WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

2obvious - Flow    9 - 12

11.08.2018 13:50 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa B]

2obvious
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
7Grzegorz Jamiński404
26Anna Balon033
69Patrycja Cholewa022
11Bartłomiej Bizoń112
3Maciej Kołodziejczyk112
84Marcelina Folek011
15Piotr Pieniążek011
0Kamil Klajmon101
20Anna Zygmunt101
2Patrycja Berdys000
27Sebastian Dębiński000
21Anna Filipowska-Kot000
47Jakub Klajmon000
17Wojciech Kowalski000
91Wiktor Pierlak000
77Jan Solicki000
 
Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
19Bartłomiej Specjał325
77Daniel Błach123
32Paweł Milanowicz213
13Małgorzata Czaplińska022
16Gabriela Pisarczuk022
1Monika Mikoś202
9Dariusz Urbanik202
5Izabela Kołodziejczyk011
66Małgorzata Szagdaj011
99Aleksandra Szyrwiel011
58Jakub Wróbel101
83Tomasz Zatoń101
14Sergii Anufriiev000
12Marcel Byndas000
22Katarzyna Dobranowska000
91Maciej Pająk000
15Wojciech Pająk000
71Krzysztof Przybyś000
3Geoff Schwartz000
0Jakub Tomczuk000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Daniel Błach Małgorzata Czaplińska 4.184.18
Atak 0.00
Strata 3.18
Strata 3.58
0 - 2Dariusz Urbanik Małgorzata Szagdaj 7.373.19
Strata 6.16
Strata 6.57
Strata 7.31
1 - 2Grzegorz Jamiński Anna Balon 9.392.02
1 - 3Bartłomiej Specjał Daniel Błach 11.452.06
Strata 11.43
2 - 3  Anna Balon 13.381.53
2 - 4Paweł Milanowicz Bartłomiej Specjał 15.191.41
3 - 4Grzegorz Jamiński Maciej Kołodziejczyk 18.052.46
4 - 4Kamil Klajmon Marcelina Folek 20.302.25
Strata 19.21
4 - 5Monika Mikoś Izabela Kołodziejczyk 23.032.33
Strata 23.02
5 - 5Grzegorz Jamiński Patrycja Cholewa 27.444.41
Strata 26.07
Strata 26.25
5 - 6Paweł Milanowicz Daniel Błach 29.401.56
6 - 6Maciej Kołodziejczyk Bartłomiej Bizoń 31.452.05
7 - 6Anna Zygmunt Piotr Pieniążek 37.135.28
Strata 33.36
Strata 33.59
Timeout 34.16
Strata 36.59
Przerwa
7 - 7Bartłomiej Specjał Małgorzata Czaplińska 39.462.32
Strata 39.08
7 - 8Dariusz Urbanik Gabriela Pisarczuk 48.408.54
Strata 42.33
Strata 43.18
Timeout 43.30
Strata 46.01
Strata 46.59
Strata 48.17
7 - 9Jakub Wróbel Bartłomiej Specjał 51.332.53
Strata 51.30
7 - 10Tomasz Zatoń Gabriela Pisarczuk 53.231.50
Strata 53.22
8 - 10Bartłomiej Bizoń Patrycja Cholewa 59.185.55
Strata 57.42
Strata 59.17
8 - 11Bartłomiej Specjał Aleksandra Szyrwiel 61.232.05
9 - 11Grzegorz Jamiński Anna Balon 71.3810.15
Strata 63.27
Strata 64.58
Strata 65.01
Strata 66.52
Strata 66.57
Strata 67.42
Strata 69.04
Timeout 69.18
Strata 71.35
9 - 12Monika Mikoś Paweł Milanowicz 74.062.28

Obsługa meczu: Arek Krawczyk i Michał Krotliński

Statystyki meczu

2obviousFlow
Punkty: 9 12
Czas w ataku: 49.05 min (66.3 %) 25.00 min (33.7 %)
Czas w obronie: 25.00 min (33.7 %) 49.05 min (66.3 %)
Czas w ataku/punkt: 5.27 min 2.05 min
Czas w obronie/punkt: 2.05 min 5.27 min
Punkty w ataku: 7/12 (58.3 %) 7/9 (77.8 %)
Punkty w obronie: 2/9 (22.2 %) 5/12 (41.7 %)
Straty: 18 13
Timeouty: 1 2
Punkty SOTG: 9 (2+2+1+2+2) 9 (2+1+2+2+2)

Historia meczów