WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Flow - Wrocław Południe    13 - 6

11.08.2018 19:10 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Grupa B]

Flow
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
19Bartłomiej Specjał314
77Daniel Błach123
12Marcel Byndas112
22Katarzyna Dobranowska112
32Paweł Milanowicz112
16Gabriela Pisarczuk112
66Małgorzata Szagdaj112
99Aleksandra Szyrwiel112
0Jakub Tomczuk112
5Izabela Kołodziejczyk011
91Maciej Pająk011
58Jakub Wróbel011
13Małgorzata Czaplińska101
15Wojciech Pająk101
14Sergii Anufriiev000
71Krzysztof Przybyś000
3Geoff Schwartz000
83Tomasz Zatoń000
 
Wrocław Południe
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
35Mikołaj Folaron-Pamuła145
45Kacper Jordan011
5Jan Pepliński011
52Piotr Kopeć101
43Michał Muszyński101
87Maria Smolarek101
11Jakub Stencel101
6Ryan Wyeth101
13Katarzyna Cieślik000
4Joanna Depowska000
10Piotr Gajda000
99Aleksander Geło000
3Rafał Kałużny000
17Aleksandra Kuczma000
75Ewelina Kuklińska000
96Piotr Maga000
19Aleksander Muszyński000
1Zuzanna Peplińska000
25Katarzyna Ukleja000
77Jolanta Żochowska000
33Dominik Żochowski000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Jakub Tomczuk Aleksandra Szyrwiel 1.591.59
Strata 0.57
Strata 1.36
2 - 0Katarzyna Dobranowska Małgorzata Szagdaj 3.592.00
Strata 3.49
3 - 0Paweł Milanowicz Izabela Kołodziejczyk 6.322.33
Strata 5.35
3 - 1Ryan Wyeth Mikołaj Folaron-Pamuła 9.563.24
Strata 8.20
Strata 8.54
4 - 1Aleksandra Szyrwiel Bartłomiej Specjał 11.491.53
5 - 1Gabriela Pisarczuk Maciej Pająk 17.265.37
Strata 14.23
Strata 15.14
Strata 16.53
6 - 1Daniel Błach Jakub Wróbel 21.213.55
Strata 19.08
Strata 19.30
Strata 20.09
Strata 20.58
Strata 21.06
6 - 2Mikołaj Folaron-Pamuła Kacper Jordan 23.562.35
7 - 2Bartłomiej Specjał Paweł Milanowicz 25.251.29
Przerwa
8 - 2Wojciech Pająk Marcel Byndas 27.542.28
Strata 27.37
8 - 3Piotr Kopeć Mikołaj Folaron-Pamuła 30.032.09
9 - 3Marcel Byndas Gabriela Pisarczuk 34.074.04
Strata 31.47
Strata 32.48
Strata 33.12
Strata 33.39
9 - 4Jakub Stencel Mikołaj Folaron-Pamuła 36.452.38
Strata 36.11
Strata 36.44
9 - 5Michał Muszyński Mikołaj Folaron-Pamuła 39.392.54
Strata 38.07
Strata 38.21
Strata 38.40
10 - 5Bartłomiej Specjał Daniel Błach 40.561.17
11 - 5Małgorzata Szagdaj Katarzyna Dobranowska 43.402.44
Strata 42.38
12 - 5Małgorzata Czaplińska Daniel Błach 47.103.30
Strata 45.56
Strata 46.02
Strata 46.39
12 - 6Maria Smolarek Jan Pepliński 48.431.33
13 - 6Bartłomiej Specjał Jakub Tomczuk 51.152.32
Strata 50.03
Strata 50.55

Statystyki meczu

FlowWrocław Południe
Punkty: 13 6
Czas w ataku: 16.08 min (31.5 %) 35.06 min (68.5 %)
Czas w obronie: 35.06 min (68.5 %) 16.08 min (31.5 %)
Czas w ataku/punkt: 1.14 min 5.51 min
Czas w obronie/punkt: 5.51 min 1.14 min
Punkty w ataku: 6/7 (85.7 %) 5/12 (41.7 %)
Punkty w obronie: 7/12 (58.3 %) 1/7 (14.3 %)
Straty: 12 18
Timeouty: 0 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 12 (2+2+2+4+2)

Historia meczów