WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

RJP - Grandmaster Flash    13 - 10

28.07.2018 13:00 na boisku 1 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, O miejsca 1-4]

RJP
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
21Adam Tomczyk707
33Adrian Sosna044
88Tomasz Kublin224
60Monika Zaczkowska224
1Anna Buchert112
5Patrycja Paczyńska-Jasińska011
81Anna Sawicka011
96Karolina Sołtyk-Sołtycka011
18Szymon Szczepankowski011
9Wojciech Kalbarczyk101
11Andrei Kananovich000
51Szymon Poznański000
6Piotr Świerkot000
 
Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
34Aleksandra Dyśko224
11Mikołaj Smogór314
38Radosław Lenczewski112
50Mikołaj Maślanka112
37Zofia Bejm011
7Dagny Gorostiza011
23Tadeusz Pętlak011
20Artur Sieraj011
99Katarzyna Szeniawska011
3Aleksandra Gawlikowska101
15Anna Tymicka101
98Wiesława Wranik101
21Maciej Zabost000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Adam Tomczyk Tomasz Kublin 2.292.29
Atak 0.00
Strata 2.03
1 - 1Aleksandra Gawlikowska Mikołaj Maślanka 8.205.51
Strata 4.31
Strata 6.08
Strata 6.20
Strata 6.41
Strata 7.13
Strata 7.21
2 - 1Adam Tomczyk Tomasz Kublin 10.051.45
3 - 1Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 12.212.16
Strata 11.30
3 - 2Mikołaj Smogór Aleksandra Dyśko 14.081.47
4 - 2Wojciech Kalbarczyk Anna Buchert 17.423.34
Strata 15.52
Strata 16.23
4 - 3Mikołaj Smogór Radosław Lenczewski 19.452.03
5 - 3Monika Zaczkowska Adrian Sosna 22.102.25
6 - 3Adam Tomczyk Monika Zaczkowska 26.374.27
Strata 23.51
Timeout 24.05
6 - 4Wiesława Wranik Artur Sieraj 29.222.45
Strata 28.11
Strata 28.58
6 - 5Aleksandra Dyśko Tadeusz Pętlak 32.503.28
Strata 30.55
7 - 5Adam Tomczyk Szymon Szczepankowski 33.110.21
Przerwa
8 - 5Adam Tomczyk Anna Sawicka 38.124.01
Strata 36.17
Strata 36.28
Strata 37.17
Strata 37.52
8 - 6Mikołaj Maślanka Dagny Gorostiza 41.303.18
Timeout 38.33
8 - 7Mikołaj Smogór Zofia Bejm 43.572.27
Strata 43.05
8 - 8Radosław Lenczewski Mikołaj Smogór 45.561.59
Strata 45.54
9 - 8Adam Tomczyk Karolina Sołtyk-Sołtycka 49.233.27
Strata 47.17
Strata 47.49
Strata 48.28
Strata 48.57
10 - 8Anna Buchert Adrian Sosna 51.131.50
Strata 50.49
10 - 9Aleksandra Dyśko Katarzyna Szeniawska 53.132.00
11 - 9Tomasz Kublin Adrian Sosna 55.101.57
11 - 10Anna Tymicka Aleksandra Dyśko 57.132.03
12 - 10Tomasz Kublin Adrian Sosna 58.541.41
13 - 10Monika Zaczkowska Patrycja Paczyńska-Jasińska 61.402.46
Strata 61.06

Statystyki meczu

RJPGrandmaster Flash
Punkty: 13 10
Czas w ataku: 27.05 min (44.6 %) 33.35 min (55.4 %)
Czas w obronie: 33.35 min (55.4 %) 27.05 min (44.6 %)
Czas w ataku/punkt: 2.05 min 3.21 min
Czas w obronie/punkt: 3.21 min 2.05 min
Punkty w ataku: 8/11 (72.7 %) 7/12 (58.3 %)
Punkty w obronie: 5/12 (41.7 %) 3/11 (27.3 %)
Straty: 12 14
Timeouty: 2 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 10 (2+2+2+2+2)

Historia meczów