgorzata Czaplińska235
22Katarzyna Dobranowska123
3Geoff Schwartz213
77Daniel Błach022
16Gabriela Pisarczuk112
99Aleksandra Szyrwiel112
91Maciej Pająk202
58Jakub Wróbel202
14Sergii Anufriiev011
15Wojciech Pająk011
0Jakub Tomczuk011
32Paweł Milanowicz101
66Małgorzata Szagdaj101
12Marcel Byndas000
5Izabela Kołodziejczyk000
1Monika Mikoś000
71Krzysztof Przybyś000
19Bartłomiej Specjał000
9Dariusz Urbanik000
83Tomasz Zatoń000
 
KrakUF
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
23Chris Prosser202
57Jan Bednarski011
14Aleksandra Gajewska011
9Artur Grzybowski011
5Magdalena Kimla011
11Artur Faltyn101
4Michał Zygmunt101
80Jakub Adamczyk000
36Magdalena Drogosz000
32Oleksandra Katrych000
87Adam Krupiński000
18Aldona Krysiak000
7Hubert Kubit000
99Filip Mościcki000
33Jico Oracion000
13Piotr Szajna000
17Barbara Wiszyńska-Kubit000
77Tomasz Wiszyński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Paweł Milanowicz Daniel Błach 1.311.31
Atak 0.00
2 - 0Małgorzata Szagdaj Katarzyna Dobranowska 12.0910.38
Strata 3.37
Strata 4.05
Strata 4.46
Strata 5.57
Strata 5.58
Strata 6.29
Strata 7.06
Strata 8.03
Strata 8.56
Timeout 9.00
3 - 0Małgorzata Czaplińska Aleksandra Szyrwiel 13.521.43
Strata 13.42
4 - 0Katarzyna Dobranowska Gabriela Pisarczuk 15.542.02
Strata 15.22
Strata 15.28
Strata 15.42
4 - 1Artur Faltyn Magdalena Kimla 19.123.18
4 - 2Chris Prosser Aleksandra Gajewska 21.031.51
Strata 20.39
5 - 2Geoff Schwartz Małgorzata Czaplińska 23.222.19
Strata 22.47
Strata 23.10
6 - 2Maciej Pająk Sergii Anufriiev 33.5410.32
Strata 25.13
Strata 26.12
Strata 27.17
Strata 27.45
Strata 28.07
Strata 28.22
Timeout 28.42
Strata 31.13
Strata 31.34
Strata 31.55
Strata 32.39
Strata 33.28
7 - 2Aleksandra Szyrwiel Daniel Błach 38.064.12
Strata 36.18
Strata 36.25
Strata 37.32
Przerwa
8 - 2Maciej Pająk Wojciech Pająk 43.024.55
Strata 40.18
Strata 40.58
Strata 41.30
Strata 41.43
Strata 42.16
9 - 2Małgorzata Czaplińska Jakub Tomczuk 45.172.15
Strata 44.53
9 - 3Michał Zygmunt Jan Bednarski 49.344.17
10 - 3Jakub Wróbel Małgorzata Czaplińska 52.132.39
Strata 51.06
Strata 51.39
10 - 4Chris Prosser Artur Grzybowski 54.462.33
11 - 4Geoff Schwartz Małgorzata Czaplińska 57.162.30
Strata 56.49
Strata 57.15
12 - 4Gabriela Pisarczuk Katarzyna Dobranowska 61.143.58
Strata 60.50
13 - 4Jakub Wróbel Geoff Schwartz 62.491.35
Strata 62.48

Obsługa meczu: Kasia Kiełbińska i Kacper Niedziela

Statystyki meczu

FlowKrakUF
Punkty: 13 4
Czas w ataku: 10.50 min (17.3 %) 51.58 min (82.7 %)
Czas w obronie: 51.58 min (82.7 %) 10.50 min (17.3 %)
Czas w ataku/punkt: 0.50 min 12.59 min
Czas w obronie/punkt: 12.59 min 0.50 min
Punkty w ataku: 4/5 (80.0 %) 3/12 (25.0 %)
Punkty w obronie: 9/12 (75.0 %) 1/5 (20.0 %)
Straty: 17 25
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 9 (2+2+2+1+2)

Historia meczów