WLU* 2018/2019 Mistrzostwa Polski Mixed 2018 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2018 Poligon 2018 Młodzieżowe Halowe Mistrzostwa Polski 2018 Halowe Mistrzostwa Polski 2018
English Polski
   Nowy użytkownik?

Grandmaster Flash - Dysko Polot    13 - 4

28.07.2018 10:15 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski Mixed 2018, Baraże]

Grandmaster Flash
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
11Mikołaj Smogór246
3Aleksandra Gawlikowska123
24Filip Krynicki123
15Anna Tymicka112
20Artur Sieraj202
21Maciej Zabost202
38Radosław Lenczewski011
50Mikołaj Maślanka011
99Katarzyna Szeniawska011
37Zofia Bejm101
7Dagny Gorostiza101
34Aleksandra Dyśko000
23Tadeusz Pętlak000
98Wiesława Wranik000
 
Dysko Polot
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
97Hubert Klimkowski202
11Radosław Lindner011
99Jędrzej Moczulski011
7Jakub Raczyński011
2Maja Świgońska011
3Maciej Księżak101
8Paweł Sołodko101
33Julia Banasik000
6Kamila Bąk000
22Magdalena Dudzińska000
9Tomasz Gorczyca000
4Marcin Kozera000
93Andżelika Mianecka000
10Paweł Pakulski000
21Adrian Piórkowski000
19Zofia Przypaśniak000
1Jakub Tumkielski000
68Małgorzata Wołosiewicz000
32Daniel Zaczyński000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
1 - 0Artur Sieraj Mikołaj Smogór 0.130.13
Atak 0.00
1 - 1Hubert Klimkowski Radosław Lindner 8.107.57
Strata 2.00
Strata 2.10
Strata 3.20
Strata 3.28
Strata 4.08
Strata 4.49
Strata 5.09
Strata 5.18
Strata 5.40
Strata 6.09
Strata 6.29
Strata 6.43
Strata 7.18
Strata 7.45
1 - 2Paweł Sołodko Maja Świgońska 11.133.03
Strata 10.37
2 - 2Maciej Zabost Mikołaj Smogór 12.591.46
2 - 3Maciej Księżak Jędrzej Moczulski 15.132.14
Strata 14.33
Strata 14.49
3 - 3Maciej Zabost Mikołaj Smogór 17.182.05
3 - 4Hubert Klimkowski Jakub Raczyński 20.072.49
Timeout 17.39
4 - 4Aleksandra Gawlikowska Mikołaj Maślanka 24.304.23
Strata 21.37
Strata 22.20
Strata 23.06
Strata 23.30
Strata 23.41
Strata 24.07
5 - 4Filip Krynicki Katarzyna Szeniawska 26.522.22
Strata 26.25
6 - 4Artur Sieraj Aleksandra Gawlikowska 29.212.29
Strata 28.52
7 - 4Mikołaj Smogór Filip Krynicki 31.191.58
Strata 30.51
Przerwa
8 - 4  Radosław Lenczewski 36.003.41
Strata 33.13
Strata 33.37
Strata 34.36
Strata 34.48
Strata 35.33
9 - 4Anna Tymicka   39.593.59
Strata 38.12
Strata 39.02
Strata 39.43
10 - 4Zofia Bejm Mikołaj Smogór 43.393.40
Strata 42.10
Strata 42.30
Strata 42.58
11 - 4Dagny Gorostiza Filip Krynicki 45.321.53
Strata 45.23
12 - 4  Aleksandra Gawlikowska 49.374.05
Strata 49.14
13 - 4Mikołaj Smogór Anna Tymicka 52.302.53
Strata 51.34

Obsługa meczu: Martyna

Statystyki meczu

Grandmaster FlashDysko Polot
Punkty: 13 4
Czas w ataku: 11.30 min (22.3 %) 40.00 min (77.7 %)
Czas w obronie: 40.00 min (77.7 %) 11.30 min (22.3 %)
Czas w ataku/punkt: 0.53 min 10.00 min
Czas w obronie/punkt: 10.00 min 0.53 min
Punkty w ataku: 4/5 (80.0 %) 3/12 (25.0 %)
Punkty w obronie: 9/12 (75.0 %) 1/5 (20.0 %)
Straty: 16 24
Timeouty: 1 0
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+2+3+2)

Historia meczów