WLU* 2020/2021
English Polski
Zaloguj się

Girls Stay Home - Uprising    15 - 11

09.06.2018 14:00 na boisku 2 [Mistrzostwa Polski OW 2018, Grupa A]

Girls Stay Home
#Imię i nazwiskoAsystyPunkty Suma
91Filip Dobranowski235
83Tomasz Zatoń314
55Bartosz Haładus213
46Maciej Parys213
16Aleksander Muszyński022
42Maciej Pająk022
8Miłosz Boruszewski112
12Łukasz Dobranowski112
10Rafał Kałużny112
32Paweł Milanowicz112
95Mateusz Kosmalski011
33Michał Dul101
15Jakub Wróbel101
18Kacper Jordan000
43Michał Muszyński000
26Piotr Stadnicki000
34Piotr Szauderna000
 
Uprising
#Imię i nazwiskoAsystyPunktySuma
14Jan Staniewicz235
9Marcin Sosna213
21Remigiusz Szymura213
43Michał Schiller022
95Jan Kopiczko202
64Jakub Kaczmarek011
24Dawid Robalewski011
58Paweł Szymański011
49Dominik Dobranowski101
34Norbert Staniszewski101
20Witold Zaborowski101
99Mateusz Bąk000
12Bartłomiej Bizoń000
88Bartosz Dworzecki000
7Kamil Filip000
30Mateusz Gibki000
35Jan Gliwa000
5Adam Grzegorowski000
11Kasper Kowalewski000
41Filip Kudliński000
48Adam Łepak000
1Bartosz Mikołajec000
55Damian Sadalski000
94Paweł Szwed000
23Mikołaj Tomczuk000
22Krzysztof Wątroba000
WynikAsystaPunktCzasTrw.Zdarzenia
0 - 1Dominik Dobranowski   2.012.01
Atak 0.00
Strata 2.00
1 - 1Tomasz Zatoń Filip Dobranowski 2.110.10
1 - 2Remigiusz Szymura Dawid Robalewski 4.422.31
Strata 3.10
Strata 4.25
2 - 2Tomasz Zatoń Aleksander Muszyński 7.292.47
2 - 3Marcin Sosna Jan Staniewicz 8.491.20
3 - 3Maciej Parys Łukasz Dobranowski 10.391.50
4 - 3Michał Dul Tomasz Zatoń 14.053.26
Strata 12.38
4 - 4Jan Staniewicz Remigiusz Szymura 15.511.46
5 - 4Tomasz Zatoń Aleksander Muszyński 18.332.42
6 - 4Bartosz Haładus Mateusz Kosmalski 21.453.12
Strata 19.56
6 - 5Remigiusz Szymura Jakub Kaczmarek 23.271.42
7 - 5Maciej Parys Miłosz Boruszewski 24.541.27
8 - 5Rafał Kałużny Filip Dobranowski 26.321.38
Strata 26.23
8 - 6Marcin Sosna Michał Schiller 28.231.51
9 - 6Jakub Wróbel Paweł Milanowicz 31.022.39
9 - 7Norbert Staniszewski Jan Staniewicz 32.481.46
10 - 7Paweł Milanowicz Filip Dobranowski 34.041.16
11 - 7Łukasz Dobranowski Maciej Parys 40.256.21
Strata 35.49
Timeout 36.44
Strata 39.15
Strata 40.02
12 - 7Filip Dobranowski Rafał Kałużny 42.151.50
Strata 41.57
13 - 7Bartosz Haładus Maciej Pająk 48.396.24
Strata 44.15
Strata 44.36
Timeout 45.50
Strata 48.14
13 - 8Jan Kopiczko Michał Schiller 50.371.58
13 - 9Witold Zaborowski Paweł Szymański 54.544.17
Strata 52.06
Strata 54.20
Strata 54.33
13 - 10Jan Kopiczko Jan Staniewicz 59.284.34
Strata 57.18
Strata 58.04
Strata 58.49
14 - 10Filip Dobranowski Maciej Pająk 60.521.24
14 - 11Jan Staniewicz Marcin Sosna 62.311.39
15 - 11Miłosz Boruszewski Bartosz Haładus 64.532.22
Strata 64.07
Strata 64.35

Obsługa meczu: Kasia, Johnny

Statystyki meczu

Girls Stay HomeUprising
Punkty: 15 11
Czas w ataku: 27.29 min (42.4 %) 37.24 min (57.6 %)
Czas w obronie: 37.24 min (57.6 %) 27.29 min (42.4 %)
Czas w ataku/punkt: 1.49 min 3.24 min
Czas w obronie/punkt: 3.24 min 1.49 min
Punkty w ataku: 9/12 (75.0 %) 8/14 (57.1 %)
Punkty w obronie: 6/14 (42.9 %) 3/12 (25.0 %)
Straty: 9 12
Timeouty: 1 1
Punkty SOTG: 10 (2+2+2+2+2) 11 (2+2+3+2+2)

Historia meczów